کیهان شریعتمداری, محسن نامجو و شبکه «من و تو»

روزنامه کیهان در ستون «اخبار ادبی و هنری» خود در عین این که از «محسن نامجو» به عنوان «خواننده مبتذل و فراری» یاد کرده اما واکنش او به انتشار بی‌اجازه یکی از آثار او از شبکه تلویزیونی «من و تو» را منعکس کرده است.
 
به نوشته کیهان، محسن نامجو خطاب به «من و تو» گفته است:
 
«شما به اندازه کافی در ویران کردن فرهنگ در سال‌های اخیر نقش داشتید، در ساختن تاریخ جعلی از ایران قبل از انقلاب و خراب کردن تصویر آینده» و تأکید کرد: «این شبکه حتی اگر درخواست اجازه برای پخش آهنگش را هم می‌کرد باز هم اجازه نمی‌داد که آهنگش در این شبکه پخش شود.»
+9
رأی دهید
-59

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  محسن نامجو بعداز انکه در اهنگهایش به رضا شاه بد گفته بود از محبوبیتی در بین ایرانیهای وطن خواه برخوردار نیست , امیدوارم نام این گونه انسانهای جاهل و نادان مثل محسن نامجو برای همیشه در بین ایرانیهای خاموش شوند.
  10
  99
  یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان

  درود بر نامجو . حرف راست زده. حق با اوست . کیهان ارگان تروریستی داعشیعه علی پرست مزخرف میگه. بی بی سی . من و تو جم فارسی وان ووووو که اومدن بودن و هستن همه نوکر مزدور و خودفروش هستن و با برنامه . در ضمن هر دو تلوزیون ایران انتر نشنال و کلمه تروریست هستن و نوکر سلفی و وهابی سنی از عربستان . کل کارکنان اینها جیره خور دیکتاورهای وحشی دزد فاسد جانی . کسی که تاریخ گذشته را ندیده نخوانده و نداند و از دولتی سر یک فرقه تبهکار اجنبی دزد تروریست که ایران را نابود کرده به کمک جهالت و نادانی و خرافات خود مردم الان رفته در توهم شیرینی دروغ گذشته . اگر دیکتاتور خوبه که خود ملاها هستن . سیستمی سالم باشه نمی افته انقلاب نمیشه جنگ مسلحانه نمیشه . یه سر برو بلوچستان کردستان جنوب وووو تا ببینی نه چیزی بود و نه هست . استبداد یعنی فساد . تنها راه دموکراسی ازادی حقوق انسانی مساوی تقسیم قدرت ثروت . شاه شیخ شهنه ملا و چکمه یکی هستن.
  65
  7
  یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Amir Sayeh - هامبورگ، آلمان

  محسن خان, همه چیز را که نمیشه با هم قاطی کرد و شلم شوربا درست کرد. موضوع کپی رایت به تاریخ قبل از انقلاب ایران کاری ندارد. کمی چشم ها باز و گوش هایت را پاک کن. تاریخ را آخوند جماعت و همی چپ نما های وابسته , وارونه نشان داده اند و نشان میدهند. هنوز بیدار نشدی عمو !!!! عوضش مملکت را به خون آتش و جنون کشیده اید.
  1
  64
  یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  روزی نامه ی کیهان ورق پاره ای بی مشتری به سرپرستی یک نفر منفور وافوری بنام حسین شریعتمداری هست و دیگر حنایش کوچکترین رنگی ندارد
  3
  69
  یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  dada mehrdad - تهران، ایران
  ایشان هم از جمله افرادی هستند در فضا سیر میکنن و ادعای روشن فکری میکنن احتمالا تاریخ بعد از انقلاب بسیار بهتر از زمان شاه هستش که ایشان از ترس جانشان به خارج تشریف فرما شده اند
  1
  9
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  این محسن نامجو اصلا ادم نمی فهمه کارتون خواب تهران چطور وارد امریگاه شد . مگه تو ایران به گدا دلار میدن که جعم کرده از گدایی تا وقتی من تهران بودم محسن لب گوچه ما گدایی میکرد من اخرین پولی دادم صد تومان بود
  1
  3
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::naderali63 - گوتمبر، سوئد::]. انسان ها را بصورت مجموعه ای از خوبی ها و بدی ها بشناسیم. نامجو هنرمند مبتکر و مطرحی هست. بزرگترین اشتباهش خواندن یک شعر از یک مخبط بسیار خودخواه تجزیه طلب بنام "دکتر رضا براهنی" هست که با سرودن اراجیف خودش را نابغه می پندارد و پوست خربزه زیر پای نامجو گذاشت.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.