زندگی یعنی فقط جمع کردن لایک و فالوور و دیگر هیچ - ویدیویی خالی از هیچ

زندگی یعنی فقط جمع کردن لایک و فالوور و دیگر هیچ - ویدیویی خالی از هیچ
+33
رأی دهید
-250

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد عزادار زلزله زده های آذربایجانه.
  31
  76
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فرید1614 - بروکسل، بلژیک

  اینها واقعا فکر میکنند با این ارایش کردن خوشگل میشن .؟؟؟ بعضی وقتها تهو آور میشن
  11
  245
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  نمونه ای از خروارِ نسل جدید که شباهتی به زنان قدیمی ندارن چه از لحاظ ظاهری چه از لحاظ باطنی ، نسل هیچ و پوچ که هیچ اصالتی ندارن.
  17
  223
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران

  این دختر در دنیای خودش دنبال مطلوبیت از زندگیه و به کسی هم ضرر نمی رسونه، کارش رو هم قطعا تو فضای مجازی و رسانه های اجتماعی کرده که در اینجا سر در اورده، اما کسانیکه دوست دارند اون و امثال اون رو مسخره کنند ، کار اشتباهی می کنند. اون از خیلی از مردان و زنان که این شوها رو در نمیارن و خیلی خودشونو متشخص و جدی نشون می دن، معصوم تر و محترم ترهستش.
  95
  74
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  grizzly - برلین، آلمان

  اینها هم به این چیزها دلشون خوشه؛ نسل هیچ و پوچ نسلی بود که انقلاب کرد و نتوانست سطح آگاهی خودش رو بالا ببره برای همین فرزندانش تبدیل شدند به دو گروه یکی مذهبی اختلاسگر و خوشگذران دومی بی مذهب الکی خوش.
  11
  146
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  boysboys - مونیخ، آلمان

  قیافش اصلا خوب نیست ولی اون ممه ها جبران میکنه 😀🍈🍈
  25
  103
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  از بس صورتشو عمل کرده که دیگه عضله هاش از کار افتاده. اینا کف کردن. نه کار میکنند نه درس میخونند. فقط من موندم از کجا اینهمه پول برای جراحی شون میا رند. صد رحمت به صیغه ای‌ها و فاحشه ها، لاقل آنها یه کاری انجام میدن. اینا آنرو هم بلد نیستند. برای لایه جرز خوبند
  21
  64
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۱
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  این نتیجه پول حرام و لقمه حرامه شک نکنید واگر نه باید دنبال لقمه نان حلال بود نه از بیکاری این لش بازی هارو میکرد این مادر فردای ایران.
  39
  32
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  فرهنگ غنی هفت هزار ساله ما هست دیگه! از وقتی مموتی رفت ممه ها هم ظاهر شدن چون لولو دیگه نمیبره
  43
  33
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. موش بخوره تورو همشهری که اومدی اینهمه جلف بازی رو توجیه میکنی انگار من برگ چقندر در سر دارم.
  29
  16
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  زن هم زنهای قدیمی انقدر لاب پس نمی دادن
  15
  25
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  این بنده خدا هم اینجوری حال میکنه .مگر آزاری به کسی رسونده یا توهینی به کسی کرده.Liberte - ارومیه، ایران ;آفرین و درود بر تو ۰ما هنوز توی الفبای دمکراسی موندیم چه رسد که بخواهیم دم از دمکراسی بزنیم مثل ...؛بعد از چند سال زندگی تو کشورهای دمکراتیک هنوز یاد نگرفته ایم که اگر عقیده و یا سلایق دیگری با فکر ما نمی خونه توهین نکنیم .اینهایی که توهین میکنن فقط از ایران تا اروپا یا امریکا جا و مکانشون تغییر کرده ولی متاسفانه فکرشون هنوز نه.
  17
  41
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  هر وقت محمد تونست عایشه رو جوری تربیت کنه که با صفوان نره ستاره بشمره، این حکومت هم میتونه دخترها رو تربیت کنه. ٤٠ ساله همه تریبونها دستشونه، این جماعت ازش زده بیرون
  14
  38
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  این چه ابروییه که خیلی دخترای ایرانی نقاشی میکنن بالای چشمشون؟. بگذریم از ارایش غلیظ که جوونای اروپایی وقتی دخترای عربو میبینن میگن صورتشو ضدگلوله کرده
  18
  29
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  ایرانی بی ایران - گوتنبرگ، سوئد
  [::بردبار - بندر ماه شهر، ایران::]. من کاملا با نظر شما موافق هستم، و اضافه کنم که اینها همه تربیت شده در جمهوری اسلامی هستن و برایشان نفع خیلی زیادی داره. باور کن فقط تو ایران اینجور به وفور پیدا میشه.
  1
  16
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kadash - استکهلم، سوئد
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. چرا شعر میگی،چه ربطی به فرهنگ وقدمتش داره،مگه یونان و رم و هرکشور دیگه دنیا که فرهنگ چند هزار ساله داشتن زن لختی و یا زن فاحشه ندارن؟ خودت رو زدی به کم هوشی یا واقعا آی کیوت پایینه؟.
  6
  25
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kadash - استکهلم، سوئد

  نمیفهمم چرا مردم اینجور جبهه میگیرن؟ هنوز فهم ساده ترین اصل آزادی ودموکراسی رو ندارین بعد به چیزهای مختلف اعتراض دارید.فرقی بین شما و طالبان و مردم کشورهای عقب مونده مذهبی نمیبینم. هرکی مسئول زندگی شخصی خودشه نه دیگران.مگه زمان قبایل کونبرهنه آفریقایی یا آدمخورهای آمازون هست که زنهای اونجا متعلق به مردمش باشن و شما بخواهید اظهار نظر کنید چرااینکاروکرده؟. مگه پیشرفته ترین و مدرنترین کشورهای دنیا زن لختی که میاد تو چت هزار کار جنسی میکنن ندارن؟ هیچکی میاد مثل شما خشتکش روبکشه سرش که چرا اینکارومیکنه وفرهنگ ما خراب شد و نفرین ناله کنه؟
  6
  26
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::kadash - استکهلم، سوئد::]. نه داداش من خیلی هم باهوش هستم نمیخواد به من هوش یاد بدی ..اون کشورایی که نام بردی دم و دیقه مثل ما دم از فرهنگ غنی هفت هزار ساله نمیزنن . کسی که طاووس میخواد باید پای هندستونش هم بشینه
  25
  10
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  diyaco_1358 - اربیل، عراق
  بهتره که به این خانوم گیر ندید و ایراد نگیرید . مشکل از اون خواننده در پیتیه که به این خانوم پول داده تا بشینه اینجوری با اهنگش لبخونی کنه. اگه خواننده ها پول تبلیغ ندن به این خانوم و امثال این دیگه همچین چیزی رو نخواهید دید. شک نکنید
  4
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  bardia700 - اوترخت، هلند
  فقط مطمئنًا هر کارخونه اى تو ایران ورشکست بشه., کارخونه شیر پاستوریزه نمى شه!😊
  4
  11
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::kadash - استکهلم، سوئد::]. بیزحمت بیخود پرچم دموکراسی تکون نده. اون کشورها هیچ ادعای به زور بردن مردم به بهشت رو ندارن، روزی ٥ باز هم زق زق اذان از هر مناره ای بلند نیست. دخترها رو هم برای یه روسری و چهارتا تار مو شلاق نمیزنن. پس بنابراین ازاد هستن هر غلطی بخوان بکنن. ولی کشوری که داعیه ام القرای اسلام رو داره، این چیزا ازش بیرون بزنه قضیه فرق. میکنه. شما پرتقال رو با پرتقال مقایسه کن و سعی نکن از این حکومت نوار گلچین رنگارنگ بکشی بیرون.
  11
  6
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  خیلی هم خوب. چرا باید همیشه انتظار داشته باشیم همه عالی باشند؟ چرا فک میکنیم همه باید با حیا باشند؟ چرا فک میکنیم همه باید اونطوری که ما میخوایم باشند؟ تو این جمعیت 80 میلیونی حالا یه قسمت از مردم هم میخوان اینطوری باشند دلشون نمیخواد مثل فاطی سگ سیبیل باشند؟ بدن خودشه و زیبایی خودشه چرا فک میکنیم باید حتما فقط برای شوهرش نگه داره؟ همینایی که اینجا گیر میدن به این خانوم و امثال این خانوم خودشون هر روز تو صفحات و پیچ های کیم و سایر بدن بازها علافند ولی به خودمون که میرسه هیچکس نباید زیبایی هاش رو نشون بده چون آقا یا خانوم فمینیست ناراحت میشه . به نظرم من اینم بخشی از زیبایی های زندگیست و کسی که سالم باشه نگاه هم بکنه میدونه این افراد لاشی نیستند و فقط به کسی که دوستش داشته باشند میزارن لمسش کنه و به نظر من اگر بگذارند ما هم مثل بقیه مردم بفهمیم که هر کسی هرچی داره مال خودشه و حق داره راحت باشه و ما حق نداریم بخاطر شهوت خودمون بقیه رو سانسور کنیم بلکه باید یادبگیریم بفهمیم این آدم بدکاره نیست و قرار نیست با هرکسی باشه و حالا ما دلمون خواست به زیبایش نگاه میکنیم وگرنه هیچ.رد شو
  1
  8
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] دم از فرهنگ زدن ما ربطی به احترام به زیبایی و خواست بقیه مردم نداره. بنظرم ما هم باید یاد بگیریم که از زیبایی لذت ببریم نه لذت جنسی و شهوتی باید یاد بگیریم همونطور که بقیه مردم دنیا از زیبایی یک تابلو لذت میبرند ما هم از زیبایی ها لذت ببریم ولی همانطور که خیلی از ماها هنوز بلد نیستیم از زیبایی های هنر لذت ببریم از این زیبایی ها هم نمیتونیم لذت ببریم و سریع همه چیز رو به شهوت و بدکاره بودن و این چیزا ربط میدیم. شک نکن اگر خیلی از آثار زیبای هنری دنیا در ایران بود همه رو با همین افکار منهدم کرده بودند پس زیبایی ها رو باید شناخت هنر، نقاشی، آواز و ساز و طبیعت و انسان ها و حیوانات زیبا و. همه جزئی از گستره زیبایی هستند و خالق زیبایی ها هم اگر ما درست از آنها استفاده کنیم و به راه کج نبریمش شک نکن محدودیت قائل نمیشه چون خودش خالق اصلی همه این نبوغ و زیبایی هاست پس اشکال از من و شماست.
  2
  7
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kadash - استکهلم، سوئد
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. اصلا چه ربطی داشت،گور بابای عقاید حکومت ایران،نکنه فکرمیکنی این تیپ و این حرکات وکارها مورد تایید آخونداست؟ چون دقیقا برعکسه و این نشوندهنده شکست کامل تبلیغات اونهاست.اینکارا مورد تایید هیچکی نیست،ولی به ما ربطی نداره علاقه و سلیقه شخصی خودشه.تو هنوز یاد نگرفتی کاری که این زنه میکنه فقط و فقط به خودش مربوطه وامثال توحق ندارن به صرف اینکه طرف زن هست و ایرانی فضولی کنن و احساس مالکیت بهش داشته باشن.
  2
  8
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  bachchetehroon - ونکوور، کانادا
  این سند جنایت جمهوری اسکناسی است که یک مردم بیچاره و نا امید و تهی از امید را داریم که فقط جلوی دوربین پستانها را نمایش بده برای چی؟ برای اینکه این حکومت تبهکار مقصد اصلیش از بین بردن جوانهاست که به نتیجه شومی که میخواست متاسفانه رسیده با این عروسکهای جنسی واقعا دردناکه ننگ بر خمینی و خامنه ای
  3
  9
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::paksan - ایران، ایران::]. دوست عزیز حرف شما متین ولی اینرو هو در نظر بگیر که ما در جامعه بسته زندگی میکنیم یک و دوما جلف بودن و زیبایی با هم فرق دارند
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::boysboys - مونیخ، آلمان::]. فویی
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  اگر نوری زاده بیبینه میکه من بیشتر میخواهم . واسش فرستادی فیلمت رو .بدان اگاه باش اگر برایش بفرستی معروفتر میشی دوتا خرم
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.