مسیح علی‌نژاد از برندگان جایزه «رسانه‌های آمریکا در خارج از کشور»

 مسیح علی‌نژاد(عکس از آرشیو) مسیح علی‌نژاد، فعال حقوق زنان به همراه پیتر بِرگ، کارگردان آمریکایی، و خانم یسرا اللوزی، هنرپیشه مصری، به طور مشترک برنده جایزه «رسانه‌های آمریکا در خارج از کشور» برای سال ۲۰۱۹ شد.
 
«رسانه‌های آمریکا در خارج از کشور» هر سال با اعطای جایزه از کسانی که فعالیت‌های آنها آموزش٬ توانمندسازی و قدرت اطلاع رسانی رسانه‌ها را به نمایش می‌گذارد، تقدیر می‌کند.
 
این جایزه در مراسمی که به همین مناسبت سه شنبه در واشینگتن به این سه نفر اعطا شد. مسیح علی‌نژاد این جایزه خود را به صبا کرد افشاری⁩⁧، مژگان کشاورز⁩ یاسمن آریانی⁩⁧ و منیره عربشاهی⁩ اهدا کرده است.
 
منیره عربشاهی، صبا کرد افشاری⁩⁧، یاسمن آریانی و مژگان کشاورز به دلیل اعتراض « به حجاب اجباری» به ۷۹ سال زندان محکوم شده‌اند. مسیح علی‌نژاد فعال مدنی و طراح کمپین «چهارشنبه‌های سفید» است. این کمپین تصاویر ارسالی زنانی را بازتاب می‌دهد که در اماکن عمومی حجاب از سر برداشته‌اند.
 
شماری از مقام‌های قضایی ایران در خصوص هرگونه همکاری با مسیح علی‌نژاد هشدار داده‌اند.
+67
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  از وقتی شنیدم اینم از این طریق پولای کلان بدست میاره و خونه میلیون دلاری خریده زیاد بهش اعتماد ندارم چون این براش یه شغل هست نه یه مبارزه اخلاقی
  56
  28
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶
  ۳۲
  Benzi - لیدز، انگلستان

  باید هم بشه. هم دولت آمریکا پشتشه هم دولت ایران
  52
  17
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::] خیلی ممنونم که با تکرار دقیقآ حرف اطلاعات سپاه خودتو معرفی کردی که سرت در اخور کیه. خونه میلیون دلاریش رو نشون بده تا همه ببینن منبع این مزخرفت سایت سپاهه. بعد تو داری در مورد یک دکترای ژورنالیست صحبت میکنی نه دزدهای سرگردنه داخل حکومت ایران. اصلآ راه دور چرا؟ شما هم مثل اون فیش حقوقیش رو منتشر کنین! مگه نمیرین روح الله زَم دستگیر میکنین؟! خُب فیش حقوقیِ مسیحم منتشر کنید دیگه. بجای اینهمه ای دی درست کردن و مزخرفات بولتنهای سپاهو نوشتن یه کم ادم بشید.
  11
  33
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مبارکشان باشد واقعا"مسیح علینژاد فعال هستند . تا کور شوند اخوندها و مزدوران حکومت اخوندی !
  13
  33
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  اینم یه انگل دیگست که با خالی بندی خودشو مخالف جا زده داره پول پارو می‌کنه.
  21
  10
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد
  ای بلا بیته اخر شه کار هگوردی
  0
  6
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  به مسیح افتخار میکنیم. زنده باد مسیح . امیدوارم مسیر حرکت رو قاطی نکنی و زوم کنی روی حقوق مسلم زنان چون در هر صورت این مملکت مشکلات فراوانی داره و نمیشه همه رو با هم مطرح کرد پس به نظرم مسیح باید کاری که خودش شروع کرده رو ادامه بده.
  9
  15
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان
  مبارک باشه واقعا لایقشه تا کور شود هر آنکه نتواند دید هم ساندیس خورهای رژیم و هم اونهائی که مثلا" مخالف رژیم اند و طوطی وار حرف های ساندیس خورها رو بلغور میکنند. این افراد آنقدر احمقند که نمی فهمند رژیم برای بی اعتبار کردن مخالفانش چه چرندیاتی رو بر علیه مخالفینش منتشر میکنه و آنها هم بع بع کنان سر تکان میدهند . بهرحال مسیح جان موفق باشی واقعا سزاوار از این بیشترها هستی.
  6
  10
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا::] خب تو هم مخالفی دیگه، مگه نه؟ تو چرا پول پارو نمیکنی؟ 30 سال خارج از مملکت و در تبعید زندگی کردم و نمیدونستم میشه پول پارو کرد!!! ادم ازاین مکتبیها و شاه الهی ها یه مزخرفهایی میشنوه که روی پیشونیش اسفناج سبز میشه.
  5
  2
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اینهمه سایتها این مطلب پول گرفتنش رو نوشتند و درباره خونه میلیون دلاریش فیلم و مدرک دادن خودش هیچوقت نفی نکرد. معنیش چیه؟ یعنی خبر موثق بوده
  0
  1
  جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
  نظر شما چیست؟