آمریکا: حسن روحانی و بانک مرکزی ایران میلیاردها دلار را خرج سپاه قدس و تروریسم کرده‌‌اند

صدای آمریکا :وزارت خارجه آمریکا در دو پیام در توئیتر از ابعاد دیگری از حمایت رژیم جمهوری اسلامی از تروریسم پرده برداشت.
 
در پیام نخست که روز دوشنبه ۲۷ آبان در توئیتر وزارت خارجه آمریکا منتشر شده آمده است:‌«بانک مرکزی ایران در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ میلیاردها دلار و یورو را در اختیار سازمان تروریستی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران قرار داده است.»
 
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی قدس سپاه پاسداران هر دو در فهرست سازمان‌های تروریستی ایالات متحده آمریکا قرار دارند. 
وزارت خارجه آمریکا در پیام دیگری که اندک زمانی پس از پیام نخست منتشر شد، همچنین از هزینه‌کردن از محل صندوق توسعه ملی توسط حسن روحانی برای تروریسم خبر داد و نوشت: «روحانی، رئیس جمهوری ایران، ۴.۸ میلیارد دلار از پول صندوق توسعه ملی [ایران] را خرج تروریسم کرده است.»  دولت پرزیدنت ترامپ در یکسال اخیر فشار حداکثری را بر ایران اعمال کرده و گفته است که رژیم ایران باید مثل یک کشور عادی رفتار کند و از تلاش برای دستیابی به جنگ‌افزارهای هسته‌ای، برنامه گسترده موشکی، کمک به تروریسم، و سایر اقدامات تنش برانگیز خود دست بردارد.
+43
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اگر این رهبر .. به خطا کمر به نابودی این کشور نبسته بود که عین گداها برای جور کردن حقوق حشد الشعبی و فأطمیون دست به جیب ملت نمیشدن. بزن ترامپ که داری خوب ... این عمامه به سر ها و اویزونهای دور و برشون
  2
  17
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  گزارش آخرین وضعیت شهر شیراز - ۲۷آبان ۹۸. اظهارات مردم شیراز: «الان آمدم شیراز و میخواهم به تهران بروم وضعیت شیراز عالیه شیراز دست ماست، مردم همه جا رو گرفتن تمام جاهای دولتی گرفتن روزها راه‌ها رو بستند و شبها به بانکها و پاسگاه‌ها و . را حمله میکنیم. دیشب با دوستم عادل آباد بودیم . اونجا خانواده زندانی ها لودر آورده بودند در و دیوار زندان را خراب کنند و زندانی ها رو آزاد کنند ولی سپاه رسید و شلیک کرد که هفت الی هشت نفت تیر خوردند ولی نمی دانم شهید شدند یا نه ما برگشتیم. الان کمربندی شیراز دست ماست معالی آباد دست ماست چمران دست ماست دانشگاه دست ماست کلا نیرو انتظامی کاری نداره . خیابون ارم و فلکه گاز و خیابون مدرس و چهار راه زند پر از مردمه تموم راه ها بسته شهر قفل شده همه چی دست مردم است .. الان آخوندها همه ترسیدن سوراخ موش کرایه کردن قایم شدند .این شیراز دیگه مثل قبل نمیشه هفت جد و آبادشون هم دیگر نمیتونند شیراز را به سابق برگردانند مردم ریشه آخوندا را درشیراز کندند .
  0
  3
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان
  خوب که چی ، اینها را که همه می دانند . این روباه مکار هم مثل خاتمی و بقیه از یک قماش هستند . متاسفانه مردم نادان هر چهار سال دنبال یکی از اینها می افتند و فکر می کنند فرشته نجات پیدا شده و میلیونی رای می دهند . امید بخدا که این دفعه مردم گول این لاشخور های بی خاصیت آخوند دو ریالی را نخورند. آخوند خوب آخوند مرده هست البته هر کجا این خوک زاده ها دفن شوند زمین آنجا هم آلوده و نجس می شود .
  1
  14
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  ایران: آمریکا میلیاردها دلار را خرج تروریسم القاعده کرد تا کمونیسم شوروی را سرکوب کند و بعد میلیاردها دلار ر خرج تروریسم داعش کرد تا از نفوذ «زبان فارسی، فرهنگی ایرانی و مذهب تشیع» جلوگیری کند. ایالات متحده بزرگ تریم حامی تروذیسم و کودتا در جهان است که توانسته رکورد دار باشد. ( ایالات متحده ثروتمند تر از ایران است ولی هنوز ایالت میشیگان آب تصفیه شده ندارد / هنوز نظام درمان و بیمه سلامت در آمریکا مشکل دارد / هنوز نسبت به جمیع کل، کارتون خوابها زیاد هستن ). پرسش: [ آیا بهتر نیست آمریکا بجای هزینه کردن برای ساخت بمب و یا خرج کردن برای تروریسم و کودتا و یا هزینه کردن برای نگهداری بمب های اتمی/ این همه پو را برای مردم خودش خرج کند؟]. کسی که خودش پدرخوانده تروریسم و استعمارگری نوین هست نمیتونه منتقد سیاستهای جمهوری اسلامی باشه.
  13
  7
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  ایران زمین1431 - شفیلد ، انگلستان
  این امریکا میخواد ایران نابود بشه
  12
  5
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  عزیزان من ، ته این جریان، مضحکه شدن اشرار است البته اگر زنده بمونن
  4
  1
  ‌سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.