نهادهای امنیتی با ارسال پیامک تهدیدآمیز از شهروندان خواستند در تجمعات شرکت نکنند

 نهادهای امنیتی و قضایی با ارسال پیامک تهدیدآمیز از شهروندان خواسته‌اند که در تجمعات شرکت نکنند.
 
با افزایش تجمعات اعتراضی به افزایش قیمت بنزین، نهادهای امنیتی با ارسال پیامک‌ تهدیدآمیز به تلفن همراه شهروندان از آنها خواسته‌اند که تجمعات را ترک کنند.
 
در نمونه‌ای از این پیام‌ها که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، دادستان استان البرز به شهروندان هشدار داده که حضور افراد در «تجمع غیرقانونی» پیگیرد قانونی دارد و سبب «اخلال در نظم و سوءاستفاده ضدانقلاب شده است».
 
در یک پیام دیگر که به نام «شورای هماهنگی اطلاعاتی و امنیتی استان بوشهر» ارسال شده، به شهروندان هشدار داده شده که «هر چه سریع‌تر» محل تجمع را ترک کنند و در صورت عدم توجه به هشدار با «عواقب بعدی» مواجه خواهند شد.
 
این پیام‌ها از سوی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان و «شورای هماهنگی اطلاعاتی و امنیتی استان خوزستان» هم برای شهروندان معترض ارسال شده است.
+6
رأی دهید
-75

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  بهیچ عنوان تهدیدآمیز نیست! چرا همچین تیتری زدین؟ ضدانقلاب ها مثل کرکس هستند، فقط منتظرند که یک فرصتی دست بده که لاشخوری کنن. ولی غلط کردند.
  113
  4
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Afshin51 - کلن، آلمان

  امروز صبح با همکارم در ارتباط با شرایط سخت حاکم بر جامعه ایران حرف میزدیم و ایشان عقیده داشت که اگر تنها صد هزار نفر جمعیت حاضر در یکی از مسابقات حساس استادیوم آریامهر بیصدا و تنها در صورت راهپیمایی تا بیت دیکتاتور میتوانند موجب سقوط جابر حاکم بر ایران باشند و این حرف ایشان بعقیده من کاملاً درست است و تظاهرات امید بخش ملت در ارتباط با گرانی بنزین بعقیده من اگر تنها چند روز ادامه یابد موجب سقوط حکومت پوشالی ملایان و برقراری دمکراسی و حکومت نظم و عدالت بر ایران خواهد شد . درود بر ملت ایران امیدوارم این جنبش را تا نابودی حکومت ستگر و جانی ملایان ادامه دهید .
  4
  63
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  من کرد ایرانم - مونستر، آلمان

  یا فاطمه زهرا،دانمارک.خودمونیم تو هم .....خوله ها،کرکس لاشخور آخوندهای مفت خور هستند که مردم رو به بدبختی رسوندند، کدوم انقلاب؟چی میگی تو نکنه قرص ها تو برعکس خوردی؟من نمیدونم توی دانمارک چیکار میکنی ؟برو ور دل طوسی کمی حالتو جا بیاره والله بخدا،گرچه میدونم شوت تشریف داری
  1
  36
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  در جواب این پیامک باید بنویسند : نمیرفتم، اما حالا که نوشتی میرم.
  0
  37
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. لاشه خور را خوب آمدی که برازنده شما و رژیم دیکتاتوری شماست اگر تو حشری ساندیس خور فرقه ی شیعه نظر ندی نمیگن لالی تو برو خودتو با میله ها ماساژ بده
  2
  39
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. فاطی! میدونیم اغای خونه تون و مادر بچه ها(مادرت سکینه) با هزار امید فرستادنت کلاس قران و حالا تو حوزه چند ساعت در روز میخونی جِن جَزهِ بُون جَزٌوُ دو پیش بُن ٫ وبعد میشینی قسمت تبلیغات و بین نمازا اینجا شر و ور مینویسی و وضوباطل میدوی نماز شب٫ ولی ببین این لوتوریت پوچ در اومد! از اینده نزدیک واسه سرباری و لاشخوری پولی نیست و حوزه ها میشن یا خوابگاه دانشجویان کم وسعت یا پارک کودک!. بیا واسه اولین بار تو عمرت فکر کن! با خودت تکرار کن! [ادم سالم برای نونش باید کار کنه][ترشحات مغز باید فکر و ایده مفید باشه و نه ترشحات زیر شکمی][برچسب تاریخ مصرف دکان عاشورا رو دیگه نمیشه عوض کرد]!. امتحان کن فاطی بدردت میخوره
  0
  10
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  نهادهای امنیتی فعلا شورتشون مخلوط قهوه ای زرد شده
  0
  17
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::من کرد ایرانم - مونستر، آلمان::]. هموطن عاشق خودت و قومت و ایدی قشنگت که خار چشم این زالو (زال) و فاطی شوت بقول خودت. تا همچون من آذری ایرانی و توی کرد ایرانی هست خار چشم سایبریها و جدایی و تحزیه‌طلب همچون زالو! زنده و پاینده باشی هموطن کردم.
  0
  13
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  من کرد ایرانم - مونستر، آلمان
  گفتنی ها کم نیست-بخارست،رومانی .زنده و سرافراز باشی دوست عزیز
  0
  11
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.