واکنش دختر صدام به اذعان ترامپ در اشتباه بودن حمله به عراق

ایسنا : رغد صدام به اذعان رئیس جمهوری آمریکا به اینکه کشورش با مداخله در خاورمیانه مرتکب اشتباه شد، واکنش نشان داد.
 
به گزارش ایسنا، به نقل از اسکای نیوز، رغد صدام در توئیتی با طرح سوال از فایده اذعان دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به اشتباه ترین تصمیم در تاریخ این کشور با مداخله در خاورمیانه، گفت: چه کسی به کشوری که ویران شد، غرامت می‌دهد؟ چه کسی برای ما به جای پدرم، برادرانم و پسر برادرم که در دفاع از کشورشان کشته شدند، قرار می‌گیرد.
 
وی ادامه داد: چه کسی به عراقی‌ها به خاطر کسانی که هر روز ده‌ها تن از آنها از سر ظلم و بهتان کشته شدند، غرامت می‌دهد.
 
پیشتر ترامپ اعلام کرد که تصمیم آمریکا برای مداخله در خاورمیانه بدترین تصمیم در تاریخ این کشور بود.
 
ترامپ در توییتی نوشت: بخشی از تاریخ کشور ما! در سایه یک فرضیه اشتباه جنگیدیم و در حال حاضر این فرضیه باطل بودن خود را ثابت کرده است، این فرضیه عبارت از وجود سلاح کشتار جمعی (در عراق) بود، در حالی که هیچ چیزی در عالم واقع وجود نداشت.
+18
رأی دهید
-70

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۷
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  حالا ترامپ گفت که حمله به عراق استرتاتژی اشتباهی بوده, اما این که دلیل نمیشه پدر و برادران تو یک مشت روانی با عقده خود بزرگ بینی و سایکو نبودند. برو خدا رو شکر کن که خودت زنده ای.
  6
  131
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
  ۸۰
  میلاد2020 - داخائو، آلمان

  حالا این توله گرگ اومده از بابای جانی و جنایتکارش و برادرهای کثیفش که به درک رفتن مظلومیت میخواد؟ ..... آمریکا دیگه این اشباه رو دوباره نمیکنه و نمیتونه که بخواد به ایران حمله کنه... ایران بزرگ تا مدیترانه درست خواهد شد. و حکومت ازرائیل جنایتکار هم به زیر کشیده خواهد شد.
  32
  68
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۵۱
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  گذشته از اینکه صدام کی بود و چی بود٫ بطن حرف این خانم درسته!. چرا امریکا هزار جنایت و غلط میکنه و اکثر دنیا فقط فراموش میکنن؟. ۴۰٪ در صد ایرانیا در دهه ۱۹۲۰ از گرسنگی مردن چون هر غلات و خوراکی میرفت برای انگلیسا!. ویتنام چطور؟ به زیر کشیدن شاه و غارت ایران با به درازا کشیدن جنگ ۸ساله! آلنده و کشتار مردم شیلی! هیروشیما ووو
  7
  53
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷
  ۵۰
  نیایش - تهران، ایران

  تو و پدر ت و اون خمینی جلاد همگی یه گ ... هستید چه کسی جواب جنایتهای شما رو خواهد داد انقدر کوری که جنایات پدرت رو نمی بینی ترامپ هم یه گ.. مثل توست
  2
  69
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  مثل اینکه فراموش کرده که بابای خودش یک دیکتاتور و قصاب انسان بوده. از شیمیایی کردن شهرهای ایران و عراق بگیرید تا حمله به کویت غیره. حالا غرامت آدمکشیهای بابات رو کی میده ؟ انقدر اینها بیشرف هستند که بجای اینکه از جنایات پدرش ابراز انزجار کند با وقاحت تمام طلب غرامت هم میکند. هزینه همین دادگاههای بابات که محکوم به مرگ شد رو هم باید بدی.
  1
  67
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  ۲۴
  Dianna - سیدنی، استرالیا

  صدام هم خیلی‌‌ها را کشت، جواب این را کی‌ می دهد؟ البته که حمله آمریکا به عراق اشتباه بود.
  3
  49
  شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک::]. یکی از دوستانم که از شرک خدای سه گانه مشرف به دین حق اسلام راستین (شیعه) شده و از مکزیک هم مهاجرت کرده، گفت که به شما بگویم اینقدر منتظر بمون تا زیرت کاکتوس سبز بشه. چون زورو افسانه‌ای بیش نیست، گروهبان گارسیا هم همینطور.
  17
  3
  یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  نظر شما چیست؟