شگرد جالب دزد سابقه دار برای سرقت از زنان پایتخت

دزد سابقه داری که به بهانه درمان سرطان مادرش از زنان پایتخت زورگیری می کرد ، دستگیر شد.
 
به گزارش ایران انلاین ، اواسط شهریور امسال زن جوانی با مراجعه به پلیس از سرقت طلاهایش توسط راننده یک خودروی پژو خبر داد و گفت : من کارمند یک مرکز پزشکی و زیبایی در غرب تهران هستم ، شب بعد از پایان کارم وقتی قصد داشتم به خانه بروم در خیابان سوار یک خودروی پژو شدم. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودم  که ناگهان  راننده خشاب اسلحه ای را به من نشان داد و پرسید می دانی این چیست؟ من که از رفتارش  شوکه شده بودم، گفتم خشاب اسلحه است.  هنوز چند ثانیه نگذشته بود که اسلحه ای را از زیر صندلی بیرون آورد و خشاب را داخل اسلحه گذاشت و به طرف من نشانه گرفت. سپس با تهدید از من خواست که طلاهایم را در اختیارش بگذارم. .  در حالیکه به شدت ترسیده بودم ،  راننده  زورگیریک سیم چین به من داد و مجبورم کرد النگوها را قیچی کنم . 7 حلقه النگو و دو انگشترم را به او دادم.  دقایقی بعد در خیابانی خلوت مرا رها کرد. اما وقتی می خواست مرا از خودرو پیاده کند  گفت راضی باش مادرم سرطان دارد و این طلاها را برای هزینه درمانش  نیاز دارم. من هم فقط  توانستم ارقامی از شماره پلاک خودروی این زورگیر را به ذهن بسپارم.
---
    بدنبال شکایت این زن ، تحقیقات پلیسی در این زمینه کلید خورد و خیلی زود ماموران موفق به شناسایی فردی به نام کیوان 35 ساله  شدند. ماموران درجریان تحقیقات پی بردند که  این مرد به اتهام سرقت بازداشت و در تیرماه امسال بعد از تحمل حبس از زندان آزاد شده است.  بدین ترتیب کیوان در بزرگراه کرج شناسایی و دستگیر شد.

این مرد ابتدا منکر زورگیری شد اما وقتی  با شاکی  روبرو شد،  به سرقت های سریالی اش از زنان اعتراف کرد. تحقیقات برای شناسایی سایرمالباختگان احتمالی کیوان ادامه دارد.
+4
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.