«بازداشت عضو تیم مذاکره اتمی دولت احمدی‌نژاد به اتهام فساد مالی»

 محمد سعیدی در دولت محمود احمدی‌نژاد معاون سازمان انرژی اتمی و از اعضای تیم مذاکره کننده اتمی ایران بود.رادیو فردا :برخی از رسانه‌های ایران گزارش داده‌اند که محمد سعیدی، مدیر عامل سابق سازمان کشتیرانی و عضو تیم مذاکره اتمی در دولت محمود احمدی‌نژاد، به اتهام «دریافت رشوه» بازداشت شده است.
 
وب‌سایت باشگاه خبرنگاران جوان، وابسته به صداوسیما، روز سه‌شنبه ۱۴ آبان خبر داد که شامگاه دوشنبه یکی از مدیران سابق کشتیرانی به دلیل «دریافت رشوه چهار میلیون دلاری بازداشت شده است».
 
این وب‌سایت نام این فرد را م.س اعلام و به استعفای او در مردادماه اشاره کرده است.
 
محمد سعیدی، مدیرعامل سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی مردادماه امسال استعفا داده بود. وی سال ۹۴ به این سمت منصوب شده بود.
 
پس از استعفای آقای سعیدی، برخی از رسانه‌ها دلیل استعفای او را «توقیف نفتکش ایرانی» در جبل‌الطارق و برخی دیگر نیز «فساد مالی» اعلام کرده بودند.
 
محمد سعیدی در دولت محمود احمدی‌نژاد معاون سازمان انرژی اتمی و از اعضای تیم مذاکره کننده اتمی ایران بود.
+32
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اینها همه در ابتدای صحبت و حرف زدن و سخنرانی هایشان یکساعت دعا و اجل من الفرج و سایر مسایل را میگفتند و ایاتی از قران تلاوت میکردند. حالا بدلیل رشوه و دزدی و هزاران پئر سوخته بازی دستگیر میشوند. اقا عزیز. پس همه چیز دروغه دیگه. پس بی جهت وقت مردم را نگیرید
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقای سعیدی: بدستورشما قبل از هر سخنرانی نیم ساعت ایاتی از کلام الله مجید تلاوت میشد .و شما همراه با رئیس جمهور تان در تمام سخنرانی ها از جمله معروف غجل من الفرج را میگفتید و ارزوی فرج امام غائب را داشتید .شما پس از سخنرانی و قبل از صرف نهار دستور اقامه نماز جماعت را میدادید .حالا شما را بعنوان اختلاس گرو دزدی و غارت بیت المال دستگیر میکنند.عجب بابا ایوالله . ایوالله. شما با اینکار مذهب ما ضعیف کردی اقای سعیدی. تو که میخواستی اختلاس و ذزدی. چپاول بکنی پس جرا نام مذهب ما را بمیان اوردی.بابا مصب ترا شکر اختلاس گر بی معرفت
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.