آخرین جزییات از دولت فرانسه درباره دستگیری روح‌الله زم

آخرین جزییات از دولت فرانسه درباره دستگیری روح‌الله زم
+29
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  دقیقاً طوری دارند برنامه ریزی میکنند و خوراک به مردم میدهند تا همه قبول کنند تقصیر خودش بوده که دستگیر شده.
  6
  24
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  یه پروفسور داریم تو سایت که به نکته بسیار جذابی اشاره فرمودند . ایشان فرمودند که چون چشم بندی که بر چشمان زم بوده فرانسوی است پس ایشان از فرانسه ربوده و منتقل شده . حالا این پروفسور از کجا فهمیده چشم بند فرانسوی است ، اینو دیگه خواهشا نپرسید که موضوع فوق محرمانه است . خدایا، من دیگه هیچ چی نمیگم . یه پروفوسور دیگه هم داشتیم اسمش یادم رفته . معظم اللحن ٤٨ ساعت پس از انتشار خبر بازداشت و نمایش فیلم و تصاویر این ملعون فرمودیند : ملت فریب نخورید، روح الله زم در ایران نیست و این اخبار کذب میباشد .
  66
  6
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  یعنی هیچ کی به اندازه احمد مقیمی که توی اون کلیپه داشت نقش دلاک حمام رو بازی میکرد ناراحت نیست . با خودش میگه آخه لامصبا، چرا اینو دو هفته زودتر نگرفتید؟
  58
  8
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  با هر برداشتی طرف دارای اعتقادات حسین پرستی بوده و فقط یک یابو پای به عراق میگذارد. به هر حال پای دولتیان فرانسه هم در وسط هست که قبلا هم سابقه ی وسیع همکاری با اخوندها داشته اند.
  4
  30
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
  ۴۱
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. راستی اخوی اگه زم ملعونه تو چه لقبی داری؟؟؟ فکر کنم نون مزدوری کلا غیرت امثال شماها رو گرفته اینه که مملکت داره به نابودی کشیده میشه.
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. ننگ بتو و اون داداشت زم مزدور
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  آقای مجری و آقای کاظمیان مگر رژیم حاکم بر ایران بزور این انگل زاده را از فرانسه به عراق یا ایران برده که پلیس فرانسه نتوانسته کاری بکنه و جلوگیری بکنه واقعا مرغ پخته توی دیگ خنده اش میگیره از این سوال و جواب .این انگل زاده ی آخوند زاده بعد از رو شدن دستش برای مردم با اون اپوزسیون تقلبی و در پیتی اش تبدیل شد به مهره سوخته و سناریوی خنده دار به ایران رفتنش و دستگیری اش همه و همه چرت و پرته حتی همسرش هم قبلا توجیه شده و مصاحبه ی دیکته شده از طرف رژیم اشغالگر و غاصب اسلامی را بازگو کرده .خر خودتون هستید .این زم که اینهمه ادعا میکرد مگر میشه به این راحتی گول بخوره چقدر سناریوی احمقانه ای را نوشته و اجرا کردند
  5
  17
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۶
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  اگر انتظار دارید دولت فرانسه بیاد بگه ما توافق کردیم و تبادل قراره صورت بگیره خیلی ببخشید احمق هستید. با احترام به همه ایرانی ها و اون فردی که تو منچستر نشسته و به اسم قم اظهار فضل میکنه و خیلی عمیق خودش رو به عمق جهنم هدایت میکنه باید گفت شما خیلی ناشی بودی و هستی، شما به فرو رفتن عمیقت ادامه بده و نتیجه خوردن نان حرام چیزی بیشتر از این نیست ولی باید بدونی همیشه درصدی کمی از مردم واقعیت ها رو می فهمند و میدونند. فساد حکومتی بخصوص در ایران مثل اسم شما انقدر عمیق هست که افرادی مثل شما موقعی به اشتباهات خودتون در پیوند دادن خودتون به اینها پی می برید که باید جوابگوی جنایات و حق الناسی که با حمایت شما صورت گرفته باشید مگر اینکه شما هم مثل آقایان اعتقاد قبلی و اعتقادی به اصول دین نداشته باشی و اعتقادات شما مثل سیستم ولایت فقیه ضمنی و ظاهری باشه. در هر صورت دقت کن به حرفهای زم و نشانه های روشن.برای چی زم باید از اعتماد به دولت فرانسه بگه؟در عراق فرانسه میخواد چیکار کنه براش؟چشم بند ویژه رو مقایسه کن با چشم بند ریگی! سوله و ماشین پژو در فرودگاه نظامی.قطعا با ماشین ایران نیاوردنش.
  0
  11
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲
  ۵۱
  گفتنیها کم نیست - بخارست، رومانی
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. حالا که این گوسفندو گرفتین موقعی که سرشو میبرین یذره بهش آب بدین که حداقل مثل جدش شهید تشنه‌لب نشه که حوصله روحی جون تشنه لب دومی و دیگه نداریم. البته الان شراب قرمز فرانسوی هم میتونید بهش بدین اگه آب نبود بلاخره تو این ماموریت شراب خوردن و هم تمرین کرده چون یجاهایی بخاطر اینکه لو نرین شما بیوطنها خیلی کارهای خارج از تازینامه‌تون انجام میدین.باز هم میگم پالوندار خودتونین!!! حداقل تو شناسنامه جدیدش یه اسم خودی بهش بدین مثلا زالی یا غلامعلی یا قوچعلی که من پیشنهاد دربان و میدم که بهش خیلی میاد.
  1
  18
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۰
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  خدایا شکرت ، چند سال پیش به ما میگفتن که تو پاتو از دهاتای قم بیرون نذاشتی، الان میگن من ساکن منچستر هستم . بیا، کار خوبه خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه ، بقول زرپشت، چه بگوهم که گفتنیها کم نیست
  13
  1
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۰
  نظر شما چیست؟