نیروی قدس رسما از فعالیت هکرهای خود در حمله به سایت‌های اسرائیلی می‌گوید

انستیتوی شالوم هارتمن یک نهاد آموزشی و تحقیقاتی یهودیان است که در اسرائیل و شمال قاره آمریکا فعالیت دارد. صدای آمریکا :در حالی که کشورهای غربی جمهوری اسلامی را به حملات سایبری به دیگر کشورها متهم می‌کنند، و به رغم انکار پیاپی این اتهام از سوی تهران، کانال تلگرامی نیروی قدس ایران آشکارا از فعالیت های هکرهای وابسته به خود خبر داده است.
 
روز پنجشنبه، کانال تلگرامی موسوم به «سپاه قدس» نوشت که هکرهای وابسته به سپاه توانسته‌اند سایت انستیتوی شالوم هارتمن را هک کنند. این کانال تصویری از صفحه هک شده این سایت نیز منتشر کرد.
تصویری از ادعای کانال نیروی قدس درباره هک موسسه شالوم هارتمن انستیتوی شالوم هارتمن یک نهاد آموزشی و تحقیقاتی یهودیان اسرائیلی است که در این کشور و شمال قاره آمریکا فعالیت دارد.
 
البته ساعتی بعد، این سایت فعالیت عادی خود را از سر گرفت.
 
ایالات متحده، سپاه پاسداران را از چند ماه پیش، به فهرست گروه های تروریستی افزود. فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران بر عهده قاسم سلیمانی است که او نیز در کنار سایر فرماندهان سپاه، مورد تحریم آمریکا است.
 
شرکت مایکروسافت روز جمعه ۱۲ مهر اعلام کرد فعالیت‌های «چشم‌گیر» یک گروه سایبری در ایران را شناسایی کرد که هدف آن کارزار انتخاباتی سال آینده آمریکا بود.
 
پیشتر هم هکرهایی از ایران به موسسه بزرگ حسابداری آمریکا حمله کردند.
+3
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  یک دشمنی ریشه دار بی دلیل که بعضی ایرانیان به یهودیان دارند. درک علت ان کمی مشکل است ولی من فکر میکنم که ریشه ای تاریخی دارد و شاید علت ان نوعی رقابت و حسادت ذاتی باشد
  2
  9
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۲
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. کتاب ١٩٨٤ نوشته جرج اورول رو بخونید، رژیم هایی مثل جمهوری اسلامی همیشه به یک «دژمن» نیاز حیاتی دارند حتی اگر در عالم واقع دژمن هم نداشته باشند یکی اختراع میکنند! فرمایشات عاغا رو گوش کنید!
  1
  8
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۴
  نظر شما چیست؟