حکم مرگ برای مردی که نامزدش را کشت

یک جوان قناد پس ازمحاکمه درشعبه یکم دادگاه کیفری استان البرزبه اتهام قتل نامزدش به قصاص محکوم شد.
این مرد جنایتکار ازترس اینکه نامزدش راز رابطه پنهانی اش با زن متاهل را فاش کند او را با طرح نقشه قبلی به بیابان کرج کشاند و پس از خفه کردن ، جسدش را به آتش کشید .

 
به گزارش خبرنگار ایران آنلاین ،سال گذشته مردی درحالیکه آشفته بنظر می رسید به کلانتری 41 خرمدشت رفت و گفت : دخترم به نام معصومه  که دانشجوی مهندسی صنایع غذایی است ،  امروز صبح از خانه خارج شد تا به دانشگاه برود اما به دانشگاه نرفته است و نامزدش هم از او خبری ندارد.
 
بدنبال اظهارات این مرد تیمی از ماموران وارد عمل شدند و  چند روز بعد  جسد نیمه سوخته معصومه را  در جاده آتشگاه پیدا کردند.

 در ادامه تحقیقات میدانی ، کارآگاهان با ردیابی تماس‌های تلفن همراه قربانی دریافتند وی آخرین بار در محدوده حصارک کرج دیده شده که قنادی محل کار نامزدش درآنجاست.  سپس پلیس در شاخه دیگری از تحقیقات با بررسی دوربین‌های محل، یک خودرو206 را که متعلق به زنی به‌نام فرانک بود شناسایی کرد.
 
در ادامه کارآگاهان  پی بردند سیامک، نامزد دختر دانشجو با فرانک زنی متأهل ارتباط پنهانی داشته است. خیلی زود سیامک دستگیر وبه رابطه پنهانی با فرانک و قتل نامزدش اقرارکرد. با اعتراف‌های تکان دهنده مرد جنایتکار، مأموران فرانک را نیز به اتهام همدستی با او دستگیر کردند . هر دو متهم در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستادند.

در ابتدای جلسه، پدر و مادر مقتول در جایگاه ایستادند و برای عاملان قتل دخترشان قصاص خواستند.
سیامک گفت: سال 96 بود که این زن به شیرینی فروشی پدرم آمد و کیک تولد سفارش داد. ما یک سوپر مارکت هم در کنار شیرینی فروشی داشتیم که این زن گاهی برای خرید به آنجا هم می‌آمد. می‌دانستم او شوهر و دو فرزند دارد.

این متهم گفت: مدتی از رابطه من با فرانک ‌گذشت که به درخواست خانواده‌ام به خواستگاری معصومه رفتیم و باهم عقد کردیم. حدود شش ماه از عقد ما می‌گذشت که نامزدم متوجه رابطه من و فرانک شد. می‌خواست شکایت کند و آبروی مرا ببرد به همین خاطر با همدستی فرانک او را کشتیم و جسدش را آتش زدیم .

پس‌ از اظهارات این مرد ،  فرانک  نیز دربرابر قضات دادگاه ایستاد وگفت : من نمی‌دانستم  سیامک می‌خواهد او را بکشد.  در قتل هم نقشی نداشتم.

صبح دیروز، سیامک به اتهام قتل عمد به قصاص وفرانک نیز به اتهام معاونت درقتل و آدم ربایی به حبس محکوم شد، همچنین قراراست این زن متأهل به اتهام رابطه نامشروع در دادگاه دیگری هم محاکمه شود.
+6
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.