امام جمعه قم : اگر شخصی در خواب خود مقام رهبری را ببیند، ثواب زیارت امام رضا برای این شخص نوشته خواهد شد

«محمد سعیدی»، امام جمعه قم گفته است: «اگر شخصی در خواب خود مقام رهبری را ببیند، ثواب زیارت امام رضا برای این شخص نوشته خواهد شد.»
 
سعیدی این مطلب را پنج‌شنبه ۲۳ آبان در دیدار با «غلامرضا سلیمانی»، فرمانده سازمان بسیج بیان کرده است.
 
او گفته است از آن جا که امام هشتم شیعیان نظر ویژه‌ای به آیت‌الله «علی خامنه‌ای» دارد، بنابراین در صورتی که فردی خواب رهبر را ببیند، چنین ثوابی شامل حال او خواهد شد.
 
سعیدی هم‌چنین از رهبر جمهوری اسلامی به عنوان یکی از نمونه‌های «اولیای الله» در زمان حاضر نام برده است.
 
محمد سعیدی در جریان اعتراض‌های سال ۱۳۸۸ به نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری و اعتراض‌‌های گسترده به علی خامنه‌ای به خاطر تایید نتایج این انتخابات، روایتی جنجالی درباره خامنه‌ای بیان کرده بود.
 
او نقل قولی را از خواهر علی خامنه‌ای در مورد «یاعلی» گفتن وی در لحظه تولد مطرح کرده بود که در آن زمان با جنجال‌های زیادی همراه شد.
 
«علی‌اکبر ناطق‌نوری» هم زمانی که رییس بازرسی دفتر رهبری بود، در واکنش به این اظهارات گفته بود کسی که چنین «مزخرفی» را گفته، توبیخ شده است.
+1
رأی دهید
-61

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Afshin51 - کلن، آلمان

  بله من هم موافقم چون پس از دیدن خواب ایشان چنان حالتی بر انسان در خواب مستولی میگردد که بول و غایت و منی و استفراغ یکجا از او بر بستر جاری گشته و آدم هفت جدش را بهمراه امام رضا جلوی چشمش میبیند ،والا آخر..
  4
  27
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  تصور کنید ، ۱۰۰۰ سال دیگه میگن : امام محمد سعیدی صادق فرمودند ، هر کس در خواب ... . در آن زمان خمینی جای حضرت محمد نشسته ، خامنه‌ای هم حضرت علی‌
  3
  29
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  حالا ما اگه بخوایم ثواب زیارت سانفرانسیسکو را ببریم باید خواب کیو ببینیم؟ خجسته خانوم یا هدا خامنه ای؟
  2
  18
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::دانای نادان - زووله، هلند::]. د همینه دیگه 1000 سال دیگر مردم با موتورهایشان در هوا دور دور میکنن و با روح خمینی و خامنه ای مناجات خواهند خواند. ای دوست دانا من 1000 سال دیگر اگر زندگی برای ایندگانمان باقی باشد کسی اخوندی را نمبینید که سر منبر رود و ارجیف برای مردم تعریف کند . عزیز برادر, همین یکبار که اخوند در ایران قدرت را در اختیار گرفت تمام انهای که در اینده در کشور عزیزمان ایران به دنیا می ایند را تنبیه کرد که چنین غلطی نکنن که اخوندهای مفتخور جنایتکار را بر خودشان تحمیل کنن و از انها رهبر و مسئول برای کشورشان بسازند .
  2
  16
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  freedom of the press - تهران، ایران
  [::دانای نادان - آمستردام، هلند::]. دقیقا پس چرا این بارگاه را برای خمینی دجال درست کردند دارند زمینه چینی یه رضای دیگه را می‌کنند. یکی در مشهد و دیگری در تهران.
  1
  6
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.