افشاگری جدید محمود صادقی درباره حساب‌های شخصی صادق لاریجانی

محمود صادقی، نماینده مجلس، جزئیات فساد قوه قضائیه در دوره صادق لاریجانی را افشا کرد
+101
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  الان هزینه چاپ اسکناس از ارزش خود اسکناس بیشتر هست حساب کنید دلیل اینهمه تورم چی هست بجز دزدی مسئولین. یعنی اقتصادی که در و پیکر نداره بنیادهایی که اصلا به کسی جواب نمیدند معلوم نیست چقدر پول میگیرن باهاش چکار میکنن . یعنی خدائیش خر تو خر ترین اقتصاد دنیا هست
  0
  67
  شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  تا از بالا دستور نیاد. کسی‌ در دولت امام زمان افشاگری نمی‌‌کند.همین حقوق ندادند.حقوق کارگران نفت هم ۳ ماه یک بار. داده می‌‌شود..تمام پول فروش نفت به حساب آقا در بانک‌های سنگاپور پرداخت می‌‌شود. حساب کنید. سود ۳۵ میلیارد دلار را در عرض ۳ ماه. معذرت سود نه. سود در اسلام حرام است. کارمزد. فرق این اصلاح طالبان با اصلاح گران در این است. ..
  1
  40
  شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  موساد را بهانه کردند وگرنه ترور دانشمندان کار مامورین امنیت رژیم اخوندی بود . تا با حقه اینکه شهید هسته ای دادیم از فعالیت هسته ایشان دست بر ندارند و برای راضی نگاه داشتن خانواده دانشمندان ترور شده و مردم ایران ؛ مهر تایید بر اینکه دانشمندان هسته ای توسط موساد اسرائیل ترور شده اند یک تعداد ادم بی گناه را زندانی و شکنجه کردن و یکی از این بی گناهان را به نام مجید فشی اعدام هم کردن.
  1
  41
  شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  شرعی یعنی چه در این حکومت غاصب ،شرع معنی نداره اصلا موضوع حکومت ایران ربطی به دین ندارد موضوع اینا لباس روحانیت برای منافع شخصیست و لباس روحانیت در اصل وارد شدن به سیستم مالی و مافیایی کشور ست همین بقیه حرف مفته.
  0
  4
  دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
  نظر شما چیست؟