ذوالنور: دشمنان پوشک بچه را طوری تولید می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شود

ایسنا : رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند.
 
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور در همایش ملی پدافند غیرعامل که امروز سه‌شنبه ۱۴ آبان در سالن‌ همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد، اظهار کرد: دفاعی موفق است که پیش‌دستانه و مانع خسارت باشد و از قبل، هجوم را پیش‌بینی کند. امروز تاکتیک‌های تهاجم دشمنان تغییر کرده است، اهداف دشمن هیچ‌گاه تغییر نمی‌کند بلکه راهبردها و ابزار آنها تغییر می‌کند.
 
وی افزود: هدف اصلی دشمنان ما براندازی است و هر اقدامی که این بخش از ماموریت آنها را محقق کند، مورد توجه دشمنان است. براندازی یک نسخه واحد برای تمام حکومت‌های جهان نیست بلکه متناسب بر هر نظامی تعریف می‌شود.
 
ذوالنور با بیان اینکه جنگ سخت و تهدید نظامی، هم آشکار و پرهزینه است و هم محبوبیت ایجاد نمی‌کند، ادامه داد: به همین خاطر امروز جنگ نرم در دستور کار دشمن است. امروز دشمن بر روی موضوع «اعتبار عمومی نظام اسلامی» تمرکز کرده است و از بین بردن اعتماد مردم به نظام، هدف اصلی اوست.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه امروز یکی از بسترهای آسیب به جمعیت، عرصه بیوتروریسم است که متاسفانه کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، گفت: گاهی دشمنان پنبه‌هایی که با آنها پوشک بچه یا مشابه آن تولید می‌شود را به گونه‌ای تهیه می‌کنند که موجب عقیم‌سازی می‌شوند.
 
ذوالنور با بیان اینکه موضوع تراریخته‌ها یک تهدید جدی است، عنوان کرد: مافیاهای خطرناکی پشت موضوع تراریخته‌ها هستند که سالوس‌وار نظر تصمیم‌گیرندگان کشور را دچار انحراف می‌کنند.
 
وی تاکید کرد: ما باید آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی قوی برای آزمایش محصولات تراریخته داشته باشیم.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تاکید کرد: ابعاد اعتقادی و وحدت‌آمیز مردم ما، از دیگر عرصه‌هایی است که دشمن بر روی آن تمرکز کرده و  فضای مجازی یک شمشیر دو لبه است ولی تیغه آن در دست ماست و دسته آن در دست ما نیست.
 
ذوالنور با بیان اینکه متاسفانه هنوز در کشور ما «پدافند غیرعامل» به یک فرهنگ عمومی تبدیل نشده است، تصریح کرد: ما در مجلس و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، آمادگی داریم برای فرهنگ‌سازی پدافند غیرعامل، قانون مصوب کنیم و دولت را ملزم کنیم که اقدامات و برنامه‌هایش، دارای پیوست پدافند غیرعامل باشد.
 
وی با بیان اینکه تهدید همیشگی است و ما باید پدافند عامل و غیرعامل را همیشه در دستورکار داشته باشیم، گفت: امروز قانون پدافند غیرعامل، تحت یک ماده واحده در کمیسیون امنیت ملی در دست بررسی است.
+9
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  همه چیز ربط پیدا میکند به پایین تنه .یعنی علم مسلمین و اسلامی ها فقط از ناف به پائین است
  10
  73
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  داریوش شیرازی - تهران، ایران

  یکی میگه گوشت قرمز میدند به بچه ها بخورند الت بچه ها کوچکتر میشه یکی میگه مرغ وارد میکنند که مردان الت جنسیشون کوچکتر بشه حالا هم ایشون . یعنی بزرگان ما و پدافند غیر عامل و امنیت ملی ما !! فقط به اینچیزها هست . بابا از پیک موتوری نخرید بد میفروشند قاطی داره همان سنتی بهتره
  6
  39
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران

  یعنی اگر شومبول آقایان نباشه کار حضرات عظام تعطیله😂
  10
  45
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  حالا بهانه کمبود پوشاک و بیعرضه ای برادران دزدشون اینه که پوشاک عقیم میکنه، این تخمه صیغها همه چیزشون مثل مسلکشون سقط پزستیشون با دروغ شروع و بادروغ تموم میشه
  6
  37
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  پس واسه چی گذاشتی سرت.از سر عقیم میشین
  5
  38
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  خدا رو شکر که پدر من رو کهنه پیچ میکردن.
  32
  18
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  Nakamichi - لندن، انگلستان

  چرا اینها فکر و زکرشون فقط پایین تنه وسوراخ سمبه های بدن و مسایل جنسیه؟. و براشون تولید مثل وزاد و ولد یه وظیفه الهی و هدف بزرگه برای همین روش اینقدر حساسن که ذهن عقب موندشون این شعر وورها رو ابداع میکنه. خیلی مردم عادی ایران هم دیدم خیلی تولید مثل براشون مهمه. همه دنیا دنبال راهی برای کاهش جمعیت هستن،این ملنگ ها میخوان راه پاکستان و هند و آفریقا رو برن تا از سیل جمعیت مردم همه گدا گشنه و بیشعور بار بیان. اصلاکاش این جوک که این مشنگ گفت واقعیت داشت و جمعیت کمتر میشد تا شاید شعور و فرهنگ و سواد و رفاه مردم میرفت بالاتر.(البته اینهاهم دقیقا برای همین میخوان جمعیت زیاد باشه چون با زیاد شدن جمعیت همزمان فرهنگ وشعور وسواد میاد پایین و راحت تر میتونن سواری بگیرن).
  6
  29
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  دیگه حالم از اینها, قیافه ها و حرفاشون بهم میخوره. موعظه مسخره صد من یه غازتون را واسه خودتون نگهدارید. چرا امریکا بهشون حمله نمیکنه بگیره بریزدشون تو چاه توالت سیفون را بکشه ما یه نفس راحت بکشیم. اصلا از زندگیمون هیچی نفهمیدیم ۴۰ سالمون شد با این کثافتها. اخه چه گناهی کردیم گرفتاراین ویروسها شدیم.
  8
  30
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  نه که ازدیاد همچون جمعیتی تاج بر سر عالم و آدمیان میگذارد، باید هم دست از عقیم سازی بردارند.
  6
  24
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  babak.iraniii - تهران، ایران
  خیلی مسخره هست هر کس شده کاره ای ما شدیم مردم این ها .تا شروع به چرند گفتن میکنند تکیه کالمشون مردم ما >>مسخره ترین جمله ایکه بیان میکنند.
  7
  25
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. مگه تو پدر هم داری؟! حتما شورت کهنه بوگندوش را بر میداشته تو را مپیچونده توش. برای همین هم مملکت را ۱۰۰ سال به عقب بردید میکروب!
  6
  19
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. واسه همینه که دائم الحشر و دائم التحریکی و حتی سگ هم نگاهت نمیکنه و فقط و فقط با میله حال میکنی و میله ساب شدی
  5
  21
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. پدر به شغل شریف کهنه پیچی مشغول بوده آنوقت مادر کجا تشریف داشته ... ؟؟؟؟خخخخ
  5
  20
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  البته منتظریم دکتر بلوچ از نروژ بیاد برای پوشک بچه دو صفحه مقاله علمی بنویسه البته استاد بعلت الزایمر یا شاید هم علم زیاد گاهی معنی حرفاش فراتر از دنیای عادیه یکیش این -- آن شخص اعدامی بدست و پای مقتول می افتد-- هاهاها من که کم اوردم استاد هاهاها البته به دل نگیر چون عاشقتم این هوار
  20
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::داریوش شیرازی - تهران، ایران::]. کاکو کمپین هشتگ# نه به خریدن جنس از موتوری هاهاها
  21
  2
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  شرط میبندم داره گِی بودنِ پسرش رو توجیه میکنه
  4
  15
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  یادم رفت بنویسم استاد بلوچ این جمله گوهربار رو در خبر استقبال دیوانه وار یک هوادار از«اندى» در فرودگاه نوشته استاد عاشقتم به قول خودت جانت جور
  16
  2
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این شوشول مسلمانان جهان چقدر حساسه؟ از شلوار جین بگیر تا پوشک کارش رو مختل میکنه!
  3
  17
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  فرمولش خیلی ساده هست توی پوشک پودر کافور میریزند.
  11
  3
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  ایرانی بی ایران - گوتنبرگ، سوئد
  همه میدانیم که رضا شاه راه آهن را با مالیات قند و شکر ساخت. روزی خبر میدن به رضا شاه که اخوندها حق و حساب از مالیات قند و شکر میخوان. رضا شاه هم خبر فرستاد که از این خبرا نیست. اخوندها هم رفتن به منبر و قند و شکر را حرام و با شراب و مشروب یکی دانستن. از آن روز به بعد مردم چای خودشون را با کشمش و توت خشک نوشیدن و قند و شکر نخریدن. رضا شاه مجبور شد که با اخوندا کنار بیاد تا مردم دوباره قند و شکر بخرن ولی از اخوندها پرسید شما حالا چی به مردم می‌گوید چطور آنها را راضی به مصرف قند و شکر میکنید؟؟؟ آنها گفتن ما هر چی بگیم مردم قبول میکنن. اخوندا دوباره به منبر رفتن و گفتن که اگر میخاهید قند وشکر مصرف کنید ولی برای اینکه پاک و حلال بشه قبل از خوردن یک بار قند را در چای بزنید و بعد بخورین به این صورت آن را حلال و پاک میکنید. و دوباره فروش قند و شکر رونق گرفت. حالا حکایت این اخوند هستش. امروز پوشک باعث نازایی و عقیم شدن است ولی فردا همین پوشک به یک صورت دیگر باعث باروری ووووو میشه، چونکه اینها هر چی بگن مردم قبول میکنن و این یک واقعیت تلخ هستش.
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. اگر شوشول را از اسلام و مسلمین بگیری دیگر چیزی از این دین باقی نمیماند تمام افتخار این دین به همان شوشول است و آموزشهای جنسی با انسان و حیوان و حتی با عمه خودشان
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  آزاذه - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. هاها! دین شوشولی شومبولی
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::آزاذه - تهران، ایران::]. [::آزاذه - تهران، ایران::]. ستون های این دین فقط بر شمبول بنا گذاشته شده این دین بدون شمبول هیچی برای عرضه کردن ندارد اون ممد هم هم فقط فکر و ذکرش شمبول بود و شمبول باز بود
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ادوینو - گوالف، کانادا
  عجب آخوند دانشمند ندیده بودیم امروزه به هیچ چیز نمیشه باور کرد آخوند دانشمند آخوند دیده بودیم ژاپنی حرف میزد توی تلویزیون ایران جلل خالق از دست این جانوران انسان نما
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.