گفت‌و گو با دو بسیجی: سپاه از شورش‌های داخلی به اندازه حمله آمریکا می‌ترسد

ایران وایر :بر اساس شواهد، تمامی دستگاه‌های امنیتی برای سرکوب قاطع و خشن اعتراضات دو روز گذشته آمادگی کامل داشته‌اند. پنج ماه پیش دو بسیجی در گفت‌وگو با ایران‌وایر گفته بودند سپاه و بسیج، برای سرکوب اعتراضات احتمالی در آماده‌باش هستند. این دو عضو بسیج از دو استان مختلف گفته بودند سپاه از احتمال شورش‌های داخلی سراسری به اندازه حمله آمریکا می‌ترسد: «علاوه بر تمرین‌های منظم نظامی پس از اعتراضات دی ۹۶، در روزهای اخیر آموزش‌ ویژه مقابله با جنگ شهری دیدیم. پایگاه‌های بسیج سراسر کشور در حال آماده‌باش است تا هر گونه تظاهراتی را در صورت وقوع حمله نظامی سرکوب کنند. فرمانده بسیج به ما گفته اگر شما در هر تظاهراتی شرکت کنید، خائن جنگی هستید و در جا اعدام می‌شوید.»
+56
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  R2P: Responsible to protect. وقتی امریکا گفته ما با مردم ایران هستیم بر خلاف اوباما سرکوب که از حد بگذره داستان وارد فاز جدید میشه. حالًا رژیم گوساله پرور ج ا باید توی سه جبهه عراق و لبنان و ایران جلوی مردم وایسته. فقط کافیه ١٠ درصد کلانتری ها دست مردم بیوفته و اسلحه ها بیرون بیاد. عین موش دنبال سوراخ میگردن همون سپاهی ها
  4
  52
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  ذره ای ترحم در برخورد با این سرکوبگران سرسپرده به سیدعلی چلاق، خیانت به ایران و ایرانی است.
  1
  54
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  ایران‌وایر راحت ادهایی مطرح میکنه و مینویسه با دو بسیجی حقیقی گفت و گو داشته خب فارس نیوز هم یک مدل دیگه اطلاع رسانی میکنه / . یک خبر فرضی:( گفت‌و گو با یک مامور نفوذی ایران در سازمان سیا: آمریکا از شورش‌های داخلی سود میبرد و استراتژی کلان امریکا تجزیه ایران به چند کشورک کوچک است.)
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bozurgmehr - لندن، انگلستان
  رسانه ایران وایر وابسته به کجاست؟ اگر کنجکاور هستید که بودجه فعالیت این رسانه از کجا تامیین میشه و آیا این رسانه مستقل و آزاد از دولتها است؟ پشتیبان های مالی: وزارت امور خارجه امریکا و بنیاد پرنس کلاوس و بنیاد جامعه باز جورج سوروس( پدر کودتاهای رنگی یا مخملی)
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.