تجاوز ۳ مرد افغان کینه جو به همسر مامور پلیس

رکنا: پلیس افغانستان 3 مرد را به جرم تجاوز به همسر یکی از ماموران پلیس این کشور دستگیر و زندانی کرد.
به گزارش گروه ترجمه رکنا، چندی پیش خبری مبنی بر تجاوز گروهی به همسر یکی از افسران پلیس افغانستان در رسانه ها منتشر شد که با بازتاب زیادی نیز رو به رو گشت.
 
مقامات محلی در خصوص این حادثه عنوان کردند که چندی پیش یک مامور پلیس با مراجعه به اداره پلیس مدعی شد که چند شب پیش زمانی که وی به ماموریت رفته بود همسرش از سوی سه مرد ناشناس که صورت خود را پوشانده بودند مورد تجاوز گروهی قرار گرفته است و به شدت بیمار شده است چرا که فشار روحی و جسمی وارد شده اوضاع او را نامساعد کرده است.
 
پس از پیگیری مقامات پلیس و تحقیقات ماموران توانستند مردی به نام منان را به عنوان یکی از متجاوزان دستگیر و با اعتراف اولیه او همدستان خود را نیز لو داد و علت این تعرض کینه قدیمی از مامور پلیس را عنوان کرد.
 
وی در بازجویی مدعی شد که به علت کینه و انتقام از مامورپلیس زمانی که متوجه غیبت او در خانه اش شد به سراغ همسر مامور پلیس رفته و با اجبار و ضرب و شتم وحشیانه به صورت 3 نفره به وی تجاوز گروهی کرده اند و زمانی که متوجه اوضاع وخیم و خونریزی او شدند از خانه فرار کرده و متواری شدند.
 
در حال حاضر این پرونده در دست بررسی است تا مجازات مجرمان صورت گیرد.
+39
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  متن زیر اصلا ربطی به افغان و افغانستان نداره. یه نقد از جامعه خودمونه. چون چنین قضیه ایی برا یکی از مامورای وزارت اطلاعات پیش اومده بود. حدود چن سال پیش همسر یکی از مامورای وزارت اطلاعاتو گروگان گرفته بودن و فیلم تجاوز به همسرشو براش فرستاده بودن. حالا فکر میکنی چه کسایی همسرشو گروگان گرفته بودن؟ یه سری اارازل اوباش . یه سری ارازل اوباش مثل وحید مرادی و حاج رضایی ها. جامعه شدیدا به طرف انزوا میره. یکی از نشونه هاش اینه ادم بدها میشن قهرمان. مثلا تو این قضیه جامعه با این امثال ارازل اوباش چه برخوردی داشته؟ مردم اما از لات بازی خوششون میاد و خیلی از لاتهایی که به دختری تجاوز کردن ادمی رو کشتن و هزار خلاف دیگه داره شده اسطوره. مثلا وحید مرادی شده یه ادم مقدس و تا حدی پیش رفته تو خیابون بارها سر اینکه چرا به وحید مرادی بی احترامی کردی طرفو کتک زدن. حتی وقتی گروگانگیرای همسر اون مامور رو دستگیر کردن دیدیم خیلیا اعتراض کردن اصلا. اعتراض به اینکه چرا طرفو دستگیر کردین. طرف اگه تجاوز کرده به علت قدرتش بوده. و چون قویه اشکالی نداره.
  45
  19
  شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::soroshkhani - توکیو، ژاپن::]. شادروان آقا وحید مرادی، عقاب ایران ضعیف‌ کش نبود. مردانه جلوی اون نامردا واستاد و شهید شد. شما خیلی بی‌جا میکنی که به این اسطوره ملی اهانت میکنی. بگو معذرت میخوام، اشتباه کردم.
  38
  12
  یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.