گفتگو با مسعود، ادمین آمدنیوز :«شیرین نجفی ایران است»

شیرین نجفی ایران است - جزییات نحوه کارکردن و درامد آمد نیوز از زبان همکاران روح الله زم
+46
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  می بایست ایت الله سیستانی شدیدا" با اطلاعات سپاه نظام اخوندی برخورد میکرد که چرا از نام ایشان و موقعیتش سو استفاده کرده اند برای دستگیر کردن روح الله زم !
  3
  31
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  توی دقیقه ۲۰ شهرام همایون فرمودند به غیر شاهان پهلوی و نادر و غیره تاریخ ایران قابل دفاع نیست، من به ایشون عرض می کنم خط به خط تاریخ ایران قابل دفاع هست، برعکس پی.ی و دری.گی برای دول خارجی قابل دفاع نیست
  48
  4
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  این خانوم عین خیالشم نیست . ایشون مامور سیستم اطلاعاتی فرانسه بودند و این اطلاعات رو هم از قبل داشتند و اگر مامور یا نفوذی سپاه بود این اطلاعات خیلی زودتر توسط سپاه استفاده میشد و حتی برای قدرتنمایی و شک نکنید اگر سپاه همچین ماموری انقدر نزدیک به زم داشت تا الان طرف رو ترور کرده بودند. این خانوم نفوذی سیستم فرانسه هستش و کارش کنترل زم بوده. وقتی خمینی در فرانسه بود هم فرانسه ماموران و نفوذی های خودش رو اطراف طرف داشت و همه میدونیم. ولی به نظر میرسه الان برای اینکه گند کار درنیاد و مشخص نشه فرانسه عامل بازداشت و تحویل زم بوده فعلا خانوم داره فیلم بازی میکنه و سناریو از سه جهت ساخته شده و باید جلو بره. دو جهت این ماجرا دست خود فرانسوی هاست یعنی زن زم که در فرانسه اس و اگر خلاف چیزی که میخوان بگه او هم اخراج میشه و این خانوم که اصلا میدونه باید چی بگه. خود زم هم که وضعیت اسارتش مشخصه مجبوره هر چی میخوان بگه.
  3
  3
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
  نظر شما چیست؟