روزنامه ایران :«۲۳۳۳ میلیارد تومان خسارت وارد شده به اموال عمومی در سه روز

 روزنامه ایران می‌گوید که در این اعتراضات ۱۸۰ جایگاه سوخت آتش زده شد. رادیو فردا :روزنامه ایران روز چهارشنبه ۲۹ آبان در صفحه اینترنتی خود گزارش داد که در سه روز اول اعتراض‌های کشور ۲۳۳۳ میلیارد تومان به اموال عمومی خسارت وارد شد.
 
بر اساس این گزارش، تنها میزان خسارت‌های وارده به ۴۵۰ بانک در چهار شهر، ۸۰ فروشگاه زنجیره‌ای در مناطق مختلف کشور، تخریب ۱۲۰ آمبولانس و ۴۰ پایگاه اورژانس، ۱۸۰ جایگاه سوخت و خسارت به زیرساخت‌های شهر اصفهان طی سه روز اول اعتراضات حدود ۲۳۳۳ میلیارد تومان بوده است.
 
این گزارش می‌گوید هنوز برخی از استان‌ها میزان خسارت‌های وارده را گزارش نکرده‌اند، اما خسارت‌های وارده بر مواردی که گفته شد، برابر با ۷.۵ درصد از کل درآمدهای سالانه ناسی از افزایش قیمت بنزین است.
 
افزایش قیمت بنزین توسط دولت در بامداد ۲۴ آبان به موجی از اعتراضات در شهرهای مختلف ایران دامن زد.
 
خبرگزاری مهر میزان خسارت وارده بر پمپ بنزین‌ها، شبکه اورژانس و شبکه بانکی کشور را به ترتیب ۶۴ میلیارد، ۶۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیارد تومان ارزیابی کرده است.
 
خسارت به فروشگاه‌های زنجیره‌ای حدود ۲۰۰ میلیارد، خسارت به فروشگاه‌های اینترنتی ۹۰۰ میلیارد تومان (به خاطر قطعی اینترنت) و خسارت به زیرساخت‌های شهری اصفهان ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.
+29
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Zaall - اصفهان، ایران
  خاک بر سر تک به تک شون! ابله آسیب زدن مترو چه دری از توی احمق رفع می کند!؟ آتش زدن اورژانس چه کمکی!؟ آمبولانس ها چه گناهی‌ کردند!؟
  13
  1
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
  ۴۲
  Zaall - اصفهان، ایران
  ۱۲۰ تا آمبولانس!!!! تف. همین چند روز پیش یک همسایه برای پارک آمبولانس جلوی خانه اش با قمه تایرهایش را پنچر کرد و بیمار فوت شد! چقدر ناسزا گفتید! حالا از این کار حمایت می کنید!؟ خاک بر سرتان
  12
  1
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران
  این مبلغ خیلی راحت از جیب تک تک مردم ایران تا ریال آخر پرداخت خواهد شد
  13
  1
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  اون کثافت حسن اخوند و از اون اشغالتر چلاق علی مگر نگفتنف عده کمی بودند، اخه اینهمه خسارت چطور ممکنه عده کمی به بار اورده باشند،اگر هم دروغ میگید طوری دروغ بگید که معنی کلماتش این نباشد که شماها و گفت پشتتون غلط خوردید. البته از اشغالهایی که میگن علی با خربزه سدر خلافتش جنگید و یا محمد در یک حال احوال علی را قورت داد و بعد از هضم کردن اونو از پهلوش بیرون داد، این چرندیات هنوز خیلی پیشرفته است.
  1
  5
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.