رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا: رهبری تمام هزینه‌های تصمیم اخیر را بر عهده گرفتند

علی سعیدی، رئیس عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی کل قوا، در یک سخنرانی که روز چهارشنبه منتشر شد خبر داد که آیت‌الله خامنه‌ای خود مسئولیت «تمام هزینه‌های» تصمیم به گران کردن بنزین را پذیرفته است.
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا، آقای سعیدی در عین حال به نکته‌ای اشاره کرده است که می‌تواند نشان از غافلگیر شدن حکومت داشته باشد.
 
او گفت: «در مورد سال ۹۸ تحلیل این بود که با توجه به مجموعه تدابیر و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب شرایط متفاوت پیش رفته است، اما متاسفانه برخی از بی‌تدبیری‌ها و عدم پیش‌بینی‌های لازم فتنه دیگری را رقم زد که ابعاد و گستردگی آن هنوز خیلی روشن نیست.»
 
این مقام ارشد جمهوری اسلامی همچنین در سخنرانی خود از اعتراضات اخیر که با افزایش قیمت بنزین در کشور آغاز شد با نام «فتنه ۲۵ آبان» یاد کرده است.
+32
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  بله اقا از حالا دارن میگردن که در صورت شکست یکیشون رو قربانی کنن ، چلاق علی یا روح انی ؟ بحث در این است!!
  12
  51
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  freedom of the press - تهران، ایران
  علی چلاق همان روزی که گفت من هیچ دخالتی در افزایش قیمت بنزین نداشتم ولی حمایت کردم ۲ منظور داشت اول اینکه طرفداران احمقش بکند که گرانی به علی چلاق ربطی نداشت و این تصمیم سه قوا بود و دوم در صورت شکست رژیم در کنترل مردم علی چلاق نقش قهرمانان را بازی کند و بگه من افزایش بنزین را کنسل می کنم و با محبوبیت بدست بیاره در پیش طرفدارانش که یعنی رهبر به فکر مردم هستند و ارزانی آوردند. ولی همه می دونیم که علی گدای دیکتاتور تمام تصمیمات را خودش میگیره و‌دیکنه می کنه به سران ۳ قوه.
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  این مسئولان نظام اخوندی انقدر احمق و نادان هستند که تمام مسئولیتهارا بعهده شخص رهبرشان گذاشتند که این شخص بالا 80 سال سن دارد, مبتلا به سرطان پروستات هست و بعضی از اندام مهم بدنش فلج می باشد , ایا باید از چنین شخصی که این همه مشکل دارد , میشود انتظار داشت تصمیم مهم و بدر بخوری برای کشور بکشد؟
  3
  11
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  آیا قرار است این آغای شما "تمام هزینه های" تصمیم خود در خصوص گران کردن بنزین را از جیب ننه جانش بپردازد ؟ آخوند رو چی به این غلط ها؟؟!
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  siavashpars - روستای بادمجون، جیبوتی
  بزرگترین دشمن مردم ایران و سرزمین ایران علی خامنه ای و یارانش هستن
  3
  10
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  بیشرفا یک عمره میگید دشمن ملت دژمن ملت و فتنه فتنه ,تنها دشمن فتنه انداز این مرزوملت خودتونین که خودتونه
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  متاسفانه اخبار بدی رسیده ، پوتین برای حفظ مستعمرش و اخوندهای گماشته نیروی کمکی قراره برای کمک به اخوندها بفرسته، اون حرفی که گرز خشاش مدیر کیهان شریعتمداری زد که اخلاگرها فارسی حرف نمیزنند درست از کار در امد، اخلالگرانی که توسط پوتین برای کمک رژیم فرستاده شدند و کارشون اتش زدن بانک و امبلانس و تخریب ماشینهای مردمه به خوبی نمیتونند فارسی حرف بزنند،همچنین دستگاهای اخلال الکترونیکی در سیستمهای موبایل و سیستمهای شنود پیشرفته برای اخوندها فرستاده، درست مثل سوریه مستشار نظامی ضد شورش به ایران فرستاده،قراره چنانچه تظاهراتها ادامه داشته باشند سیستم آبرسانی و برق مناطق بحرانی قطع شود وقراره ارتباط شهرهای بحرانی با دنیای خارج به کلی قطع بشه،دقیقا تجاربی که در جنایت علیه مردم سوریه جمع کردند قراره در ایران استفاده کنند،همچنین با پادرمیانی ترکیه ،فرانسه و المان ، ترامپ و دستگاه دیپلماسی او همان کاری را که با کردها در عراق و سوریه کردند در مقابل امتیاز در ایران هم بر سر ملت بیارند. امیدوارم این نقشه کثیفشون عملی نشه چون در اینصورت ملت هزینه بسیار سنگی خواهد پرداخت ...
  3
  9
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  ...و اخوندها هم خودشون را در مقابل فروش مملکت و ترکمنسانهای دیگر باز چند صباحی بیمه میکنند. آمیدوارم اهورا مزدای ایران به داد ملت برسه چرا که خدا اخوندها فارسی حالیش نیست
  0
  10
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  اگه منظور هزینه های ُمالی باشه خوب از جیب کی؟
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  قبل انقلاب همچین کارایی و اعتراضاتی یوم الله بود حالا شده فتنه ! خخخ هرچی بکاری همونو درو میکنی شماها با همین روش سرکار آمدید و با همین روش هم سرنگون میشید.
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  واقعا جمع کردن ٤ روزه این فتنه عجیبا غریبا بود، من واقعا فکر نمیکردم هیچ کشوری بتونه التهاب ناشی از افزایش یک شبه قیمت بنزین به میزان ٣٠٠ درصد رو فقط ظرف ٤ روز جمع کنه و ملت مشغول به نواختن بنزین ٣٠٠٠ تومنی بشن . اینجاست که باید گفت بابا شما دیگه کی هستین، دست شیطونو بستین
  4
  0
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. چی راجمع کردن. غیر از لعن و نفرین؟ این بذرها زیر خاک نمی مانند خون است و ماندگار است اینو یادت نره اجنبی ابو ساندیس
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.