ویدیوی کشته شدن سه نفر در شهرهای شیراز ،بهارستان و شهریار با شلیک گلوله مستقیم

ویدیوی کشته شدن سه نفر در شهرهای شیراز ،بهارستان و شهریار با شلیک گلوله مستقیم
+74
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  طرف هی می گویید مردم را با تیر زدند! خاک بر سرتان شماها حمال های عمریگا و اعزراییل و عرعرستان هستید، نیروی انتظامی بی خود شلیک نمی کند! می خواهید مملکت را به آشوب بکشانید، فکر می کنید چه چیزی دستگیرتان می شود!؟ به غیر از اینکه عده ای را به کشتن می دهید و غرب را به اهداف کثیفش نزدیکتر!؟ حیف خاک ایران که بر سر شما انقلابیون بریزند
  172
  45
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
  ۳۸
  Piotr - ورشو، لهستان

  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. ina nemifhmn اینا نمی فهمن بخدا همهشون از خارج خت میگیرن بعد که کشور یگسلاوی و بالکان شد میرن میشینن کنار میگن ماکه نبودیم من وقتی توایران بودم میگفتم وای به ما چه حکومت زالمی داریم ازوقتی اومدم اروپا فهمیدم حق با همونهاست که العان تو کشور حکومتمی کنن اگهع نمیومدم هیچوقت نمی فهمی دم
  59
  36
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]گفتگو با امثال تو دیگه کافیه ، عملآ داری میگی دشمن ملتی و دستت به خون ملت اغشته است ، باور کن پیدا کردنتون الان که اینهمه مدرک در جنایت باقی گذاشتین کاری نداره.
  5
  14
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
  ۴۵
  haj hasan - مشهد، ایران
  اصفهان ایران.شرم و حیا که نداری خوب وجدان داشته باش٫چند ماه تو فرانسه و اسپانیا تظهرات بود از بینی کسی خون نیومد.تو ایران در روز دوم ۱۰ نفر با تیر کشته شدند.حالا شما بگو دلیل اینکه پلیس شلیک میکنه چی است؟حتما چون می خواستند غارت کنند یا اشوبگر بودن ؟و از این چرندیات که شما ساندیس خوارها فقط قبول دارید مرگ بر خامنهای کثیف و جمهوری اسـ...
  33
  49
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۵
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. ساندیس خور خاک بر سر خودت که غم و ناراحتی و کمبود ملتُ نمیبینی
  8
  26
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. قوچعلی تا وقت داری از هوای خوب اصفهان لذت ببر که وقت تنگ هست و به این چرت و پرتهای تکراریت هم کسی دوقرون نمیده پس تا فیلمتو تو همین یوکی که مردم لباس زیرتو هم از تنت در میارن ندیدیم برو همون عراقت . ارزش نداره برای یه ساندیس و چند فلوس سه نقطه خاطره داشته باشی از ایران و ایرانی بگذریم....
  5
  19
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. خاک بر سر خودت. اگر از ترس خودت را کثیف کرده ای حق داری. از همین حالا بالای دار میبینمت.
  32
  51
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. هنوز هم نمیفهمی
  9
  24
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۱
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  کسی که به گران شدن بنزین اعتراض دارد لوله نفت را منفجر نمیکند. این کشتارها و انفجارها توسط عوامل وابسته به دستجات تروریستی پ.ک.ک نفوذی درداخل رژیم انجام میگیرد.
  18
  4
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  از نا امن کردن ایران تنها دستجات تروریستی پ.ک.ک متنفع خواهند شد. اگراین مردم ابله بهمین منوال ادامه دهند دور نیست آنروزیکه دستجات تروریستی مظلوم کوبانی فرزند خوانده اوجالان با کلاشنیکف از کوه سرازیر شوند و به ناموس مردم تجاوز کنند.
  18
  2
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  اگر ارتش ترکیه با عملیات «چشمه صلح» مانع دستیابی سی هزار کامیون سلاح و مهمات مفت و مجانی که امریکا به دستجات تروریستی اهدا کرده و انتقال این مهمات به «بژی بژی مرگ» نشده بود ، الان شهرهای ایران شاهد «چشمه خون» بود.
  16
  0
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۸
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  همانطور که کارخانه ای که دستگاههایش خراب و مواد اولیه اش فاسد است، جنس مرغوب تولید نمی کند. زندگی در حکومتی که بنیادش بر فساد بنا شده است نیز مردمانی عاقل که خیرو صلاح خود را بدانند رشد نمی کنند. اینها زامبی هایی هستند که هر چهل سال یکبار بین دو رضا (مش امام رضا شیعه و رضا آریایی) پا برهنه سرگردان هستند. بچرخ تا بچرخیم.
  15
  2
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۰
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  مرگ بر جمهوری اسلامی داعشی
  4
  20
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۱
  ۶۲
  Ukraine - ادسا، اوکراین
  [::haj hasan - مشهد، ایران::]. [::haj hasan - مشهد، ایران::]. ببین حاج حسن من خودم اتفاقات اوکراین و روسیه رو دیدم.بجرات میتونم بگم اگر دخالتهای آمریکا نبود اوکراین هیچوقت شلوغ نمی شد. اینهم بهت قول میدم دست آمریکا تو کاره که ایران توی آشوب بیفته.
  17
  3
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  اینکارها هیچ فایده ای ندارد . سطح کنترل درگیری ها از سال ٧٦ که بسیج و سپاه و نیروی انتظامی و ارتش و وزارت اطلاعات و حزب الله لبنان مسئول جمع شدن اوضاع شدن به سطح یگان ویژه ضد شورش نیروی انتظامی تنزل پیدا کرده . این حرکتها در زمان کنونی، فقط عامل سقط شدن و کشته شدن است . هییییچ تاثیری ندارد . این جمع شدن ٢٠ نفره و ٣٠ نفره اینجا و آنجا، بی فایده است . پسره داد میزنه میگه یااااا خدا، کشتنش . پ نه پ ، رفتید آشوب نزدیک کلانتری نیروهای مسلح، میخواید بغلتون کنن ماچتون کنن؟ به جای اینکارا حواستونو جمع کنید که توی انتخابات درست انتخاب کنید . لج بازی با رهبر، این عواقب رو به دنبال داره . راه نجات کشور، اطاعت از رهبری است . حالا دستا بالا همه با هم : نترسید نترسید ما همه پشمک هستیم
  21
  3
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۵
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  یا خدا جدی دارن میزنن حاجی، یارو افتاده . نه عزیزم، شوخیه، از شما هم دعوت کردیم بیاید دور هم خوش باشیم و بخندیم . مردم عراق رو هیچکس نمیتونه کنترل بکنه . جوری زدنشون و جوری جمعشون کردن که داس اونطوری ساقه درو نمیکنه . آخرشم گروه گروه عشایر و قبایل کربلا رفتن به دیدار کنسول ایران برای ادای معذرت و عذرخواهی . حتی نخست وزیر رو هم ظاهرا عوض نکردن که لااقل مردم اینهمه کشته دادن دلشون خوش بشه که لااقل این آدم عوض شد و یکی دیگه اومد بجاش . معلومه که میزنن عزیزم . اینکه چیزی نیست . شما اغتشاش بکن، جوری میزنن که نتونی بگی آخ
  22
  2
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۱
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::Zaall - اصفهان، ایران::]. مزدور عاقبت خوبی نخواهی داشت !
  4
  14
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۲
  ۴۵
  Parsina - بروکسل، بلژیک
  باز یه زلزله ای اومد و سر و کله جانوران موذی و انگلهای جمهوری آخوندی تو این سایت پیدا شد ۰آسیاب به نوبت هی نیاین از این حـ... ها علیه عزیزان هم میهنمون دفاع کنید۰تاریخ عادلترین قاضی هست و برای نوشتن جنایات و خیانات اینها نیازی به ادله و برهان نیست ۰توی هر کشوری دولت و حکومت بعنوان نماینده همه مردم جهت رساندن خدمات و برقراری رفاه و ثبات و در پی این موارد عدالت اجتماعی انتخاب میشه ۰ اگر جمهوری اسلامی تا حالا نکرده چون نماینده واقعی مردم نیست و کثیفتر از سردمداران ،اونهایی هستند که با اینکه همه چی میدونند باز از آخوندها و سیاستهاشون حمایت می کنند ویا با دو روز زندگی تو خارج ,ایران فراموش می کنند و هی زر زیادی میزنند.زنده و پاینده باد ایران و ایرانی راستین
  3
  7
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. باشه، با ملاحظه رفتار میکنیم که حکومتیان عصبانی نشوند. حالت خوبه؟ چهل سال سواری دادن کافی نیست؟ مدارا کنیم؟ اگر نزدیکت بودم چنان کشیده ای بیخ گوشت میخواباندم که بیدار شوی و خودت جلو افتاده شعار زنده باد پهلوی سر بدهی.
  4
  8
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]کرکری نخون جلاد. اگر از وحشت عمیق خودت را خراب نکرده بودی مهملاتی که سر هم میکنی را شاید جدی میگرفتیم. اما به دور و برت نگاه کن، هشتاد میلیون ایرانی تشنه به خون دورت را گرفته اند. مردم ضمیمه شده! عراق هم حرفشان بیلاخ گفتن به حکومت ملایان و قاسم گچکار بود، نه عوض شدن نخست وزیر. افتاد؟!.
  2
  15
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  .... تو روحت
  1
  6
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] گرامی، اگر شما براستی بر این باور هستید که با «خواباندن کشیده بیخ گوش من» این خراب شده به گلستان تبدیل خواهد شد، من حاضرم این هزینه را پرداخت کنم، با وجودیکه من باندازه شما اینهمه خوشبین نیستم. ادامه .
  3
  3
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::] رژیم با شناخت درستی که از جماعت گدا گشنه ای که در این سالها پرورده است بدرستی تضمین بقای خود را در تنزل مطالبات مدنی، و تبدیل آنها به اعتراضات معیشتی(شکم) می بیند. کارخانه واپس گرای رژیم زامبی های فاقد شعور و مطالبات اجتماعی تولید کرده است که با سوخت فسیلی حرکت می کنند. این زامبی ها فردا پس فردا بادشان خواهد خوابید. این خط و این نشان!
  4
  2
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  Sabokbalam - ٬٬سبک بالان٬٬ به شور آیند از هر حرف بی مغزی - به فریاد آورد اندک نسیمی نیستانی را «صائب تبریزی» - عربده کشیدن زامبی ها برای بنزین ارزان بدون داشتن مطالبات اجتماعی مدون تنها به جهنم رژیم فعلی« نه یک کلمه کمتر- نه یک کلمه بیشتر» با وعده نفت مجانی منجر می شود.
  3
  1
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. محترم، شما به صدای فریاد ها در این کلیپ ها گوش میکنید یا فقط تصاویر را ملاحظه میکنید؟ شعار هایی مثل « مرگ بر دیکتاتور»، « توپ تانک فشفشه - آخوند باید گم بشه» و « رضا شاه روحت شاد» نمایانگر مطالبات اجتماعی نیستند؟ اینکه شما مردم را دعوت به آرامش میکنید و سعی میکنید که آتش زیر خاکستر را با ترساندن ملت از شایعات واهی خاموش کنید، خیانت به جوانان کشور نیست؟ شعر صائب پیشکش، این بیت از من را دریابید: کفلی خان، مردم که احمق نیستند - احمق اوئیست که خود را عقل کل پندارد.
  2
  4
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  ۴۶
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  این یا ابو لفاصلاب یعنی چی؟ خجالت هم خوبه. این یا حسن وعلی و ابوفاضلابتون کشور را به گند کشید هنوز دست بردار نیستید
  1
  4
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  Sabokbalam گرامی پرسیده اید: آیا « رضا شاه روحت شاد» و یا «شعار هایی مثل « مرگ بر دیکتاتور» مطالبات اجتماعی نیستند٬٬ ؟ پاسخ من اینست: نه! نیستند! اینها شعارها را فرزندان همان فسیلهای شکم طلب سر می دهند که چهل سال پیش شعارشان «مرگ بر شاه» بود. این زامبی ها ابتدا با وعده «نفت مجانی» بادشان خالی شد، و سپس داس چنگ سر یکا یکشان را درو کرد. شعار «فلانی روحش شاد» را در مراسم روضه خوانی و یادبود بجا می آورند. اگر شعار «مرگ بر فلانی- زنده باد بهمانی» را بقول شما «مطالبه اجتماعی» تلقی کنیم، آیا شما در این چهل سال آزگار بجز پس رفت اجتماعی زامبی وار بسمت چاههای جمکران، چیزی در وضعیت این فسیلها مشاهده کرده اید؟! آیا شما براستی تصور می کنید مراکز ناکارآمد آموزشی یک دستگاه فاسد زامبی های هوشمند تولید می کند؟!! شما به کشورهای پیشرفته توصیه کنید فاسدترین سیستم ادرای دولتی را بنا کنند که مراکز تحصیلی اش دانشمند تولید کند! .
  0
  0
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. بر عکس شما من فکر میکنم یکی از مطالبات جدی ملت ایران بازگشت شاهزاده و برقراری نظامی شبیه به آنچه پدر و پدر بزرگش ایجاد کرده بودند باشد. این واقعیت را به آنچه در عکس العمل مردم به نام پهلوی مشاهده کرده ام استناد میکنم. نظر شما البته متفات است، اما در یک دموکراسی نظر اکثریت ملاک است و همزمان مخالفین حق و اجازه ابراز مخالفت مسالمت آمیز را دارند.
  0
  0
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  [::Kefli Iskender - مریخ، وانواتو::]. خب چون پرچم ترکیه را بالا نبردند و داد نزدند خلیج ع ر ب ی و شعاتر درود بر پیشوری ندادند شما فکر میکنید اینها ضد ایران و هستند! هری بابا
  0
  2
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
  ۱۰۳
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  Sabokbalam  گرامی، در تائید کامنت آخرین با شما موافق هستم، اما توافق همگانی زامبی ها برای بیرون آمدن از «چاله ۱۴۰۰ متری مذهب برتر شیعه» با هدف شیرجه زدن با کله به قعر «چاه ۲۵۰۰ متری نژاد برتر آریا» را نه مطالبات اجتماعی،‌ بلکه سقوط به اعماق (دمکراسی حماقت جمعی) می دانم.  بالطبع بیرون آمدن از چاه ۲۵۰۰ متری زمان بیشتری نسبت به بیرون امدن از چاله ۱۴۰۰ متری خواهد برد.
  2
  0
  دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  نظر شما چیست؟