افشاگری جنجالی مزدک میرزایی در آن‌سوی آب

رکنا: مزدک میرزایی مجری و گزارشگر سابق صداوسیما که به یکباره به بریتانیا مهاجرت کرد و در شبکه ماهواره‌ای مشغول به کار شد، در اقدامی عجیب و باورنکردنی سلایق شخصی گزارشگران صداوسیما را لو داد تا حاشیه‌های فراوانی از سوی او برای همکاران قدیمی‌اش ایجاد شود.
 
میرزایی در ادعای خود از نام محمدحسین میثاقی به میان آورد و اذعان داشت که او هوادار استقلال بوده و اغلب گزارشگران دیگر نیز حامی آبی‌های تهران بوده‌اند؛ میرزایی همچنین مدعی شد که یکی از مشکلات عادل فردوسی‌پور با مدیرانش، عدم پردازش به حواشی استقلال بوده است که فردوسی‌پور آن را نمی‌پذیرفت! این ادعا در فضای مجازی تبدیل به یک سوژه داغ شده است و هنوز نسبت به آن اعلام موضع رسمی صورت نگرفته است.
+51
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۴
  Dianna - سیدنی، استرالیا

  کار خوب یا بد رو نمیدونم اما‌ ای کاش ما جرات داشتیم در خود ایران آزادانه سخن بگوییم، وگرنه از دور داد زدن مردانگی نیست!
  11
  57
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  عجب افشاگری بزرگی!!! مگر افشاگری از این بزرگتر هم میشود!؟ فلانی بجای رنگ قرمز جوراب ابی می پوشید! با این گفته ها رازهای تمام کیهان و توابع، از جهرم تا قم کشف شد!
  8
  77
  ‌پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این گونه افشاگریها اقای مردک بدرد عمه جانت میخورد.
  6
  42
  ‌پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
  ۴۰
  Pir00z - آخن، آلمان
  قابل ذکر استقلالیهای عزیز
  7
  15
  ‌پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
  ۳۶
  freedom of the press - تهران، ایران
  عجب افشاگری درناکی!!!! این بابا قرمزه(پریوده) و اون بابا آبی !!! آقا مشکل مملکت حل شد. دست خیلی از دو روها رو شد ، کی اختلاس کرد، خا... منی کیه!!! فقط پیدا کنید پرتغال فروش را
  1
  17
  ‌پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۹
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  والا مزدک فک کنم رفته بیرون یه چیزی هم به سرش خورده. آخه چی رو باور کنیم؟ عملکرد رسانه رو یا حرفای اینو. عملکرد همه اینایی که اسم میبره نشون میده قرمزی هستند و برنامه نود هم همه میدونند از خود مزدک گرفته تا بقیه قرمزی بودند و فردوسی پور هم که خودش علناً گفته بود که هست و عملکردش تو برنامه اش هم کاملا مشخص بود ولی اینکه بعد از این همه سال ایشون بیاد بگه برای اینکه به تاج یا استقلال نمی پرداخته برنامه اش رو جمع کردند یکم مضحک هستش چون اگر اینطوری بود باید خیلی قبل تر اتفاق می افتاد.
  1
  6
  جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  بابا تو که پته پوته همه رو ریختی بیرون! نکششون بابا!
  1
  9
  جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۶
  نظر شما چیست؟