«جلسه اضطراری در بیت رهبری؛ دستور ویژه به لابی‌های رژیم ایران در انگلستان وفرانسه»

«آمدنیوز»- پس از آن‌که روز دوشنبه ۱۵ مهرماه ۹۸ «مایک پمپئو» وزیر امور خارجه آمریکا با وزیر خارجه بریتانیا گفت‌وگوی تلفنی کرد، دولت بریتانیا موافقت خود را جهت نابودی و فلج اقتصادی ایران اعلام و همکاری خود با دولت آمریکا را تلفنی به «مایک پمپئو» اعلام کرد. 
 
 پس از این گفت‌وگو روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه در ساعت ۱۰ صبح، جلسه‌ای اضطراری در بیت رهبری با حضور برخی اعضاء هیئت دولت و برخی مقامات وزارت اطلاعات تشکیل شد. در این جلسه دو تصمیم مهم به اتفاق آراء به تصویب رسید:
 
۱- به لابی‌های جمهوری اسلامی در انگلستان دستور ویژه داده شود تا جایی که امکان دارد سعی کنند در کار «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلستان که سعی دارد از اتحادیه اروپا خارج شود، به وسیله‌ی نمایندگان پارلمان اروپا اخلال به وجود آورند و تا جایی که امکان دارد جلسه‌ی نهایی برای خروج انگلستان از اتحادیه اروپا را به تعویق بیندازند تا بحران داخلی این کشور ادامه یافته و تمرکز انگلستان از مسئله‌ی رژیم ایران به مسائل داخلی معطوف شود.  
 
۲- به لابی‌های جمهوری اسلامی در کشور فرانسه دستور داده شود سعی کنند تلاش مجدد خود را به کار گیرند تا به واسطه‌ی اصرار مقامات فرانسوی، آمریکا پای مذاکره اضطراری با ایران حاضر شود و اگر دولت فرانسه توانست حداقل امتیازی از آمریکا در این خصوص بگیرد، رژیم ایران امتیاز ۳۰ ساله‌ی تعمیر و نگهداری هواپیماها را با قیمت پیشنهادی فرانسوی‌ها تأیید کند. 
 
منابع آگاه «آمدنیوز» گزارش می‌کنند که این قرارداد تعمیرات هواپیماها که قرار است به فرانسه پیشنهاد شود، نوعی ترکمانچای دیگر است که هزینه‌های کلانی را بر مردم ایران طی سال‌های آتی تحمیل می‌کند. 
 
این تلاش‌ها قرار است هم‌راستا با کاهش مرحله‌ی چهارم تعهدات جمهوری اسلامی در برجام در پشت پرده اجرا شود.
+66
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Zaall - اصفهان، ایران

  این روح الله زم فکر کنم قرص می نداره بالا بعد یه دور روی اخبار می زنه، در آخر هم اخبار تولید می کنه!
  86
  19
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  پس انهایکه در این چند سال گذشته در فرانسه و حتی انگلستان کارهای تروریستی و بمب گذاری و خرابکاری انجام میدادن پس همه با تحریک و کمک جمهوری اسلامی بوده تا فرانسه و انگلستان سرگرم مشکلات داخلیشان باشند و جمهوری اسلامی ایران هم با خیال اسوده در کشورهای عرب دخالت کند.خیلی وقت است خیلیها داد میزنن رژیم ایران سرمنشاه تمام مشکلات جهان هست ولی انهای که در راس قدرت کشورها هستند تا بحال به این باور نرسیده اند که جمهوری اسلامی ایران پشت همه توطئه ها و خرابکاریها و جنایتها در دنیا هست .
  7
  63
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
  ۵۰
  rezanl - امستردام، هلند

  متوجه شدم تا حالا هیچ خبری از این آمد نیوز درست نبوده
  57
  18
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  [::rezanl - امستردام، هلند::]. پس دوست عزیز برو کیهان را مطالعه کن
  6
  47
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان

  زم کیه؟ زال کیه؟ سروان باور رقیق کیه؟مرگ بر حکومت اسلامی به هر نوعش
  10
  43
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  شواهد نشان میدهد که انگلیس دست از پشت اخوند ها( جمهوری اسلامی )پس از ۴۰۰ سال برمیدارد.ساندیس خورها تا دیر نشده یک فکری بحال خودتان بکنید.
  4
  23
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
  ۵۰
  rezanl - امستردام، هلند
  [::ab5534 - هلسینکی، فنلاند::]. اگر منظورت کیهان لندن هست که باید بگم عالیه اگر هم کیهان جمهوری اسلامی رو میگی که واسه خودت خوبه
  18
  6
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
  ۷۳
  چهارشنبه سوری ایران - فرانکفورت، آلمان
  اینطور که داره پیش میره همه ایران هم میدهند هیچ خودشون را هم میدند برای حکومت کردند
  1
  20
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۴
  نظر شما چیست؟