بوئینگ فضاپیمای مسافربری «استارلاینر» خود را برای پرتاب ماه دسامبر آماده می‌کند

صدای آمریکا :بوئینگ، شرکت هوافضا و صنایع دفاعی آمریکا، صبح پنجشنبه (۳۰ آبان)، استارلاینر سی‌اس‌تی – ۱۰۰، فضاپیمای تجاری خود برای ناسا که قابلیت حمل فضانورد دارد، به محل پرتاب موشک در فلوریدا منتقل کرد. این سفینه فضایی قرار است ماه آینده به فضا پرتاب شود.
 
به گزارش وبگاه خبری فناوری وِرج (به انگلیسی: The Verge)، این کپسول بالای موشک «اطلس ۵» که قرار است آن را به فضا حمل کند، قرار خواهد گرفت. این موشک و کپسول – بدون خدمه - در تاریخ ۱۷ دسامبر سال جاری (۲۶ آذر)، از شهر کیپ کاناورال ایالت فلوریدا به ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب خواهند شد.
 
موفقیت این مأموریت نمایشی، زمینه را برای پرواز فضانوردان ناسا با این سفینه فضایی را در آینده فراهم خواهد کرد.
 
در ماه مارس سال جاری، کپسول جدید «اسپیس اکس» با فرود در اقیانوس اطلس با چتر نجات، موفق به رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی نشد و به مأموریت آزمایشی ۶ روزه پایان داد.
+7
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  عزیز جان اسپیس ایکس موفق شد . فیلمهاش همه در یوتیوب هست
  0
  1
  یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  فکر کنم یا شما قات میزنید یا ما ناسا بااین همه پوز فضا نوردی معلوم میشه سحرا نوردی هم سختشه چه برسه فضانوردی این همه سال این همه معلولول حال در ناسا چه غلتی میکردن تا حالا که شرکت بویینگ باید این تن لشها را بفرسته تو فضا.
  0
  0
  شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  با این خبر کلی ر...د به ناسا از اون اپولو هوکس معلومه که همه عکسها یه فضا وهوا همه تویه این زمین نکبت خودمون ساخته شده کو اون سوختی که ما رو ببره تویه کراته دیگه اونم بسلامت اگر بر فرض مثال کسی هم جایی زنده باشه چه گلی میخواهیم به سر اونا بزنیم همین زمین خودمونو گل کنیم کلی کار کردیم که حداقل صد سال کاره.
  0
  0
  شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.