خامنه‌ای: محو دولت اسرائیل به معنای محو مردم یهودی نیست بیرون کردن اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو است

یورونیوز :علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران گفت که محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست بلکه به معنای بیرون کردن اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو است.
 
وی در سخنانی که به مناسب میلاد پیامبر اسلام انجام شد، افزود: « ما به فلسطینی‌ها کمک کردیم و باز هم کمک می‌کنیم، هیچ‌گونه ملاحظه‌ای هم نداریم و همه‌ی دنیای اسلام باید این کار را بکند.»
 
وی به «محو دولت اسرائیل» اشاره کرد و افزود: «این به معنای محو مردم یهودی نیست. این به معنای محو آن حکومت و رژیم تحمیلی است. مردم فلسطین چه مسلمان چه مسیحی و چه یهودی که صاحبان اصلی آن سرزمین هستند باید بتوانند خودشان دولت خود را انتخاب، و بیگانه‌ها و اراذل و اوباشی مانند نتانیاهو را بیرون کنند، محو اسرائیل یعنی این و این اتفاق خواهد افتاد.»
 
وی این موضوع را با کشورهای حوزه بالکان مقایسه کرد و گفت: «این اتفاق خواهد افتاد؛ مثل کشورهای بالکان که بعد از ۶۰ سال مستقل شده و ملت به کشور خودشان برگشتند.»
علی خامنه‌ای: ما یهودستیز نیستیم
رهبر جمهوری اسلامی همچنین تأکید کرد که ما یهودستیز نیستیم. یهودی‌ها در کشور خودمان با کمال امنیت دارند زندگی می‌کنند. علی خامنه‌ای همچنین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: «امروز بزرگترین مصیبت دنیای اسلام، قضیه فلسطین است که ملتی را از خانه و وطن خود آواره کردند.»
 
«محو اسرائیل» بارها در سخنان مقام‌های جمهوری اسلامی تکرار شده و از جمله حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران بارها در سخنان خود به این موضوع اشاره کرده است. وی روز گذشته نیز در سخنانی گفت: « رویای از بین رفتن رژیم صهیونیستی به زودی تحقق خواهد یافت.»
 
حسین سلامی پیش‌تر نیز تاکید کرده بود: «راهبرد ما محو اسرائیل از جغرافیای سیاسی جهان است و به‌نظر می‌رسد با شرارت‌هایی که اسرائیل در حال انجام است، خودش را به این واقعیت نزدیک می‌کند.»
 
تنها چند ماه پس از توافق هسته‌ای ایران و گروه ۵+۱ در سال ۱۳۹۴، رهبر جمهوری اسلامی ایران نیز در این زمینه گفته بود: «برخی صهیونیست‌ها گفته‌اند با توجه به نتایج مذاکرات هسته‌ای ۲۵ سال از دغدغه ایران آسوده شده‌ایم اما ما به آنها می‌گوییم شما ۲۵ سال آینده را اصولاً نخواهید دید و به فضل الهی، چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»
 
این سخنان در آن وقت در سطح جهانی جنجال برانگیز شد و برخی از حامیان علی خامنه‌ای کارزارها و روزشمارهایی را در حمایت از این سخنان به راه انداختند.
+14
رأی دهید
-88

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد

  سلام بر هم میهن عزیز. دجال بگو شکر خوردم که همه میدونند منظور من از شکر خوردن چه هست ،خودتو خلاص کن .دارو دسته ات جمع کن و گم شین از ایران.
  19
  43
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  kamaan - تهران، ایران

  نرمش قهرمانانه. زکی. دیگه آخر خطه جناب. با آفتابه داری صورت مشوری حالا. خوشم اومد.
  2
  42
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Zaall - اصفهان، ایران

  درود بی کران بر آقای خامنه ای
  59
  13
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  کشتن جیره خورهای جهاد اسلامی مثل اینکه بهش فشار اورده که دوباره دهن کثیفش رو باز کرد. عیب نداره اسرائیل میزنه ، اینم فحش میده!
  6
  28
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  سید علی گدا تو خودت سردسته ارازل و اوباش هستی بتمرگ و خفه بمیر و بگو زالو و بقیه پروستاتت را مالش دهند
  8
  40
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  در ضمن اولین ارازل و ااوباش دین شما در ۱۴۰۰ سال پیش پایه گذاری شد و شما ادامه دهندگان آن ارازل و اوباش و متجاوزین هستید
  8
  32
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  به این می‌‌گویند. ...خوردن.به سبک آقا. ۴۰ سال نعره می‌‌زند.اسراهیل باید نابود شود. زمانی‌ که پی می‌‌برد. زیادی خورده. زیرش می‌‌زند. زبون بسته این بردار ارشدادی باور و ذال. تا دیروز می‌‌گفتند اقامون موشک می‌‌زند. امروز باید بگویند. برادران عزیز موس‌جودی "مسلمان+یهودی". ببینید این آقا چقدر دری وری می‌‌گوید. "منظور نابودی نیست.بلکه ملت خود انتخاب کنند". راجع به سیاست خارجی‌ اسراهیل می‌‌توان همه چیز گفت.خوب یا بد. ولی‌ تنها کشوری که در خاورمیانه .انتخابات آزاد دارد.دادگاه مستقل. پارلمان مردمی. اسراهیل است.که حتا نخست وزیر را به جرم گرفتن هدیه ۱۰۰۰ دلاری به محاکمه می‌‌کشند. این انتخاب ملت نیست؟و بغل دست. حزبلا در نوار غزه.۵ سال است که به زور سلاح حکومت. رشوه سرکوب خود فلسطینی ها.ولی‌ اینها آزاد انتخاب شدند.
  2
  31
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  از رفتارتون به اقلیت های کشور پیداست ! دروغ گو
  6
  26
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  آخه آشغال خام انه ای!! تو داری صحبت ازحکومت و رژیم تحمیلی میکنی؟؟؟ آخه اینهمه رو رو شما از کجا میارین؟؟؟؟؟ تو روحتون که شما از هر اشغالگری اشغالگرتر هستین, چهل سال یه مملکت رو به گروگان گرفتین!!!!!!
  5
  26
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  دقیقا همینه که شما میگید امریکا هم همین عقیده را نسبت به حکومت ایران دارد دشمنی باشما به معنی دشمنی با مردم ایران نیست من تعجب میکنم از این همه درایت که شما دارید شما اگه لالایی بلدی چرا خوابتان نمی برد تا یک ملت با تاریخ درخشان قبل از اسلام و یک دنیا از دسته شما زالوهایه بد سرشت و ریاکار راحت شن
  2
  16
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  فکر کنم چند سال پیش احمدی نژاد بود که گفت ما دشمن مردم اسرائیل نیستیم ولی با دولت اسرائیل دشمنیم همین خامنه ای بعدا" با او مخالفت کردو گفته بود که با مردم اسرائیل هم دشمنیم . ولی حالا خامنه ای به چیز خوردن افتاده و میگوید ما با دولت اسرائیل دشمنیم و میخواهیم دولت اسرائیل نباشد . یکم دیگر فشارها تحریمها زیاد شود انگاه دولت اسرائیل و نتانیاوه را هم قبول خواهید کرد , به نظر میرسد ادعا کنید که از اول تو , خامنه ای همراه با جد و ابادات طرفدار دولت اسرائیل بودید و خواستید مذهبت را به یهودیت هم عوض کنید. خامنه ای انقدر ترسو و بی ضمیر هستید که هردم رنگ عوض میکنید خجالت بکش رهبر جعلی برو کنار تا وضع را ازاین بدتر نکردید !
  3
  17
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  رهبرم تاج سرم دلم ز غربتت شکست، نبینم روزی بیاد که غم رو قلب تو نشست، تو فقط به یک نگاه به بسیجی اشاره کن، بعد بیا با شور و عشق خشم اونو نظاره کن.
  39
  8
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  حالا که می بینند تمام شعارهایشان آبکی در امده است تغییر گفتار داده و موضوع را به ناتانیاهو چسبانیده اند. ناتانیاهو در اسرائیل مواجه با نزول قدرت هست و حتما این اراذل و اوباش ان را بعنوان یک پیروزی مثل شیره به سر طرفداران ابله خودشان میمالند که مقصود ما از نابودی صیهونیزم همین ناتانیاهو بود
  4
  26
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  طرف ترسیده باور نمی کنید؟ بهش بگیدبلند شه اگر خیس نکرده بود
  3
  22
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  هانی سیاه - استکهلم، سوئد
  سلام بر هم میهن عزیز. دجال بگو شکر خوردم و از شکر خوردنم پشیمانم.
  13
  20
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  خوب مجتبی و بقیه پسراتو بفرست بروند بجنگند و بیرونشان کنند برای چه از جوانان ایران مایه میگذاری؟ حالا فلسطین آزاد بشه یا نشه به ما چه؟ چه عاید ما میشه جز جنگ و خون ریزی؟
  7
  22
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  freedom of the press - تهران، ایران
  خفه شو نجاست.
  3
  11
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دیوانه ابله!! رییس جمهورت رسما میگوید اقتصادمان ورشکسته است . بنزین را در کشور نفت خیز سهمیه بندی کرده ای . کشور به ورطه نابودی اقتصادی سقوط کرده و تو به فکر «ازاله» اسرائیل هستی؟ واقعا هر کی به ابن میگه رهبر فرزانه فقط به درد بستن به گاری میخوره و بس
  2
  9
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  freedom of the press - تهران، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. چقدر پستی . که عاشق همچین آدم حقیری هستی!!!!. تو‌ دیگه چی هستی .. که این زالو‌ شده همه چیز تو. . برو عموت‌ را سیاه کن ما داییتم . ما خودمون‌ ذغال فروشیم ما را سیاه نکن ، برو‌‌ هندی
  10
  15
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  هانی‌ - اسلو، نروژ
  [::هانی سیاه - استکهلم، سوئد::] دوستِ کامنتی: چند وقت میشه که دنبالت میگردم. شاید حَم بودی, ولی من بخاطرِ مسافرت و مشغولیت کاری شما رو در یوکی ندیدم! به حَر حال موضوع از این قراره ,که چند وقت پیش یک حَم ولایتی به اسم کاربری پرنده آبی یا جُغد آبی از انگلستان مدعی شده بود, که من و شما و یک دوستِ دیگه از اُسلو یکی حستیم. من که خوشحالم چون منو با کسی حَمزاد میدونه, که از خودم بهتره{یعنی شما}. اگه میگفت با واق واق یکی حَستم اون موقع باید نگران میشدم . پس اگه کسی یخه ات رو گرفت بدون جریان چییه. شبت خوش
  14
  8
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  تو خیلى بى جا کردى که از کیسه ملت به بیگانگان بذل و بخشش مى کنى. مردک نادان نه سیاست مملکت دارى مى داند نه فهم و شعور دارد که تو این وانفسا که دولت اعتراف مى کند ٦٥ درصد کسر بودجه داریم دارد پول ملت را به تاراج مى دهد.
  1
  10
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.