پمپئو: دولت ترامپ،جمهوری اسلامی را به عنوان بدترین بازیگر منطقه شناسایی و علیه آن اقدام کرد

 مایک پمپئو صدای آمریکا :وزیر خارجه ایالات متحده روز پنجشنبه دوم آبان در تشریح سیاست‌های واشنگتن در خاورمیانه و به ویژه در سوریه، گفت که دولت پرزیدنت ترامپ، رژیم جمهوری اسلامی ایران را به عنوان بدترین بازیگر منطقه شناسایی کرده و جهت کاهش ظرفیت‌های آن برای آسیب زدن به امنیت و ثبات منطقه دست به اقدامات واقعی زده است.
 
مایک پمپئو در مصاحبه با روزنامه «ویچیتا ایگل» چاپ کانزاس، ضمن انتقاد از رویکرد دولت باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا، در قبال تحولات خاورمیانه و جنگ سوریه، رویکرد دولت پرزیدنت ترامپ را متفاوت خواند و گفت: «ما بدترین بازیگر در آنجا را شناسایی کرده‌ایم، [و آن] جمهوری اسلامی ایران [است].»
 
وی افزود: «ما جهت کاستن از ظرفیت آنها در آسیب وارد کردن و ایجاد نامنی در سراسر خاورمیانه، دست به اقدامات واقعی زده‌ایم.»
 
آقای پمپئو در ادامه تاکید کرد که دولت پرزیدنت ترامپ مصمم است امنیت مردم آمریکا را حفظ کند و تهدید افراط‌گرایی اسلام رادیکال را در هر جا که باشد به عقب براند.
+22
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اثرات اقداماتش کاملاً هویداست! روز به روز آقازاده های بیشتری را در غرب پناه میدهند تا ثروت های بیلیونی تاراج شده را خرج غربت کنند.
  0
  13
  ‌پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سیاستهای تحریم ترامپ علیه رژیم اخوندی , رهبران این رژیم را مغرورتر و سرکش تر کرده است. ولی واقعا" بیشتر مردم ایران را در فقر و فشار اقتصادی قرار داده است !
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  من تا به حال این حرف اخوندها کهو امریکا را به زانو در اوردند مسخره میکردم ،ولی انچه که که ارتش امریکا و سیاستمدارها نشون دادند، ثابت کرد که اخوندها راست گفتند.واقعا این مردک زردک سد گورباچف امریکا، پوتین انتقام فروپاشی شوروی را از امریکا گرفت
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  یعنی این نیاز به شناسایی داشت؟ حالا که شناسایی کردید نتیجه اش برای مردم ایران چیه؟ مردم ایران رو تحریم کردید و حکومت فساد اصلا در تحریم بهتر میتونه دزدی کنه.
  0
  1
  جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.