اعتراض یک زن محجبه به کنار هم نشستن یک زن و شوهر جوان

اعتراض یک زن محجبه به کنار هم نشستن یک زن و شوهر جوان
+145
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  یک سری آخوند متحجر طرز فکر وهابی ایرانی رو در سر یک مشت آدم بیسواد به ضاهر دین دار فرو کردن و افکار نهی از منکر که همان جاسوسی و فضولی در زندگی مردم را جا انداختن و. و جامعه رو دچار اغتشاش و درگیری کردن.. این جور آخوندها راکه متاسفانه تعدادشون هم زیاده باید به حبس ابد با اعمال شاقه محکوم کرد... مگه اعصاب میزارن
  3
  137
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۹
  ۶۵
  senator x - تهران، ایران

  باز شهرداری در جمع آوری ذباله ها کوتاهی کرده
  4
  190
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۲
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  پیرسگ حسود و منحرف و بیمار جنسی .این زن و مرد جوان خوب جواب این عفریته را دادند
  6
  176
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. این ماه بهت جیره ی ساندیس ندادند که آخوند را متحجر میدانی خوشم میاد که زود و به موقع چرخش جانانه میکنید شما حتی به اربابانتان هم وفادار نیستید فقط به پولی که بهتون میدن فکر میکنید حمایتتون بستگی به دیر و یا کم بودن جیره بستگی داره
  8
  81
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  ۵۲
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این گونه زنان چون در زمان جوانی خودشان نتوانسته اند ازادانه لباسهایشان را انتخاب کنن و یا اینکه ازادانه همراه و کناره معشوقه هایشان بنشینن حالا که پیر شدن عقده ای شدن و به هر جوانی گیر میدن !
  3
  107
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
  ۴۸
  آزاذه - تهران، ایران

  تعداد زیادی از همین اسکل ها و عقده ای ها در دوران نوجوانی شون مرگ بر شاه مرگ بر شاه کردند و بدبختمون کردند. همین نادان ها گول ملاهای کلاش را خوردند که زنها حجاب ندارند و حکومت اسلامی خواستند.
  6
  93
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::میلاد2020 - داخائو، آلمان::]. آخوند نبود. دوستدار آخوند بود. آخوند ارتجاعی و آخوند مترقی هم نداریم. همانگونه که در مسجد موش هم، چیزی برای خوردن پیدا نمی‌‌کند. آخوند مردمی هم هم نیست. از آخوند و مسجد همان ،که بهلول دیوانه هم می‌‌دانست. دید خری به مسجد وارد و آخوند مسجد شروع به کتک زدن خر.گفت بهلول .ای ستم گرم .چرا خر بینوا را کتک می‌‌زنی‌؟ خر است دیگر. دیده که انسان عاقل به مسجد رود.؟
  6
  43
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
  ۳۱
  soroshkhani - توکیو، ژاپن

  حالا هی برین برا دخترای عربستانی و لبنانی و عراقی و افغانستانی و باقی ممالکت اسلامی جوک بسازین چرا حجاب ندارن چرا تو کشورشون کنسرت برگزار میشه چرا میرقصن.
  4
  28
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
  ۵۳
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این جوون اصلا نباید با اون خاله سوسکه دهن به دهن میشد. بذار اونقدر واسه خودش هاف هاف کنه تا جونش درآد!
  2
  51
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۱
  ۱۹
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  درود بر این مادر عزیز. اینها حتما همدیگر رو همونطور که خودشم گفت بغلی، دستی چیزی، کردن. اینجور چیزا فقط مخصوص تو خونست و اونم تو اتاق‌خواب، نه تو خیابون که خیلی‌ها تحریک بشن. یه مرد اونجا نبود که گوش پسره رو بگیره، بگه صدات رو بلند نکن، عربده نزن.
  84
  4
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
  ۵۱
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. اون مادر ترشیده از حسادتش هست چون سرتاسر عمر انگل وارش تو سرش زدند و کنج آشپزخانه مشغول آشپزی بوده و آدم حسابش نکردند و دست نوازش بسرش کشیده نشده و شب به شب حاج آقا های بوگندو بهش تجاوز کردند و خلاصه که کسی آدم حسابش نکرده واسه همین نمیتونه ببینه که دو دلداده و دو زوج جوان بقبقو میکنند .تو هم که با میله های اوتوبوس و مترو حالت عاشقانه برقرار میکنی واسه همین از حسادت حرف مفت میزنید
  2
  61
  ‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۴
  ۵۳
  Ahmad1345 - گوتنبرگ، سوئد
  ای بابا, هموطن عزیز من! چرا تعجب میکنید؟ این زنیکه حق دارد! تمام اسلام مربوط است به شکم و زیر شکم! من دروغ میگم؟ به منابع اسلام مراجعه بکنید!
  1
  12
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
  ۴۹
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  این احتمالا یکی از فاطی کماندوهایه ترشیده بازنشسته هستش که از حسادت ایجنوری اتیش گرفته البته اثر بخارات پائین که میزنه بالا رو ناقص میکنه هم بی تأثیر نیست.
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  چرا نمیره صیغه خانه رضا عرب اگر کف کرده؟ شوهر گیرش نمیاد ،بادمجون هم گرون حالا خر و بیار و باقلا بار کن!
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۳
  ۴۵
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. کار به جایی رسیده که کلبعلی هم از داخاو جرمنی صداش در اومد....البته کلبعلی را فرستادن جرمنی سفیر الساندیس جمهوری اخوندی و مبلغ کلاسهای قرائت استاد سعید طوسی باشند!
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶
  نظر شما چیست؟