مقاومت و درگیری لفظی یک زن در برابر یک روحانی :شما بیجا کردی توی یقه منو نگاه کردی

مقاومت و درگیری لفظی یک زن در برابر یک روحانی :شما بیجا کردی توی یقه منو نگاه کردی
+232
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما

  ملت ایران بی بخارترین، بی عرضه ترین، بی تدبیرترین، بی تکلیف ترین، بی هدف ترین، ترسوترین، بی غیرت ترین مردم جهان هستند
  217
  128
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  آخوند جماعت کارش مفت خوری و تجاوز و چشم چرانی بوده و هست معلومه که نه تنها توی یقه حتی اگر چادر چاقچول هم بپوشند خانمها از زیر همان چادر بدن زن را آنالیز میکنند و تصورات سکسی خلاصه که بیمار جنسی هستند
  11
  267
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. چرا؟ مگر شما خودتان خدای نکرده از کدام ملت هستید؟!! این همه ادم هموطن کشته شدند و توی زندان‌ها رفتند. شما لطفا ملت ایران را ببخشید و اگر فقط فحش یاد گرفتید، خب بهتر است کمی فکر کنید، اگر هم نظری« قابل خواندن » دارید بفرمایید لطفا تا بخوانیم.
  18
  223
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۷
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. شما ای ایرانی با بخارترین، با عرضه ترین، با تدبیرترین، با تکلیف ترین، با هدف ترین، شجاع ترین، با غیرت میشه بگی چه گلی به سر مملکتت زدی از پاناما که حالابه اون ملت گرفتارداخل کشور اردم می دی ؟ خیلی عرضه داری برو ایران مبارزه کن و کشته شو ما هم یادت رو گرامی می داریم ! . حرف زدن شعار دادن خیلی اسون دختر کوچولو.
  17
  116
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. اگر ایل و تبارمان همراه با کل مردم ایران بخواهند ازاد باشند مثل این کشورهای که ما درشان زندگی میکنیم حتما" باید بیشتر از انچه که تا به حال کشته داده اند باید کشته بدهند ! چون همین مردم جنایتکارهای را بر سرکار اوردن که احمد کسروی تا به رضا شاه کبیر و پسرشان میرسد هشدار میدادن که فریب این اخوندهای جنایتکار را نخورید , ولی کو گوش شنوا ؟ حالا هم مردم ایران باید واقعا" قربانی بدهند تا این ویروسان مهلک را که خودشان به قدرت شان رساندن از قدرت خلعشان کنن .
  115
  25
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::fariba azizi - پاناما سیتی، پاناما::]. احسنت و مرحبا به شما . اگر ده درصد مردم ایران درک شما را داشتند و نهیب میزدند امروز وضع این نبود. فهمیدن خودش ابتدای راه اصلاح هست نسبت به میلیونها نفر که اصلا درک ندارند شما خیلی جلو هستی نگران توهین تنبلهای ایران هم نباش بذار هرچی میخوان بگن
  99
  7
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::azadi2011 - تورنتو، کانادا::]. تعداد کسانی که اعتراض کردند و زندانی و کشته شدند اصلا قابل مقایسه با کشورهای آزاد نیست و قبول کن که اکثریت مردم ایران دنبال سود شخصی و عضو حزب باد هستند برای همین هم چیزی تغییر نمیکنه دنبال این هستن برند چیپس بخرند ببرند اعدام یه بدبخت دیگه رو از روی درخت تماشا کنند.
  102
  12
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶
  ۳۸
  Piotr - ورشو، لهستان

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. ها ؟ ایران زمان جنگجهانی اول کشته نداد؟تازه ایران تو ج نگ نبود همهشون قیرنزامی بودن که مردن برو بروووو بروووو اینهمه چرند تحویل ما نده بروووو کمی تاریخو بخون ایران تو جنگجهانی اول چهار ملیون تلفات داد بخاطر قحطی که انگلیس ایج اد کرده بود انبار قله دربست مال انگلیسیا بود بروووو تاریخ بخون اعساب ندارم....
  98
  8
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
  ۲۰
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  آمران امر به معروف و نهی از منکر تا جایی که میتوانند با بدحجابی باید مقابله کنند.
  131
  8
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران

  اخه اخوند علاف بیکار سرگردون در و داف تو خیابون . برا چی افتادی دنبال یه دختر؟
  8
  105
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. خواستم یک جوابی‌ به شما دهم. فکر کردم .با کامپیوتر حرف زدن احمقانه است.بنده حقیر خودم خیلی‌ اشتباه می‌‌نویسم.حوصله اصلاح کردن هم ندارم.مولا لغتی هم نیستم .زمانی‌ که پاسخ نیست. "برو فارسی نوشتن را یاد بگیر" این شیوه ....زدگان حسینی است. ولی‌ کم کم دارم به این مشکوک می‌‌شوم. این دیگر از اشتباه نوشتن دست همه را از پشت بسته. فکر کنم . ترول باشد.پوتین از این کارها زیاد می‌‌کند. می‌‌گویند. "فیک نیوز".یک سری برنامه هستند. که با اسم مختلف توی سایت‌ها می‌‌آیند. و با پخش خبر دروغ .افکار عمومی را تاثیر گذار. می‌‌گویند .ترول. فکر کنم. باور در سایت بسیج سایبری. غر زد.کمکی‌ میخوام. سران نظام اینقدر گند زده.که دیگر فرصت نیست. از چیزشان دفاع کرد. فکر کنم. برنامه ترول چینی‌ یا روسی برای او خریدن. نتیجه این Piotr - ورشو، لهستان شده. ولی‌ هنوز خوب تنظیم نیست. اخر مگر می‌‌شود. اعصاب را. با س نوشت. حتا این را من .تنبل دنیا هم درک می‌‌کنم
  7
  62
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::Piotr - ورشو، لهستان::]. نادان جان , منظور من جنگ جهانی و کشته شدنها در ان نبود , منظور من از به قدرت رساندن همین اخوندهای بود که هم کلی از هم وطنان ما را کشتند و هم کلی را در جنگهای داخلی که خود این اخوندها باعثشان بودن به کشتن دادن و هم در جنگی که با عراق به راه انداختن و 8 سال انرا به درازاکشاندن کلی از مردم را به کشتن دادن حالا بگذریم از اینکه خیلی از ایرانیها را در سوریه و دیگر کشورها به کشتن داده اند. در جنگهای اول و دوم ایران تلفات و خسارات زیاد داده یا از وقتیکه این اخوندهای ویروس حکومت را در اختیار گرفتن؟
  7
  55
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
  ۵۰
  ferdosirani - تهران، ایران
  آخوند‌ها رو می سوزونیمشون
  4
  10
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
  ۶۴
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  بهترین راه مبارزه آن است که هرچه نماد آخوند است آتش زده شود تا بعد نوبت خودش برسد. بانک و پمپ بنزین سرمایه هاى ملى هستند و حفظ شوند. همان انگشتر نکره که نماد آن ملعون خمینى بود و توسط ملت به آتش کشیده شد بهترین تودهنى است براى آخوند و بچه آخوندهاى این وب سایت و هر جا که لش متعفن شان وجود دارد.
  1
  8
  شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  ای ملاه خودت را اصلاه کن. مردم طبق تمدون امروزی میخواهن زندگی کنن. مگر شما وکیل خدا هستید . این وکالت را از کجاه اوردی. احمق اگر روز جزا باشد. هر کس خودش جوابگو میباشد. شما درس خواندی. فقط حق داری بالای منبر واعزی کنی نه اینکه در اجتماع زندگی شخصی مردم عادی.
  0
  4
  یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۹
  نظر شما چیست؟