سوال مهناز افشار از روح الله زم

به گزارش عصر ایران به سازندگی؛ مهناز افشار در توئیتر خطاب به روح الله زم نوشت: «سلام آقای روح الله زم! اولین بار موضوع شیر خشک فاسد از طرف سایت سحام نیوز که به گفته برخی متصل به شخص شماست، حدود 5 سال پیش مطرح شد! آیا این موضوع زاییده ذهن شما بود یا نقشه آقای "الف" یا سازمان خاص برای تلافی این وصلت؟ ممنون میشم برای عزیزان پیگیر این مورد رو هم شفاف سازی کنین!»
 
مهناز افشار چند سال پیش در گیر ماجرای پرونده همسرش یاسین رامین بر  سر  واردات شیرخشک های آلوده بود.
+52
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  طرف این همه پته مته نظام رو ریخته روی آب ، الانم که بهش نارو زدن ، اونوقت تو بازیگر دوزاری داری در مورد شیر خشک میپرسی ! چیه ! نکنه شوهرت دیده که این بنده خدا تو بد دامی گرفتار شده بهت فشار آورده که موضوع شیر خشک رو بندازیم گردن روح الله زم !! کی به کیه هان !!! چرا قبول نمیکنی که شوهرت از پست و مقامی که داره در راستای منافع خودش بهره میبره !!! و مثل همه سیاسیون ایران یک دزد حرفه ایه !!!
  26
  233
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مهناز خانم ما که از طرفداران پروپاقرص شما هستیم انتظار نداریم چنین کامنتی بگذارید که شوهر مطلقه بی وفا گرگ زاده ات را خوشحال کند .
  19
  133
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  برو جمش کن آشغال . شیر خشک فاسد زاییده ذهن شما بود یا آقای الف
  63
  79
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان

  [::Revolver_Ocelot - رشت، ایران::]. اقا قبول کردن چی؟این خودش از همه زالو تره تو فککردی واسه عشق و علاقه و محبت زن یارو شد؟یا واسه پول و وصل به کانون قدرت؟الانم که پولارو چاپید طلاق گرفت که یعنی من ادم خوبه ام. بازیگرا و کلا سیلیبریدی های ایرانی جز پست ترین و خودخواه ترین و منفعت طلب ترین و دروغگو ترین در دنیا هستن.
  17
  112
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من در حیرتم چرا به سخنان یک هنرپیشه ی دوزاری اینقدر اهمیت میدهید؟
  18
  100
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوستانِ گرامی: ایا از خودمون پرسیدیم چرا در حَم چنین مواقعی توجه ما رو از موضوع اصلی به حاشیه فکوس میکنن, و موضوعات بیربط مطرح میشن؟ اگه اشتباه نکنم (نمیدونم) این مطلب خطاب به اقای زم در تاریخ ۱۷ مارس ۲۰۱۹ توییت شده که در پایین توییت مهناز افشار درج شده. حالا چرا مطرح میشه نمیدونم! سالم باشین
  3
  52
  ‌چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
  ۵۷
  naderali63 - گوتمبر، سوئد

  خانم مهناز افشار از یک گلمه حالا درست یا غلط امروز وقتش نیست
  0
  20
  ‌پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۸
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  خانم افشار شوهر شما و خودت که در دوسلدورف آلمان بودید و پول های ایرانیان را بجیب زدید هم جزء نقش آفرینی شما و شوهرتان بود؟؟
  0
  1
  شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۸
  نظر شما چیست؟