حبس و شلاق مجازات تعرض به پسر همسایه

پسر شرور که با ربودن کودک همسایه وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود از سوی قضات شعبه هفتم دادگاه کیفری به 8 سال حبس و 100 ضربه شلاق محکوم شد.‌
 
به‌گزارش خبرنگار «ایران»، اوایل امسال مردی با مراجعه به پلیس از ربودن پسر 10 ساله‌اش و آزار و اذیت وی از سوی جوان همسایه خبر داد. پسر این مرد نیز به کارآگاهان پلیس گفت که پسر جوان به بهانه نشان دادن یک حیوان خانگی او را به داخل خانه شان برده و آزار داده است. بدین ترتیب متهم دستگیر و در بازجویی‌ها منکر ادعای این پدر و پسر شد اما وقتی کارشناسان پزشکی قانونی آزار پسر بچه را تأیید کردند متهم مجبور به اعتراف شد. در حالی که پرونده برای رسیدگی به اتهام وی به شعبه هفتم دادگاه کیفری فرستاده شده بود مادر متهم با مراجعه به دادگاه گفت: پسر من بیمار روانی است و کارهایی که مرتکب می‌شود به‌خاطر بیماری اوست.
با توجه به اظهارات این زن، قضات دادگاه متهم را برای انجام آزمایش‌های روانی به پزشکی قانونی فرستادند و پزشکان بیماری روانی او را تأیید کردند اما قضات این موضوع را رافع مسئولیت کیفری متهم ندانستند و پس از محاکمه وی را به اتهام آدم ربایی به 8 سال حبس و به خاطر کودک آزاری به 100 ضربه شلاق محکوم کردند.
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.