علم‌الهدی: مدیریت شاه‌ سلطان‌ حسین‌ها کار جمهوری اسلامی را تمام می‌کند

 علم‌الهدی به حسن روحانی توصیه کرده اول کتاب بخواند، بعد با مردم حرف بزند رادیو فردا :احمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، در کنایه‌ای به حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی، گفت: اگر شاه سلطان‌حسین‌ها مدیران جامعه شوند «کار جمهوری اسلامی تمام خواهد شد».
 
علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، چندین بار اصطلاح «شاه سلطان حسین‌ها» را برای اشاره به «مسئولان بی‌جرأت، ضعیف، ترسو و مقهور» به کار برده است.
 
به گزارش ایلنا، احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه سوم آبان بدون نام بردن از حسن روحانی گفت: «به خاطر برجام به شما احترام نمی‌گذارند، وقتی توانستید پهپاد آمریکایی را بزنید و کشتی انگلیسی را بگیرید، شما را احترام می‌کنند».
 
حسن روحانی دو روز پیش از این در جلسه هیأت دولت، با اشاره به اینکه تندروها درباره «صلح حدیبیه ... به پیامبر طعنه می‌زدند» گفته بود سیاست دولتش بر اساس «صلح حسنی، سیاست رضوی و وحدت محمدی» است.
 
وی همچنین با اشاره به ولایتعهدی مأمون عباسی توسط امام هشتم شیعیان گفت: «اگر این تندروها در آن روز بودند، در خانه امام رضا تظاهرات می‌کردند».
 
احمد علم‌الهدی در واکنش به این اظهارات گفته است: توصیف نیروهای انقلابی با عنوان «تندرو»، «امام رضا را خشمگین می‌کند».
 
او همچنین به حسن روحانی توصیه کرده که کتاب بخواند و بعد با مردم حرف بزند.
+1
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  کار شما خیلی وقته تمامه
  0
  21
  شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  تو هم حاج ابراهیم خان کلانتر هستی!همونی که به شاه زند ایرانی خیانت کرد تا آغا ممد خواجه قجر عقده هاش رو فروکش بده!!این سرزمین اگر هر قرن یک مرد داشته صدها نامرد خاکش رو فروخته.
  0
  3
  یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.