تام هنکس و استیون اسپیلبرگ یک سریال جنگی برای شبکه اینترنتی اپل تولید می‌‌کنند

صدای آمریکا :استیون اسپیلبرگ و تام هنکس سینماگران مشهور آمریکایی، سریال جدیدی را برای شبکه اینترنتی «اَپل» (به انگلیسی: Apple) تولید خواهند کرد.
 
به گزارش شبکه خبری «سی ان ان»، این سریال جنگی «اربابان آسمان» ( به انگلیسی :Masters of the Air ) نام دارد و با اقتباس از کتابی با همین عنوان نوشته «دونالد ال میلر» ساخته می شود.
 
سریال «اربابان آسمان» ماجراهای واقعی گروهی از خلبانان نیروهای هوایی آمریکا در جریان جنگ دوم جهانی را شرح می‌دهد که اهداف زیادی را در خاک آلمان بمباران کردند و نقش مهمی در سقوط حکومت هیتلر داشتند.
 
استیون اسپیلبرگ و تام هنکس در گذشته نیز دو سریال جنگی «جوخه برادران» و «پاسیفیک» را برای شبکه تلویزیونی «اچ بی او» تولید کردند که با استقبال زیادی همراه شد و جوایز زیادی دریافت گرفت.
آنها قصد داشتند «اربابان آسمان» را نیز به عنوان سومین سریال یا آخرین اثر از سه گانه جنگی خود از طریق همین شبکه پخش کنند، ولی اچ بی او موافقت نکرد و در نهایت این پروژه به اپل رسید.
 
استیون اسپیلبرگ، تام هنکس و گری گوئتزمن، تهیه کنندگان اربابان آسمان خواهند بود و این سریال با همکاری تعدادی از هنرمندان مطرح بین المللی تولید می شود.
 
اربابان آسمان از طریق شبکه پخش اینترنتی اپل یا «اپل تی وی پلاس» (به انگلیسی: + Apple TV) پخش خواهد شد.
+5
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.