توضیحات شیرین نجفی، ادمین آمدنیوز در باره دستگیری روح الله زم

توضیحات شیرین نجفی، ادمین آمدنیوز در باره دستگیری روح الله زم
+33
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Hatef - پاریس، فرانسه

  دوباره و چند باره سرگرم کردن مردم با موضوعاتى که درد و مسئله اصلى خود را فراموش کنند. این شخص هم، همانند پرستوهاى رژیم، مهره سوخته اى بود که با این مثلا دستگیرى، خواستند آخرین استفاده از او را کرده و باصطلاح اقتدار نظام را به رخ مردم بکشند.
  11
  42
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  آره اروای عمت !! حرف رو به دلیل و مدرک بگو !! باد معده هم یه صداییه تو هوا !
  9
  37
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  وای خدا غش مردم از خنده . این تاپاله قیافش به هر چی میخوره الا پرستو . اما نکات خنده دار . مشوقین جوانان مردم برای خودکشی و اغشاش، به محض کوچکترین خطری از ترس سکته کرده و با آنکه دهها هزار کیلومتر دورتر از ایران هستند، مثل موش دنبال سوراخ میگردند . نکته دوم اینکه، تو این شرایط ، باز تو قکر ظاهرشه . میگه الان با این ظاهر بد اومدم ظاهر شدم . خدایا ، خداوندا، توی کله اینا چی هست دقیقا؟ بابا اینارو بفرستید ورزشگاه بذارید فوتبال تماشا کنن
  81
  15
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ببینید رژیم اخوندی همراه با دستگاه اطلاعاتیش چگونه کار میکنند , زم را با هر کلکی باشد ربودن و فورا" برای اینکه دیگر کسانیکه با زم بودن را از هم بپاشن نام این خانم که با زم فعالیت داشته را هم الوده کرده اند. این داستان را هم باید تعقیب کرد ببینیم اخرش چی درخواهد امد.
  11
  21
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
  ۴۰
  mahdi moud - تهران، ایران
  به قول خودتون اگه اون روز شما پست گذاشتید و بعدش اقای زم پست گذاشتن. اون روز هیچ پستی منتشر نشد که بگه بزودی خبری مهم گذاشته میشه و دروغ میگید.
  3
  19
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
  ۳۱
  تو روح سید علی - بن، آلمان

  فقط در همین حد که آدم فروش پست و حـ... بیش نیستی گرچه پدرت هم لنگه توست
  13
  36
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  باور اینقدر غش غش نخند. موش می‌‌بیند .دندان می‌‌ریزه. حالا شما چرا اینقدر خوشحال هستید. که دیگر کسی‌ فیلم چیز آخوند را نشان نمی‌‌داد. ما که تا امروز فکر می‌‌کردیم .راهیان راه کربلا هستید. شدید راهیان راه چیز آقا و بستگان؟ حالا مگر چه شده؟ خوب گرفتید. اسراهیل دیگر توسری نمی‌‌زند. تانکرها نفت توی راه هستند که نفت را بفروشند. دلار و ریال برابر شدند.اقتصاد توپ شد. برق و آب مجانی‌ شد. پول نفت را آوردید سر سفره مستضفین ؟ دیو رفت فرشته آمد؟ دیگر دزد فاسد راهیان راه کانادا نیست.آخر زبان بسته چه تغییری حاصل شد؟ دیگر از بیکاری توی بسیج سایبری مگس می‌‌پرانی. دست کم این طرف این فیلما را می‌‌گذاشت. تابلت چینی‌ در دست می‌‌رفتید .قضای حاجت. فیلم اسلامی بود دیگر. که این هم رفت
  8
  49
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اگر این موضوع کار فرانسوی ها نباشد که در خیانت ید طولائی دارند حتما اعتقادات مذهبی زم به امام حسین و کرامات! و معجزاتش! کار دستش داده است و این دختر هم باید هیچکاره باشد. البته محتمل هست که خودش مهره بوده و با این سناریو به ایران برگشته است تا منویات سپاه را اجرا کند. من تحت هیچ شرایطی به یکنفر با عقاید منحط اسلامی اطمینان ندارم و زم هم اسلام را نفی نمیکرد و همیشه سگ درگاه حسین تشنه لب باقی مانده بود.
  5
  20
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  زرپشت ، بوس بوس
  37
  0
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  نشد دیگر بوس بوس در مرام ما نیست. برای اینکار باید تشریف بارید. مکتب آخوند. ما را با این بوس بوس کاری نیست. حالا چرا از جواب در می‌‌روی؟ مرکب خشگ شد. ؟
  0
  27
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
  ۱۰۳
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. تو همون غش بمیری بهتره! منتهی پاکبانها رو از جات با خبر کن که زیاد دنبالت نگردن!
  1
  16
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
  ۴۱
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان
  در سیاست انسان نه شرف و نه وجدان و نه ناموس می شناسد. فروش این مردک هم پول و اینده خوبی برای هر کسی می اورد
  3
  9
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
  ۳۸
  asal30 - بندرعباس، ایران
  تنها کسی که راست میگه مازیار دوست صمیمی روح الله زم هست تو مصاحبه همه چیز رو گفت که این زن با وعده پول و نشون دادن 15 میلیون یورو روح الله رو گول زده بره عراق . خود این زنه تو مصاحبه جدیدش گفت که همراهش به عراق رفته و روح الله رفته حرم و هتل ! در صورتیکه اطلاعات عراق توی فرودگاه روح الله رو دستگیر کرده و تحویل سپاه داده. وقتی از این زنه خبرنگار پرسید دوربین رو بچرخون اینکار رو نکرد تا اون طرف اتاق مشخص بشه احتمالا خودش هم الان بازداشته و توی اتاقش با اسلحه رو بروش ایستادن.
  0
  0
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۲
  نظر شما چیست؟