احمد خاتمی : دولت اینترنت را کامل باز نکند ،دیدید که به مردم جنایت یاد می‌دادند

سایت رویداد 24 :خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: هیچ‌کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضین برخورد نمی‌شود اما باید چارچوب قانون اساسی باشند.
 
 حجت الاسلام سید احمد خاتمی در خطبه‌های سیاسی این هفته نماز جمعه تهران اظهار کرد: یاد همه شهیدان بویژه شهیدان عزیز امنیت که در این هفته به دیدار خدا رفتند را گرامی می‌داریم. آن‌ها به دست اراذل به شهادت رسیدند. تبریک و تسلیت می‌گویم به بازماندگانشان.
 
خاتمی با بیان اینکه بر حوادث اخیر متمرکز می‌شود گفت: ۶ نکته در ارتباط با این حوادث می‌گویم. این حوادث در پی گران شدن قیمت بنزین بوده است. این تصمیم، تصمیم سران قوا بود و با خوش‌بینی که امام و مقام معظم رهبری به سران قوا دارند تایید کردند. اگر اقدام و موضع رهبری نبود تردید نکنید حوادث سخت‌تری پیش روی مردم قرار می‌گرفت.
 
در ادامه اهم سخنان خطیب جمعه تهران را می‌خوانید:
 
*بپذیریم می‌شد در این عرصه بهتر عمل کرد. مسئولان بهتر می‌توانستند عمل کنند. من نمی‌گویم زمانش را اعلام می‌کردند، اما میزگرد تلویزیونی می‌گذاشتید. الان هم معتقدم مسئولان از این موضوع غافل نشوند.
 
*خطیب این هفته نماز جمعه تهران گفت: دولت محترم به قول خود عمل کند، هم نظارت کند و هم نگذارد قیمت‌ها گران شود.
 
*هیچ‌کس با اعتراض مخالف نیست و با معترضین برخود نکرده است به شرط اینکه در چهارچوب قانون اساسی باشند.
 
*سازماندهی شرارت بر همه روشن است. در راس شرارت آمریکا بود؛ با اعتراف خودشان. متاسفانه فرانسه و آلمان هم همراهی کردند. امیدوارم آنانی که تا امروز به اینان امیدوار بودند تجدید نظر کنند.
 
*مثل آفتاب روشن است که اشرار سوار بر موج اعتراض شدند و خبر را تضییع و امنیت مردم را سلب کردند و هزاران میلیارد خسارت به مردم وارد کردند که حق آنان نبود.
 
*بانی حقیر این ماجرا یکی عربستان خائن بود که با تمام قوا در این ماجرا دخیل بود؛ به مردم عربستان می‌گویم تا کی می‌خواهید زیر دست و حقیر آمریکا و انگلیس باشید.
 
*مرگ بر آشوبگر از شعار‌های خوب مردم در این راهپیمایی‌ها بود که شنیده شد. جهانیان بدانند، نظام اسلامی نظامی مقتدر است؛ بیدی نیست که با این شرارت‌های احمقانه بلرزد.
 
*از اقدامات قوه قضاییه در برخورد با مفسدین اقتصادی تشکر میکنم و از آن‌ها میخواهم با سردسته آشوبگران و آن‌ها که ایجاد رعب و وحشت در جامعه کردند، این یاغیان را به اشد مجازات برسانند؛ در رابطه با سیاهی لشکر‌ها هم به دستگاه قضایی میگویم به گونه‌ای قاطع برخورد کنید که دیگر هوس چنین شیطنت‌هایی به سرشان نزند و برای همیشه عبرت بگیرند.
 
*از تدبیر‌های ستودنی در این ماجرا قطع اینترنت بود؛ اگر مسئولین میخواهند اهمیت کار را درک کنند ببیند دشمن و شبکه‌های خارجی چقدر ناراحتند از این اتفاق؛ این یعنی لانه زنبور را شناسایی کردند؛ از آن‌ها درخواست میکنم، پیام‌رسان‌های داخلی را تقویت کنند و اینترنت بومی را هر چه زودتر راه اندازی کنند؛ اگر در این کار کوتاهی کنید در پیشگاه خدا جوابی نخواهید داشت. تقاضا دارم اینترنت را باز باز نکنید. دیدید که به مردم جنایت یاد می‌دادند
+2
رأی دهید
-71

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  ها ها ها سر باز های امام زمان و نظام مقدس و سربازهای ....نام امام زمان و رهبر شیعه و..... از اینترنت تنشان به لرزه در آمده . و میخواهند با دنیا بجنگند . واقعا خنده داره ..خخخخ
  1
  61
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  vg2000 - اسلو، نروژ

  به زودی به هر یک درخت یک آخوند آویزان می کنیم
  1
  39
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان

  اینها دچار مالیخولیای شدید شدن.جز تناقض و چرند گویی هیچ چیز ندارند هر کس هم بگه اخه این طبق چه منطقی و شعوری است میگن امریکایی ، خواهر زاده بن سلمان است یا پسر عموی ناتانیاهو، اینکه خودشون همشون تابعیت بلاد فخیمه را دارند اون به حساب نمیاد.
  0
  29
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  عر عر ی اجنبی به درک واصل شدن سربازهای بد نام امام فاضلابی را تبریک گفته و آرزو میکنیم که از این دست سربازان بدنام بیشتر به هلاکت برسند .جنایت را فقط رژیم اسلامی شما انجام میده چون جنایت کردن و کشتار و قتل عام را از اون رسوووووول وحشی تان یاد گرفته اید
  1
  24
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  greatpersian1 - وین، اتریش

  ما گوش به خر نمیکنیم
  0
  26
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  رقص پرواز - پراگ، چک

  پلیدان و دریوزگان حکومتی چون احمد خاتمی بهتر است بگویند؛ دولت اینترنت را باز نکند، دنیا جنایت های ما را میبیند!
  0
  31
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  یکی پیداشه این سیم برق تو رو بکشه بیرون آخه تو جز ... شعر تا به حال چی از مغزت اومده بیرون تو فقط پول بده گول خوردگان با اسلحه ازت حفاظت کنند.. چربی
  0
  23
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  خفه بیشرف پلید, قیافه رو نگاه عین گُرازه
  0
  11
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.