الهام چرخنده جدید; فریبا نادری پس از پیاده‌روی اربعین

الهام چرخنده جدید; فریبا نادری پس از پیاده‌روی اربعین
+47
رأی دهید
-260

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  این بازیگران درپیتی و بیسواد و پاچه خوار برای اینکه پیشنهاد فیلم بهشون بدهند تن به هر خواری و ذلت میدهند ولی باید به آینده هم حواسشون باشه .ننگ به چنین بازیگران از این فریبا گرفته تا شریفی نیا و پروانه معصومی و هر بازیگر و خواننده ای که برای جلب رضایت رژیم اشغالگر اسلامی خودشان و شرفشان را میفروشند ننگ به این بی شرفها .میتوانید برای کسب درآمد تن لشتان را به کار دیگری مثل کافه داری و یا رستوران و یا هزار کار دیگر برای کسب درآمد تکان دهید نه اینکه مجیز آخوند و مرده های تجاوز اعراب به نیاکانتان را پرستش کنید
  221
  231
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
  ۴۱
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  متاسفانه ما ایرانیا هنوز راه درازی در پیش داریم تا تو دنیا حرفی برا گفتن داشته باشیم. این که چیزی نیست از این ادما کم نداریم که کلی هم ادعا دارن امام دریغ از کمی تفکر و سواد دینی. از ماست که بر ماست.
  125
  208
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ( فریبا نادری الهام را دید - حسودی کرد و از الهام رنجید! ) ( ز خود پرسید از او کم چه دارم - که من دستمال دستم بر ندارم ) ( اگر تا کربلا رفتم پیاده - بجاش هر شب بنوشم بنده باده! ) ( اگر الهام پروستاتش رو مالید - بیایید مالش من را ببینید) ( ببوسم دست و پای رهبرم را - ببینید تا کجا بردم خرم را!)
  100
  101
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  همین الان خداییش اسمشو شنیدم و دیدمش . به خاطره مطرح شدن ببین دست به چه کارایی میزنن . سرزبون دارم هست
  29
  111
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
  ۵۴
  nooshin tehrani - روم، ایتالیا

  این رژیم حالا حالا‌ها دوام داره. بنابر این هرکی به فکر خویشه
  7
  83
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  فریبا نادرى را نمیشناختم. نه فریبا نادرى تلویزیون و نه فریبا نادرى سینما. با این کلیپ فریبا نادرى را شناخته و متأسف شدم از این شناخت! یک هنربند از بلاد اسلامى که سعى تمام در ترویج ارزشهاى واقعى دین و مذهبش که همانا تزویر، ریا و جانماز آب کشیدن است، دارد و جاى تاسف است که نسلهاى کنونى چنین الگوهایى دارند.
  15
  92
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  امام حسین اینو طلبیده فقط واسه صیغه کردن. وگرنه واسه هیچ کار دیگه یی به درد نمیخوره
  17
  82
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
  ۴۵
  Ohrmazd awal - فرانکفورت، آلمان

  خوب این بازیگرها و به اصطلاح سلبریتیها مجبورن هم از توبره بخورن هم از آخور. چون اگه این پاچه خواریها رو نکنن مجوز کار بهشون تو کشور نمیدن..چنانکه دیدید ستارگانی که این کارو نکردن چوجوری طردشون کردن و بایکوت. همین خانم چند وقت پیش بچشو تو کانادا به دنیا اورد. یادتونه؟ چرا نرفت عراق و کربلا به دنیا بیاره. ثوابش فرق میکنه نه؟. اونموقع آقا نطلبید؟ نه؟.
  14
  75
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  درود بر شما خواهر عزیز که زیارت کربلا نصیبتان شد، احسنت بر این تفکر. دعا میکنیم که آقا امام زمان عج هم شما را بطلبد و سعادتمند دیدار حضرت بقیة الله الأعظم عج هم بشوید.
  107
  33
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
  ۴۵
  شهلای من - بروکسل، بلژیک
  کاش یاد میگرفتیم به عقاید همدیگر احترام بگذاریم هنوز مونده تا مثل الهام چرخ دنده باشه اخه اون میمرد برای پروستات اقا
  38
  38
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  حب الحسین یجمعنا
  81
  19
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۳
  ۴۷
  hovakhshatare - تهران، ایران

  [::شهلای من - بروکسل، بلژیک::]. کاش یاد بگیریم که احترام به عقاید جفنگی بیش نیست! چرا ما باید به عقاید چرند دیگران احترام بذاریم؟ شما به عقاید همه احترام می‌ذاری؟! اگه من عقیده داشته باشم که خورشید اندازه توپ فوتباله شما به عقیده من احترام می‌ذاری؟ اگر عقیده داشته باشم که سرطان رو می‌شه با خوردن ماسه درمان کرد شما به عقیده من احترام می‌ذاری؟ نه. ما عقاید دیگران رو اعتبارسنجی می‌کنیم و اگر معتبر باشند می‌پذیریم یا قابل احترام می‌دونیم‌شون. اما به مبحث دین که می‌رسیم کل عقل و منطق‌مون رو می‌ذاریم کنار و می‌گیم باید به عقیده‌ای که می‌گه یه عرب پاپتی 14 قرن پیش با الاغ به آسمون رفته احترام گذاشت! باید به زندگی در شکم نهنگ احترام گذاشت! باید به ازدواج با کودکان احترام گذاشت! باید به سنگسار که قانون الهی است احترام گذاشت! باید به هر چرندی که دین می‌گه احترام گذاشت! نه عزیز جان من به عقیده‌ای که یک زن رو توی خاک می‌کنه و به سر و صورتش سنگ می‌کوبه احترام نمی‌ذارم. این وحشیگریه و وحشیگری قابل احترام نیست. عقاید دینی اگر مرگ‌آور نباشند حداقل خرافی‌اند و عقاید مضر و خرافات قابل احترام نیستند.
  13
  61
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::شهلای من - بروکسل، بلژیک::]. احترام یه عقائد نخ نما شده. اجازه إبراز عقیده جزو حقوق اولیه است، ولی احترام به اون عقیده لازم نیست. یعنی میفرمایید همه دنیا باید به عقیده هیتلر احترام میگذاشتن؟
  13
  58
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. درود به شرفت این یعنی حرف حساب احترام به عقاید چه مزخرفیه اتفاقا باید توهین به همه عقاید مرسوم و مصطلح بشه تا تعصب و حماقت جاش رو به تفکر بده من از اینکه کسی به اعتقاداتم توهین بکنه ناراحت نمیشم چون این احتمال رومیدم که شاید من اشتباه کنم ولی خوب مملکت ما تا رسیدن به اونجا خیلی راه داره با وجود .... وطن فروشی مثل باور و زال و فاطی جون
  10
  47
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. اگر حتی یک میلیون نفر را به ضرب ساندیس و خوراک و پذیرایی و پول نقد ببرید به کربلا، هنوز هشتاد چهار ملیون ایرانی مخالف شما و مرامتان هستند. حالا هی بای خودت پپسی باز کن.
  11
  62
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۷
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  من هیچ مشکلی نمی بینم آقا 70 درصد مردم این کشور مذهبی هستند و اعتقاد دارند حالا شما بیا فحش بده ولی تغییری در ماجرا ایجاد نمی کنه فقط هم ایران نیست تو خود آمریکا هم هستند عده ای در آمریکا هستند که به آنها فلت ارفر می گویند و معتقدند همانطور که در کتاب مقدس آمده زمین کروی شکل نیست در انگلستان طبق آخرین آمار دو میلیون فلت ارفر هستند حالا شما بیا براشون دلیل علمی بیاور اینها چیزهایی نیست که بشه نظر مردم را با دلایل علمی عوض کرد اعتقاد هم تا زمانی که مزاحم شما نشود هیچ ایرادی ندارد حالا یک عده میخواهند سینه بزنند خب بزنند به شما چه ضرری میرسه شما هم برو مشروبتو بخور آن جایی باید اعتراض کرد که دین وارد حکومت میشه و میخواهد مردم را به زور به بهشت ببره
  43
  15
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۰
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. یه خورده بالای أکابر ور بزن بفهمیم چی میگی. انشالله جمیعا نتون حَب رو بندازین بالا
  9
  52
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۳
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران

  [::hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. 😁😁😁
  8
  38
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  خب دوست داشته بره خودشو به حرم بمالد به من چه
  4
  26
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۴
  ۴۰
  sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  داستان همینه که هرکی مثه من هست خوبه وگرنه بده. طرف رفته کربلا یا رفته بالی اندونزی یا سر زنده میامی . به من و تو چه ربط داره . کی می خواییم یاد بگیریم زندگی هر کس مربوط به خودشه
  49
  8
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::sasan87 - سیاتل، ایالات متحده امریکا::]. تو هم پیاده از امریکا راه بیفت برو کربلا با حسن و حسین و این عجوج مجوج ها
  7
  43
  جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
  نظر شما چیست؟