جدیدترین اعترافات روح الله زم بعد از دستگیری

جدیدترین اعترافات روح الله زم بعد از دستگیری
+19
رأی دهید
-76

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران

  نکته خیلی جالبی که این وسط آشکار شد؛( بزرگترین مرجع تقلید شیعیان جهان " آیت الله سیستانی" با علی چلاق و حکومتش مخالفه)!! و انتشار این خبر رو مدیون برادارن کهنام سپاه هستیم. اخویها مثل همیشه, ... کاشتین!!
  22
  80
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  دمتون گرم . دونه دونه پخش کنید حال کنیم
  146
  32
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۳
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  زم به دنبال ثروت بود و دلش بحال مردم نسوخته بود و از اشتباهات خودش و عجله حلیم خوردن به دیگ افتاد و رژیم از این بشر برای سرکوبی مخالفین استفاده خواهد کرد البته زم فعلن در عراق بازداشت شده و تحویل ایران داده نشده و دولت عراق عکس العمل جهان را میخواهد ببیند و اگر خطری نداشته باشد تحویل ایران بدهد
  21
  31
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۵
  ۳۸
  arkadash - نیکوزیا، قبرس

  سرتاسر ویدیو به جای اطلاع رسانی صحیح و واقعی ...فقط ارعاب و تبلیغ قدرت پلیسی و جاسوسی آقایونه.
  14
  59
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  باور زیادی کیف نکن. یک مقدار از کیفها را بذار .برای مکتب مولا. از این کار‌ها استالین هم زیاد می‌‌کرد. می‌‌گرفت آنقدر شکنجه می‌‌داد. طرف هرچه از باد شکم در میامد ، می‌‌گفت. زمین بری. آسمان بری. دوربین چی‌ فلان .....شما بود. یا عضو سپاه بود. یا عضو دار و دسته سارق لاریجانی. فقط این دو دسته قادر بودند.از چیز اسلامی شما فیلم بگیرند و بفرستند خارج. آنقدر قمپز در نکن. عملیات پیچیده. خودش با پای خودش به لانه خوک رفت. موساد این همه تبلیغ نکرد،زمانی‌ که ایشمن را از آرژانتین ربودن.سیمون ویزنتال معروف به شکارچی نازی . این همه مثل شما قمپز در نکرد. آخر هم که نگفتی؟ چه تغییری حاصل شد؟ فرشته آمد؟ دلار ارزون شد؟ آب و برق مجانی‌؟ نفت فروختید؟ ماه می قرار بود ببندید؟ برگشتید کنار مرز جولان؟ پرچم اسلام بر فراز کاخ سفید؟ اسراهیل را نابود کردید؟چقدر شما شیفته چیز آخوند هستید.؟ که یک هفته است .دست بر نمی‌‌دارید،
  17
  66
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۶
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  درود بر نیروهای امنیتی ایران
  100
  18
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::منوچهری - کرمان، ایران::]. جونورهایی مثل سیستانی و نون خامه ای مرجع تقلید ننشون هستن نه جهان شیعه. شماها برای اینا نوشابه باز میکنید. آخوند خر کیه که آدم حساب بشه.
  8
  30
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  یه رفیقی دیروز میگفت بیش از ٤٠٠ نفر از افرادی که اسامی آنها برای مردم کاملا شناخته شده است در لیست بازداشت قرار دارند، فعلا اما بازداشت نمیشوند مگر آنهایی که به فرودگاه یا کلیه خروجی ها که زیر نظر سپاه قرار دارد مراجعه کنند . کلیه تماسهای تلفنی این افراد برای یافتن هر چه بیشتر زیر مجموعه ها تحت کنترل است # نفوذ
  48
  7
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  هنوز هم ادم نشده و دارند نمایش میدهند تا او را به اسرائیل بچسبانند. اگر وصل به اسرائیل بود حداقل نمی گذاشتند به بغداد برود
  7
  29
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این هم بزرگ کردن روح الله زم و این همه پوشش خبری فقط بخاطر این است اگر رژیم اخوندی خواستن با دولت فرانسه معامله ای کنن قیمت زم خیلی بالا باشد. از طرف دیگر زم بیچاره طعمه جمهوری اسلامی بوده برای به دام انداختن مخالفان خودش در خارج و داخل کشور بخصوص و ترساندن ان کسانی که خودشان را لیدر گروها و دسته های مخالف جمهوری اسلامی میدانن ودر خارج از ایران اقامت دارند. مرگ بر جمهوری اسلامی که رسانه ها و دولتهای خارج از کشور را با این گونه خبرها پوشش میدهد.
  3
  26
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
  ۴۲
  bineshaan - لندن، انگلستان
  با وجود این توضیحات هنوز سوالات بسیار زیادی وجود داره که جواب قانع کننده و معقولی براشون وجود نداره. همه میدونن که عراق کشور بی در و پیکریه و واضحا در کنترل عوامل جمهوری اسلامیه. پس چطور زم قبول کرده بره عراق؟ حتی اگر آدم ربایی در کار نبود حذف فیزیکی زم به راحتی و با ۲۰۰۰ دلار قابل انجام بود. چطور و چرا باید موبایل اصلی رو با اون همه اطلاعات با خودش ببره؟ چرا یه موبایل دست دوم ۳۰ یورویی نبرده؟ چرا؟ آخه چه دلیلی داره؟ من ابدا آدم سیاسی نیستم ولی هیچ وقت برای احتیاط موبایل اصلیم رو ایران نمیبرم. کلی سوال هست که جواب قانع کننده ای براش نیست. پس شما هم اجازه بدین که افکار عمومی سوال خودش رو بپرسه و مشکوک باشه. شاید زم واقعا مخالف جمهوری اسلامی بوده ولی خانواده اش در فرانسه به طور جدی و حقیقتا در معرض تهدید و مرگ قرار داشته و مجبور بوده به این سفر تن بده.
  2
  20
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  می بایست ایت الله سیستانی شدیدا" با اطلاعات سپاه نظام اخوندی برخورد میکرد که چرا از نام ایشان و موقعیتش سو استفاده کرده اند برای دستگیر کردن روح الله زم !
  10
  16
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران

  جمهوری کثیف آخوندی انقدر حقیر و بدبخت هستن که این یک افتخار بزرگی برای جمهوری کثیف اسلامی حساب میشه که یک معترض به ظلم و ستم رو دستگیر میکنن و از اون با افتخار به عنوان عملیات بزرگ ضد جاسوسی یاد میکنن. اگه افتخار داره واستون خوب چرا اون خاوری و اون انگل خانوم شیخ الاسلامی رو به تور به اصطلاح امنیتی و اطلاعاتی خودتون نمیندازین ؟
  2
  22
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران

  چه خبره این بنده خدا یه روزنامه گار منتقد و سیاسی بوده . دارند در حد رییس سازمان موساد یا کاگ ب بزرگش می‌کنند که انگار رییس سازمان موساد را گرفتند . محافظتهای چند لایه ایی امنیتی و اسکورتهای امنیتی ... اوووووووو چه خبره
  4
  33
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  هوووو ،از ترس دارم مثل بید می‌‌لرزم. ۴۰۰ نفر توی لیست هستند که دستگیر شوند.نادان تر از این تجربه کرده؟ از یک طرف می‌‌گوید. همه دولت اسلام را می‌‌خواهند . از طرف فکر می‌‌کند. بگیر. بستن کتک زدن.نشان زرنگی و شجاعت است. از ترس شرت را زرد می‌‌کنند. اسم یک وکیل زن مریض با ۴۵ کیلو وزن ،میاد. بنازم به شجاعت سربازان دولت امام زمان. حقا .که بهتر از همان چیز آخوند ،چیزی برای شما نیست. بخورید تا بترکید. ولی‌ خدا وکیلی شجاعت نام نگذارید. اسم واقعی آن را بگوهید.نگاه کنید، این چهره واقعی یک مسلمان است. هنوز هم می‌‌گوهید سوزیالیسم علی‌ وجود دارد؟ این‌ها مسلمان نیستند. آیا این باور‌ها نتیجه قوانین علی‌‌ها نیستند؟ پس کجا این اسلام واقعی شما پیدا کنیم؟ این‌ها که جز قوانین اسلام کار دیگری انجام نمی‌‌دهند
  2
  25
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
  ۵۰
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  [::باور عمیق - قم، ایران::] دم رفیقت گرم واقعا گرم، ببین چه نظامی دارین که فقط تو همین چند ساعته 400 تا از مسئولینش خائن و جاسوس بودن!!! بازم برو .....نوش جان کن. گوارای وجود.
  4
  24
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. ایت اله سیستانی!! خخخ. این کفتار مگه فرقی با کفتارهای داخلی داره؟ یه بی مغز گشاد که کار دیگه بلد نبوده و رفته دنبال آخوندی. تمام آخوندهای تاریخ بشر اوبنه ای هستن و کسانی که از ..... تبعیت کنن خاک بر سرشون. پاسدارها هم اوبنه های تحت نظر اون ..... هستن. یعنی..... به توان دو.
  5
  22
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. از وسط تا نشی این چند روزه از این خبرها پشت هم داری ارضا میشی.
  5
  27
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  در کلیپ بعدی شاهد جدیدترین اعترافات روح الله زم پس از اجرای حکم اعدام خواهیم بود.
  1
  10
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  میدونیم کیف ماله خره ولی اعتبار اعترافات قبل از اعدام هیچ ارزشی نداره. این فیلمها رو نگاه نکنید چون بی ارزش ترین حرفها و سناریوهای از پیش تعیین شده رو باید طرف بگه جلو دوربین. من که اصلا نگاه نمی کنم چون ارزش وقت گذاشتن نداره . البته در تمام این اعترافات اگر دقت کنید تناقض ها بسیار هستش. زم چرا باید بره عراق؟ چرا سپاه اصرار داره بگه زم خودش خواسته بره عراق در حالی که زم اصلا پاسپورت معتبر نداشته (میدونیم از سال 89 زم به ایران نرفته و فراری بوده) و پاسپورت پناهندگی فرانسه هم فقط مابین تعداد مشخصی از کشورها قابل قبول هستش که عراق جزو اون کشورها نیست. پس این دروغها برای چیه؟ مشخصه طبق توافق با فرانسه هستش.
  1
  10
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
  ۴۱
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان
  از دستگیری این مرد خیلی خوشحالم هستم و به عنوان ترک این مرد هر کاری بر علیه ترکها و اذربایجان و حرکت ملی ادربایحان انجام داد. امیدورام در اینده نزدیک این کرد حامی مالی امئد نیوز هم دسگیر شود .
  17
  4
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۴
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  نه عزیز ، ما کمرمون سفته . میگن این یارو خیلی مودبه . وسط کار برگشته به بازجوش گفته ببخشید پشتم به شماست
  15
  3
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  [::Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان::] . کلا به درک ....آرززوی تجزیه خواهیِ کثیفتون رو . شماها ..... جدایی طلب خیلی وقته که خودتون و آرزوی کثیفتون به گورستانِ رفتین .
  2
  6
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. خوب مال مفت مزدوری کمر سفت میکنه. برای همینه مغز و قلبتون هم مثل کمرتون سفت میشه.
  3
  10
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۶
  ۳۲
  شب روی سنگفرش خیس - آستانه، ایران
  دستگیری مخالفین هر چی بیشتر بهتر رژیم گذشته هم از این کارها میکرد
  4
  1
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۶
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. ما اصلا همه جامون سفت میشه . جوکه رو داشتی وسطش ؟ میگن خیلی مودبه طفلکی . بخند بابا، خوش باش
  9
  2
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
  ۵۰
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  در زمان حاکمیت رژیم و نظام آلمان نازی بر کشور آلمان ٫ آنان برای از بین بردن مخالفان از اینچنین حربه هایی برای از بین بردن مخالفان خود استفاده می کردند. برای مثال مجلس قانونگزاری در آلمان را شبانه به آتش کشیدند و آن را با تبلیقات عظیم خود بر گردن دگر اندیشان٫ شامل کمونیستها و فعالین سندیکاها گذاشتند. بعد از این عمل یوروش و حمله به این دسته از آلمانی ها شکل گرفت. بسیاری از آنان یا در خیابان کشته شدند و تعداد دیگری یا به جوخه های مرگ فرستاده شدند و یا به اردوگاههای کاراجباری. زمانی که نظام نازی در جبهه های جنگ شکستهای سختی را متحمل می شد با یک سناریو و گذاشتن بدل آدولف هیتلر در یک محل برگزاری تصمیم گیری آرایش جنگی بمبی را منفجر کردند وبه بهانه آن حدودا ۵ هزار افسر و مقامات نظامی را که فکر می کردند با اهداف نظام نازیسم صد در صد موافق نیستد و یا ادامه جنگ را به نفع جامعه آلمان نمی دیدند به طور وحشیانه اعدام کردند. این وحشیگریها نتوانست جلوی سقوط نظام نازیسم و محاکمه عامران ان نظام جنایتکار را بگیرد.
  1
  2
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
  ۵۰
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  در ادامه: نظام شیطانی حاکم بر مردم ایران با آن رهبر مفلوک ٫ موقت و پامنقلی اش نیز همان راه نازیستها رادرپیش گرفته و درآینده نزدیک همان سرنوشت نظام نازی را جلوی خود می بیند.
  1
  1
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
  ۵۱
  لندهور - کلن، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::] باور تو اربعین دوغ هم دادن؟ .
  2
  7
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
  نظر شما چیست؟