رئیس سازمان جنگل‌ها به اتهام رشوه خواری بازداشت شد

 درگیری خلیل آقایی در صحن علنی مجلس در سال ۹۵ هم جنجال برانگیز شده بود. در ادامه بازداشت مدیران دولتی با اتهامات مالی در ایران، رسانه ها از بازداشت رئیس سازمان جنگل‌ها در ایران خبر دادند.
 
خبرگزاری ایسنا روز دوشنبه ۶ آبان ماه نوشت که خلیل آقایی، رئیس سازمان جنگل‌ها به اتهام «ارتشا» از سوی دادسرای کارکنان دولت بازداشت شده است.
 
پیشتر روابط عمومی سازمان جنگل‌ها بازداشت خلیل آقایی را رد کرده و گفته بود موضوعی که آقایی «در ارتباط با آن فراخوانده شده به سازمان جنگل‌ها ربطی ندارد.»
 
خلیل آقایی از آذرماه ۹۶ با حکم وزیر جهاد کشاورزی به سمت رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری ایران منصوب شده بود.
 
درگیری خلیل آقایی در صحن علنی مجلس در سال ۹۵ هم جنجال برانگیز شده بود. آقایی در هنگام نطق محمدعلی پورمختار، نماینده بهار و کبودرآهنگ شروع به فریاد زدن کرد و یقه پیراهنش را پاره کرد.
 
در ماه‌های اخیر چندین مدیر دولتی به اتهامات فساد مالی و یا گرفتن رشوه بازداشت شده‌اند. از جمله می توان به اعضای شورای شهر صدرای شیراز و بازداشت مدیرعامل ایران‌خودرو اشاره کرد.
 
ایالات متحده بارها فساد مالی نهادینه و غارت دارایی‌های خدادادی ایران توسط وابستگان رژیم حاکم بر این کشور را محکوم کرده و آنها را از جمله عوامل اصلی مشکلات اقتصادی و مالی ایران دانسته است. از جمله چندی پیش مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، در چند توئیت درباره مقام‌های جمهوری اسلامی گفته بود که آنها به جای کمک به مردم درگیر فساد شده‌اند.
+46
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  باز هم رژیم دزد اسلامی حماسه ای دیگر آفرید در .....و رژیم های اسلامی همه از بالا تا پائین دزد و جنایتکار و بیشرف هستند از اون......قاتل که الگوی دزدی و تجاوز و زنبارگی و شهوت سیری ناپذیر داشتند
  2
  15
  دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  نادراعتمادالممالک - دوبلین، ایرلند
  یه مشت ادم دزد دروغگو تهمت زن ریاکار کلاش خیانتکار ... خلاصه تمام صفات شیطان الرجیم در وجود این جماعت نهفته است که بوی گندشون اول به ایران بعد به خاورمیانه و حالا به تمام دنیا سرایت کرده
  1
  16
  دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  دانای نادان - زووله، هلند
  آقا بیایید همه یه پولی‌ جمع کنیم به اینا بدیم ، که اینا دست از سر ایران عزیز بردارند و برند گم شن
  0
  2
  دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  یه شب مهتاب - استکهلم ، سوئد
  شد داستان هیولای مهران مدیری انگار .
  0
  1
  دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.