شگرد عجیب برای سرقت از فروشگاه زنجیره‌ای معروف

چهار متهم که با تغییر برچسب قیمت روی کالاها در یک فروشگاه زنجیره‌ای اقدام به خرید این اجناس با قیمتی پایین‌تر کرده بودند، دستگیر شدند.
 
به گزارش ایسنا، چند روز پیش متصدی یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای معروف در غرب تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اعلام کرد که چهار نفر را حین سرقت اقلام از این فروشگاه دستگیر کرده است. در همین راستا نیز ماموران کلانتری ۱۸۱ وردآورد در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
با حضور ماموران در محل تحقیقات اولیه آغاز و مشخص شد که دو مرد و دو زن با دو چرخ دستی پر از اقلام خریداری شده در فروشگاه به صندوق رفته و در مجموع با پرداخت ۵۰۰ هزار تومان قصد خروج از فروشگاه را داشته‌اند که ماموران حراست فروشگاه به حجم خرید و مبلغ درج شده روی فاکتور مشکوک شده و اقدام به بررسی اقلام کرده که در جریان آن مشخص شده که اقلام مندرج در فاکتور با آنچه که خریداری شده مطابقت ندارد.
 
ماموران پلیس نیز اقدام به تحقیق از چهار متهم کردند که در جریان آن مشخص شد این افراد کالاهایی را که عنوان مشابه با یکدیگر داشته انتخاب کرده و برچسب بارکد قیمت روی آنها را با یکدیگر عوض کرده‌اند تا قیمت نهایی ارزان‌تر از قیمت واقعی این اقلام شود، به طوریکه در برآوردهای بعدی مشخص شد که این افراد بیش از چهارمیلیون‌ تومان از این فروشگاه خرید کرده و تنها ۵۰۰ هزار تومان به صندوق پرداخت کرده بودند.
 
مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد که برای هر چهار متهم پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
+41
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟