این آقازاده ها در آمریکا چه می کنند؟

+110
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  مرگ بر آمریکا را مردم باید بزور بگویند که آقازاده ها و مسئولین بتوانند در آمریکا زندگی و تجارت کنند
  6
  68
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۰
  ۳۷
  حمید کاردروست - لندن، انگلستان

  والا حقیقتا خود امریکا مقصر هست که مهر تاید میزنه به این مفتخرها ی پر مدعا ، واسه همینه مردم به هم نمیتونند اعتماد کنند چون مطمنا این ها پشت پرده باهم ارتباط دارند، امریکا این رژیم رو لازم داره تا بتونه سلاح به کشورهای عربی و اسراعیل بفروشه !
  2
  79
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  توضیحات پیرامون این مسائل را بیان کرده‌ایم ولی از شماها فهم و شعور گذشته و سوال خود را مجدداً مطرح میکنید. امام ره اینطور فرمودند : ما که می گوییم «انقلابمان را می خواهیم صادر کنیم»، می خواهیم این را صادر کنیم، می خواهیم این مطلب را، همین معنایی که پیدا شده، همین معنویتی که پیدا شده است در ایران، همین مسائلی که در ایران پیدا شده، ما می خواهیم این را صادر کنیم. ما نمی خواهیم شمشیر بکشیم و تفنگ بکشیم و حمله کنیم.
  75
  4
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. ظاهرا صدور انقلاب الان به روش چماق زنی, ترور و هفت تیر کشی در سوریه و سراسر دنیا با جدیت دنبال میشود. حالا شما بفرمایید که یک مشت بچه ملا و بچه قاچاقچی مال مردم بخور که مامور صدور انقلاب شده اند چرا حاضر به برگشت از گانادا و آمریکا نیستند؟ چرا صادرات انقلاب به روسیه و چین صورت نمیگیرد؟ روسها وچینیها که کافرند و به قول آخوندها , مسلمانهای ایغور و چچن را هم دارند قلع و قمع میکنند یا فعلن صرف نمیکند با چین و روسیه درگیر شد؟ بگو سمبه پر زوره و آب هم داره سر بالا میره.
  3
  61
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::metalrain - استکهلم، سوئد::]. همانطور که امیرالمؤمنین ع و حضرت لوط ع یار ویاور کافی نداشتند که با کفار و لواطجو بجنگند.
  41
  5
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. صدور انقلاب فقط بامریکا،کانادا،اروپا....چرا به سعودی وهابی ویا هند گاوپرست و یا افریقای توتم پرست...نمیروند تا انقلاب ناب را آموزش دهند.یک آخوندی بود که بالای منبرهر وقت میزد بکربلا خودش را میزد و غش میکرد و همیشه میافتاد سمت زنانه ها(بقول شمالی ها غش میکرد ، میافتاد زنانه طرف)
  4
  35
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۳
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. شما چند نفرید که میفرمایید بیان کردیم؟ 😀 سایه و جای دیگه ات رو هم حساب کردی؟
  3
  30
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. حداقل امیرالمؤمنین ع و حضرت لوط ع اگر یار ویاورکافی نداشتند به قول شما با کفار و لواطجو داد وستد نمیکردند, ولی این آخوندها شده مادرشان را هم میفروشند که چند صباحی بیشتر غذای چرب و نرم از جیب مردم ایران تناول بفرمایند و از جمله همان ارتباط با کفار عرق بخور و لواط جوی چین و روسیه.
  4
  27
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::] اره جان عمت اون بقول عن مال شما خمینی را امریکا و اروپا اوردن ایران و اینها را اوردن برای نابودی ایران و غارت ثروت ملت ایران اینهمه اختلاس و جنگ با این و اون برای پول دادن به کشورهای اروپایی و و امریکا و دیگر کشورها از جمله روسیه و چین و گره جنبوبی و شمالی هست نمونش چند میلیارد پول نفت هست که بردن و نمیدن همین کشورهای اسیایی برو به اون عمت عنقلاب صدار کن اون خمینی واخوندها نوکر ودست نشاند و دستمال بدست امریکا و اروپایی ها هستن برای نابودی ایران .
  3
  24
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. بشین بابا تو . خسته نمیشی با چرت و پرتهای که میگی .اون اسلام هم ارزونی تو و گول خوردگان و ...
  1
  25
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۲
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  اصلا تو خودت اونجا چه غلطی میکنی؟ تو همونی هستی که بارها خواستی به همکارت الهام ستاکی مجری زن استودیو تجاوز کنی، بی‌خاصیت حیف نون با اون قیافه اکبیریت که هم شبیه غورباقه و هم شبیه راسو هست.
  15
  5
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۳
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. فاطی خانم. عزیزم اگر اومد خواستگاری تو مثل مرحوم فرخزاد بگو درو باز نمیکنم نه درو باز نمیکنم. دیگه چرا این بنده ی خدا را شبیه قورباغه یا به قول خودت غورباقه پنداره میکنی؟ اینقدر هم بخیل نباش . بالاخره اگر اهل بشر بهمدیگه کار نداشته باشند که نسل انسان منقرض میشه
  0
  9
  دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
  نظر شما چیست؟