نخست وزیر بریتانیا موافق مهاجرت کنترل شده افراد با استعداد به این کشور است

یورونیوز :بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا می گوید موافق مهاجرت افراد «بااستعداد» به این کشور است اما این روند باید «کنترل شده» باشد.
 
نخست وزیر بریتانیا که رهبری حزب محافظه کار را برعهده دارد این سخنان را در جریان کارزار انتخاباتی حزبش برای انتخابات پارلمانی روز ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) بیان کرد.
 
وی با انتقاد از روند کنونی مهاجرت به بریتانیا گفت که هم اکنون «هیچگونه کنترل دموکراتیکی» بر روی تعداد افرادی که می توانند به بریتانیا مهاجرت کنند وجود ندارد.
 
بوریس جانسون در ادامه سخنان خود وعده داد که حزب محافظه کار در صورت پیروزی در انتخابات سراسری سیستمی مانند سیستم مهاجرتی استرالیا که براساس امتیازدهی است به اجرا خواهد گذاشت.
 
در سیستم های مهاجرتی که مبنای آن براساس امتیازدهی است فرد داوطلب مهاجرت براساس یک رشته عوامل از جمله میزان تحصیلات، ثروت، ارتباط با کشور مقصد، آشنایی با زبان و غیره امتیاز دریافت می کند. هر داوطلبی که سطح معینی از امتیاز را کسب کند ویزای مهاجرت به کشور مقصد را دریافت می کند.
 
نخست وزیر بریتانیا در سخنان روز پنجشنبه خود همچنین بار دیگر نسبت به احتمال روی کار آمدن دولتی به رهبری حزب کارگر در این کشور هشدار داد. بوریس جانسون در سخنان خود تاکید کرد که رای به حزب لیبرال دموکرات در انتخابات پیش رو در عمل منجر به تشکیل دولتی به رهبری حزب کارگر خواهد شد.
 
بنا به نتیجه آخرین نظرسنجی های انجام شده حزب محافظه کار از حزب کارگر پیش افتاده است. با این حال این احتمال وجود دارد که محافظه کاران موفق به کسب اکثریت مطلق کرسی های مجلس عوام نشوند.
 
این در حالی است که به گفته اکثر تحلیلگران موضوع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا می تواند تاثیر زیادی بر روی نظر رای دهندگان بگذارد. امری که پیش بینی نتیجه انتخابات را دشوار کرده است.
+17
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران
  بر خر مگس معرکه لعنت !
  6
  13
  ‌پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  سالهاست که حس انسان دوستی در بین کشورهای صنعتی از بین رفته و فقط در فکر منافع خودشون هستن. خود خواه ، فرصت طلب و برده داری نوین
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. یعنی هر وقت نیروی کار لازم بود اعم از اکادمیک تا کارگر متخصص یه جنگ راه بندازن و از تو صف بدبختای فراری انتخاب کنن و مردم عادی برین بمیرین!. رضا شاه به این کله زردا میگفت سگ زرده!. اولین بار اونجا کنجکاو شدم ایا رضا شاه نوکر غربیا بود یا این عمامه به سرها که فقط راضین رو قدرت باشن و پول بمکن مثل زالو و ایران هر چی شد٫ شد
  2
  7
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Botol - آلمان، آلمان
  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. دقیقا دوست عزیز، اروپایی ها مرتب از دموکراسی و حقوق بشر و انسان دوستی میگویند ، در صورتی که وجود ندارد. سرکوب مردم و جریمه های سنگین کار روزانه پلیس هستش. زنده باد جلیقه زرد های فرانسه که دولت مک رون رو به زانو در آوردند.
  0
  7
  جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.