درگیری های مردم معترض و ماموران یگان ویژه در آذربایجان و جوانرود کرمانشاه

درگیری های مردم معترض و ماموران یگان ویژه در آذربایجان
مقاومت مردم جوانرود استان کرمانشاه در برابر ماموران
+170
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  شجاعترین مردم دنیا ، بهتون حسودیم میشه که از اون صحنه ها دورم ، با یه حرکت دیگه فرودگاهها ازاد میشن و شش میلیون نیروی تازه نفس و پدر کشته بدست خامنه ای به صحنه میان ، و این پیرکفتار و پسراش رو با هم به دادگاه میبریم. اما حسین شرفنداری رو در همون کیهان محاکمه میکنیم.
  4
  89
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  آفرین به شجاعت و دلاوری شیر زنان و شیر مردان سراسر ایران زمین
  5
  100
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  باور، کمی نمک لیس بزن تا قلبت از وحشت نایسته.
  3
  78
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
  ۲۲
  Great Void - فادوتس، لیختن اشتاین

  این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست این دفعه همه مردم یکصدا #متحد و #برانداز شدن. مرگ بر اصل ولایت فقیه.
  4
  82
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ......, درس عبرتی برای مزدوران اخوندی میشود که غیرت این را نداشته باشند که در برابر اعتراضات مردم به ایستند.
  2
  67
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  ۴۰
  Afshin51 - کلن، آلمان

  با تمام وجود از اینکه اکثریت این جوانان برومند و شجاع ایرانی باید تاوان حماقت پدران خود را که در بهمن ۵۷ عده ای شارلاتان و خائن و جنایتکار را بجای خادمین واقعی ایران به حکومت نشاندند تأسف می خورم ،چرا که این جوانان شایسته آن بودند که اینک تکیه بر کرسی قویترین و ثروتمندترین کشور خاورمیانه ایران بزنند و با افتخار و در آسایش کامل باشند ،‌حال سخنم با تمام کسانیست که در بهمن ۵۷ مرگ بر شاه میگفتند شمایان اگر اکنون در خانه نشسته و منتظرید که فرزندانتان اشتباه شما و کثافتکاریتان را پاک کنند پس از اراذل و اوباش خامنه ای نیز پست ترهستید ! برخیزید و به جبران گناه و تقصیرتان در برابر نسلهای بعد از خود به خیابان بیایید و در مقابل حکومت جهل و جنایت بایستید و بایستید تا زمانی که ایران را از این غده های سرطانی پاکسازی کنید .مرگ بر جمهوری اسلامی ایران
  3
  72
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  دوستان عزیز آذری ، میشه ترجمه کنید ، با سپاس
  2
  43
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
  ۶۱
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان

  زنده باشید مردان غیور ایرانزمین، مرگ بر حکومت اسلامی زنده باد ایران و ایرانی
  3
  49
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. البته در بین سر و صدا ها زیاد مفهوم نبود، ولی در مجموع همدیگر را به مقاومت تشویق میکردند و صدا میزدند که سنگ در دستت بردار.
  2
  40
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. در ضمن نوجوانی که صورتش زخمی بود میگفت که از صورتم فیلم نگیر.
  1
  36
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  ملت ایران لطفا جز به خودتون و نیروی خودتون به هیچکس نه تکیه کنبید نه باور، به ترامپ و سیستم ترامپ هیچ باوری نداشته باشید، اینها سالهاست که میخوپان اینترنت ازاد برای ملت برپا کنند، ملت را تحریک میکنند که رژیم مجبور بشه با انها مزاکره کنه، و این تحریک انها چه به سر ملت بیاره این مهم نیست اگر انها با به کشتن دادن ملت ایران از رژیم امتیاز بگیرن براشون مهم نیست ملت چقدر کشته بده همانطوریکه در این ۴۰ سا با ملت ایران بازی کردند.
  1
  48
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
  ۴۰
  دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس

  چه تظاهرات علکی بی بخاری
  70
  5
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  این سیستم ترامپ بود. که این ملاها را به این روز انداخت. قرار بود. آمریکا هیچ غلطی نکند. این هم نتیجه آن. خوشحال نیستم. که این همه کشته .باور که نیستم. از خوشحالی .کشتن ملت ایران. بزک می‌‌کند. و برای آیات عضام رقص کمر انجام می‌‌دهد. از آن طرف هم بیهوده دانم .که نقش سیستم ترامپ را ناچیز نشان داد. خوب یا بد می‌‌توان سخن گفت. ولی‌ بلاهی،که ترامپ بر سر مولا آورد. همه رهیس جهمبور‌های امریکا .همه با هم نتوانستند. اگر اوباما به جای لاس خشکه با آخوند‌ها مثل ترامپ رفتار می‌‌کرد. امروز اینجور نبودیم. تا آنجا که من می‌‌دانم. سوسیالیست‌ها هستند. که تا کنون سفت و سخت به آخوند چسبیده.
  3
  36
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اشرار ظرف ٤ روز جمع شدند، ما هستیم داریم میبینیم که از امشب ٩٨ درصد غائله مثل خیار قلع و قمع شد . داشتم به روز شنبه فکر میکردم . روزی که تمام اطلاعات رصد شده شامل فیلم و مراسلات اینترنتی سرگروهها بررسی و اقدام به دستگیری شروع خواهد شد . این قیام آبدوخیاری ٤ روزه تا ٤ سال این مملکت رو بیمه کرد
  57
  5
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. ٩٨ در صد رو از عمه گرامی أخذ فرمودید؟؟ یعنی رفتین حساب کل رو گرفتین بعد جز رو هم در اوردی بعد تقسیم کردی شده ٩٨٪؜؟؟ افندی همونطور که تو میگی ما اینجاییم، فکر نکن ما هم بیخیر هستیم هرچی دلت میخواد بگی. اینهم دستور هست که بیای زر بزنی که تموم شد تموم شد. مملکتی رو هم که بخوای چهار سال چهارسال بیمه کنی باید اغتشاشید بهش
  1
  39
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس::]. [::دیارکو - جزیره واق واق ، جزیره کریسمس::]. یکی از أعضاء و جوارح داره بشدت دماش بالا میره. اب بریز یه خورده
  1
  32
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. شب درازه و قلندر بیدار.
  3
  40
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. [::باور عمیق - قم، ایران::]. ببینیم تا کی میتونین اینترنت رو قطع نگه دارین. دو روز بعد که مجبور شدید وصلش کنید باز صحبت میکنیم.
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. حالا میخوای قبول بکن میخوای نکن، جمع شد . از اولش هم معلوم بود جمع میشه، من فکر میکردم دو هفته ای، ولی ٤ روزه جمع شد . هر چی درخواست کمک کردن از سپاه، سپاه فرمان ورود دریافت نکرد . گفتند الا و بلا خود نیروی انتظامی باید جمع کنه تا مهارتش افزایش پیدا کنه . از اول هم مثل روز روشن بود جمع میشه . حداقلهای یک قیام موفق رو هم نداشت، چطور میخواست پیروز بشه؟ شما واقعا فکر میکنید مسئولین امنیت کشور، قبل از اعلام کردن همچین تصمیمی تمام تدابیر لازم رو به کار نمیبندند؟ اینترنت رو کی انتظارشو حتی داشت که اینطوری قطع بشه؟ اوج حماقت بود این شورش . به خاطر ترافیک پایین، همین چند تا دونه فیلمی که ارسال شد همه افراد فرستنده شناسایی شدن. هر کس که یه ذره دل و جگر داشت و ممکن بود در آینده بتونه یه حرکتی ازش سر بزنه، توی این حرکت بی برنامه و حساب نشده نفله شد . ضربه ای که این سری به جبهه مخالف نظام وارد شد، حالا حالاها قابل جبران نیست، مردم تازه کمبود آمدنیوز رو حس کردن ..
  20
  2
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۷
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. شبکه ملی اینترنت راه اندازی شده بالام جان. اراده کنن تا ابد قطع نگهش میدارن . بستگی به لطف مقام معظم رهبری داره . فعلا همین رودستی که این سری خوردید نوش جانتون تا حالتون واسه سری بعدی که جا اومد یه سورپرایز جدیدتر . اینو بدون، ضد انقلاب همیشه صدگام از نظام عقب تره . همین الان جوری شروع کردن به نواختن بنزین ٣٠٠٠ تومنی که اصلا انگار نه انگار . این سری عالی بود، عالی . واسه اینکه یک عده حساب کار دستشون باشه که دست از پا بخوان خطا کنن دیگه ماجرا مثل سال ٨٨ نخواهد بود که ٧ ماه طول بکشه ..... . حالا واستا نگاه کن ببین از روز شنبه که دستگیری ها شروع شد چه بلایی سر باقیمانده اراذل داخل عراق بیارن
  22
  2
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. فیلم های تخیلی زیاد تماشا میکنی. شاید هم اژ فرط وحشت به هذیان نوشتن افتادی. صبر داشته باش کار ملت با اقلیت ظالم هنوز تمام نشده.
  0
  22
  ‌پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  هشدار هشدار به نظامیان. با مردمت باش. تا فردا در دادگاه مردمی بتوانی جانت را و کارت را داشته باشی. مردم بحق خود داد میزنن که لایقش هستن. تو بخاطر شغلت بر مردم نتاز. این دادخوایست. که جانشان را میدهن. پس تو همراشان باش پشت ملتت باش. بدان که حق حقوقت از مردم ایران است . نه از مقامات خایین ایران و ایرانی . خودت اگر ایرانی باشی میدانی مردم بحقن .
  0
  6
  جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۵
  نظر شما چیست؟