کلاهبرداری عجیب زن بیوه جوان از مرد متاهل

رکنا:یک مرد متاهل که دل به زن بیوه ای داده بود رودست خورد و زندگی اش را بر باد رفته دید.
 
این مرد 40 ساله همسرش را به دادگاه خانواده کشاند تا با زنی 28 ساله ازدواج کند غافل از اینکه نمی دانست در دام وقیحانه ای افتاده است.
 
مردی با مراجعه به دادسرای تهران ادعا کرد دار و ندارش را از او کلاهبرداری کرده اند و زنی به نام مریم عامل آن بوده است.
 
حمید که کلافه بود به دادیار پرونده گفت: من با همسر و دو دخترم زندگی خوبی داشتیم در مغازه اجاره ای ام در آمد مناسبی داشتم تا اینکه زنی به نام مریم برای خرید مرتب به مغازه ام رفت و آمد کرد و من از رفتارش فهمیدم بیوه است.
 
وی افزود: خیلی زود بین ما رابطه عاطفی برقرار شد و من پیشنهاد صیغه کردم او نپذیرفت و گفت تنها به شرطی با من رابطه خواهد داشت که ازدواج دائم بکنیم و بعد برای زندگی به انگلیس برویم خواهر مریم در لندن زندگی می کرد و او می گفت می توانیم با سرمایه مناسبی در آنجا نانوایی بزنیم.
 
نمی دانم چرا زحمت های همسرم وآینده دخترانم برایم مهم نبودند فقط می خواستم به مریم برسم از این رو درخواست طلاق دادم و از همسرم که کارمند بانک بود خواستم خانه ای اجاره کند و من پول پیش خانه و اجاره یکساله را پرداخت کنم و بعدا هرماه پولی برایش واریز کنم سپس خانه ،ماشینم را فروختم و مغازه ام را هم تحویل داده و ودیعه میلیونی را هم گرفتم و همه را به درخواست مریم از طریق صرافی به دست خواهرش رساندم.
 
حمید با عصبانیت گفت: قرار شد من و مریم ازدواج کنیم همسرم را طلاق دادم او خیلی گریه کرد اما دل من از سنگ شده بود نمی دانم چرا خوشحال بودم تا اینکه قرار محضر گذاشتیم و با کت و شلوار شیک در محضر منتظر ماندم حتی آزمایش هامون را هم داده بودیم هرچه منتظر ماندم مریم نیامد هرچه زنگ زدم جوابی نداد نگران شدم به در خانه اش رفتم باز کسی نبود و شنیدم آنجا را خالی کرده است هنوز تصور نمی کردم مریم فریبم داده است تا اینکه در تلگرام یک عکس برایم فرستاد که نشان می داد الان لندن است و فهمیدم با پول های من برای خودش زندگی ساخته است.
 
حمید با گریه ادامه داد: همسر سابقم وقتی شنید چه بلایی به سرم آمده من را بخشید و باز سریع ازدواج کردیم و حالا من دو هفته است در با حقوق او و مقداری پس انداز خودم که برای سفر به لندن کنار گذاشته بودم زندگی می کنیم و می خواهم مریم بازداشت شود.
 
وی افزود:خیلی پشیمانم من گول وسوسه های شیطان را خوردم و زندگی ام نابود شد.
 
بنابه این گزارش، دادیار پرونده با شنیدن داستان عجیب این کلاهبرداری دستور داد تا تیم پلیسی اقدامات لازم را انجام دهد.
+13
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  خوب خاک بر سر گریه نداره که, شما اون موقع غیر از دلت جای دیگه ات هم سنگ شده بود, عاقبتش همین میشه دیگه, در ضمن از طرف من جایزه خر اعظم به شما تعلق میگیره!!!!!
  0
  27
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  من کرد ایرانم - مونستر، آلمان
  خاک بر سرت احمق ،تا خر هست خر سوار زیاده،نوش جونش دمش گرم ،جوری زده بهت که تا عمر داری ک،،،،،سوزیش یادت نره،
  1
  20
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.