واکنش پسر حداد عادل (مدیر فعلی مدارس فرهنگ) به توییت پسر فتاح

انصاف نیوز می نویسد : امیرحسین فتاح پسر، سید پرویز فتاح -رییس بنیاد مستعضفان- در توییتی مدعی شده بود ملک مدرسه‌ی آقای حداد متعلق به بنیاد مستضعفان است که سال‌هاست اجاره‌ای بابت آن پرداخت نشده است اما این توییت پس از مدتی حذف شد.
 
جنجال‌های بسیاری بر سر مدرسه‌ی فرهنگ متعلق به غلامعلی حداد عادل پس از این توییت به وجود آمد؛ اما تا به حال واکنشی رسمی به این ادعای امیرحسین فتاح داده نشده است؛ در این باره با فریدالدین حداد عادل تماس گرفتیم؛ او به انصاف نیوز می‌گوید، «فعلا در این باره اظهار نظری نمی‌کنم؛ هرچقدر با امیر حسین فتاح تماس گرفتیم؛ پاسخگو نبود. اما اصلا پسر ۲۲ ساله‌ی آقای فتاح اطلاعات کاری پدرش را از کجا دارد؟»
 
فرید الدین حداد عادل، با بیان اینکه بهتر است در این زمینه ابتدا از آقای فتاح بپرسید، به انصاف نیوز گفت: «پدر یا پسر بهتر می‌توانند در این زمینه صحبت کنند. در ابتدا باید دید آن‌ها چه می‌گویند، پس از آن موضوع را پیگیری می‌کنیم، توضیح می‌دهیم و در خدمت شما هستیم.»
 
وی افزود: «اجازه بدهید در این زمینه به وقت مقتضی نظرمجتمع فرهنگی را اعلام می‌کنم؛ در حال حاضر صلاح نمی‌دانم دراین باره صحبت کنم. اما دوست دارم تا بدانم پسر ۲۲ ساله‌ی آقای فتاح اطلاعات کاری پدرش را از کجا دارد؟ راست یا دروغ موضوع را اگر کنار بگذاریم آیا آقازاده‌ها می‌توانند اطلاعات کاری والدین خود را در اختیار داشته باشند و منتشر کنند؟
بگذارید ببینیم فعلا چه می‌شود؛ بهتر است چنین اموری در فضای رسانه‌ای مطرح نشود؛ به هر حال ما هم اقتضائات کاری خودمان را داریم و بسته به شرایط در فضای رسانه اظهار نظر می‌کنیم؛ اما پیگیر این مساله هستیم و علاقه‌مندیم توضیحات بیشتر آقای امیرحسین فتاح را هم بشنویم؛ اما هر چقدر با او تماس گرفتیم تلفن خود را جواب نداد.»
 
غلامعلی حداد عادل و همسرش طیبه ماهروزاده از بنیانگذاران دبیرستان‌های غیر انتفاعی فرهنگ پسران و دختران هستند. این دبیرستان‌ها مختص دانش آموزان علاقمند به رشته علوم انسانی است. در حال حاضر فریدالدین حداد عادل پسر غلامعلی حداد عادل مدیریت مدارس فرهنگ را برعهده دارد؛ او متولد سال ۱۳۵۲ است و دوران دبیرستان را در مدارس دولتی دانش قلهک و جلال آل احمد تجریش گذرانده است، در حالی که مدارس فرهنگ در سال ۱۳۷۱ تاسیس شدند. پیش از این برخی این برداشت را از صحبت‌های طیبه ماهروزاده در برنامه‌ای تلویزیونی کرده بودند که فریدالدین حدادعادل در مدرسه‌ی فرهنگ درس خوانده و دلیل تاسیس این مدرسه فرزند غلامعلی حداد عادل بوده است.
+1
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  بخورید عین علف خرس روزی خواهد رسید این مردم هم اصل پول و هم رسوایتان میکنن چه کردید. با مردم شرم بر شما قدرتتان را بر مردمی نشان دادید که جانشان را در راه این مرزه بوم گذاشتن . چقدر را میتوانید بخورید . نزدیک است روز جزا وای بحالتان امروز دلم بحالتان مسوزه. خایین ایرانزمین
  2
  53
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  چه باحال میگه این طرف چرا خبر دار شده من دارم دزدی میکنم. در ایران هرگونه اطلاع رسانی از اختلاس و تجاوز و قتل و ضرب و شتم یک جرم خطرناک به حساب میاد و از طرف اون مختلس یا قاتل یا متجاوز یا صارب تحت پیگرد قانونی قرار میگیره. این مملکت فعلا تحت اختیار عاریایی ها قرار گرفته و دارن نابودش میکنم. عاریایی دو نوعه. حکومتی و ضد حکومی. برای این دو گونه موجود زنده فقط مهم اینه عاریایی باشن و خاک ایران ارث ننشونه و باید نابودش کنن.
  3
  43
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۲
  نظر شما چیست؟