یک امام جمعه در گیلان زنان ایرانی در خیابان‌ها را به جنیفر لوپز، تیلور سوئیفت و نیکی میناژ تشبیه کرد

العربیه :امام جمعه اسالم، خیابان های ایران را به جشنواره‌هایی تشبیه کرد که در آنها، زنانی که ظاهر خود را شبیه سلبریتی های آمریکایی می کنند، حضور دارند و این موضوع را مورد انتقاد قرار داد.
 
او گفت: «در خیابان‌های کشورمان هر روز از این جشنواره‌ها می‌بینیم. صد تا جنیفر می‌بینیم، صد تا تیلور سوئیفت می‌بینیم، صد تا نیکی میناژ می‌بینیم. اینها همه در خیابان مانور می‌دهند. خب چه خبر است اینجا؟!»
 
بر اساس گزارش اعتمادآنلاین، سه شنبه 8 اکتبر 2019، محمدجواد باقری، امام‌ جمعه اسالم، با بیان اینکه مردم همیشه «روحانیت را در یک هاله و قاب شیشه‌ای می بینند که نمی شود به آن نزدیک شد» این طرزفکر را غلط دانست.
 
او با اشاره به رواج آسیب اجتماعی «طلاق» در ایران، وقوع آن را از فسخ معامله پراید راحت‌تر عنوان کرد.
 
به گفته این امام جمعه، مردم در هر اتفاقی، «روحانیت» را مقصر می دانند.
 
باقری با رد این تقصیر، بیان کرد که «تمام روحانیت به یک شکل عمل نمی‌کنند».
 
او با تشبیه خیابان‌های ایران به جشنواره‌ها و با انتقاد از وضعیت پوشش و آرایش زنان ایرانی، گفت: «هر روز صد تا جنیفر می‌بینیم، صد تا تیلور سوئیفت می‌بینیم، صد تا نیکی میناژ می‌بینیم. اینها همه در خیابان مانور می‌دهند. خب چه خبر است اینجا؟!».
 
جنیفر لوپز، تیلور سوئیفت و نیکی میناژ، از خوانندگان، رقصنده‌ها و مدل‌های مشهور آمریکایی هستند که طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان دارند و لباس، آرایش و ظاهر آنها الگوی بسیاری از زنان می شود. گوش دادن به آهنگ های آنها یا تماشای رقصشان از نظر روحانیون در ایران، گناه و حرام است.
جنیفر لوپز
تیلور سوئیفت
نیکی میناژ
+5
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دروغ چرا؟ تا قبر آ آ آ آ. 90 درصد دختران ایرانی قشنگ و 90 درصد دختران امریکائی زشت هستند. البته در شهر پیتزبورگ را عرض میکنم
  9
  16
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  پ نه پ، میخواستی روزی صد دفعه عکس خواهران زینب رو از جیبمون درآریم و به دماغ گنده شون زل بزنیم؟
  2
  42
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  یکی نیست بپرسه تو اینا رو از کجا میشناسی؟ کسی که شب تا صبح با یاد و خاطره اینا جلق میزنه مشخصه همه رو تو خیابون هم همینطوری می بینه.
  1
  22
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  "روحانیت را در یک هاله و قاب شیشه‌ای می بینند که نمی شود به آن نزدیک شد» این طرزفکر را غلط دانست". نه حاج اقا! مردم روحانیت و اون جماعتی که رو شما نمایندگی اشون رو میکنید رو توی کاسه توالت میبینن. اون قسمت هم درسته که نمیشه بهشون نزدیک شد. برای همین هم سیفون اختراع شده.
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  اخه فاطی کوماندو ها حاجی فقط بوی عرق میدن و همه جاشون زیر چادر لیچ افتاده!
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  برو عمو مسخره کردی خودتو . پروفسورشون شنبلیله هست که از زیر سیم خاردار رد شده واسه یه لقمه نون . میخواستی پروین اعتصامی بشن مثلا همشون . یه پروفسور داشتیم به اسم ایران ما از قم . جوری قربون صدقه ترامپ میرفت، من نمیدونم کجاست طفلی
  13
  2
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۷
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  اصلا توی بیشرف تیلور سویف و نیکی میناژ رو از کجا میشناسی ؟ حالا حاج خانوم جیفر رو مشکلی نیست چونکه دیگه شماره بیمه بدنه ش رو هم همه دارن . منتهای مراتب این جنابهای واعظانِ پَفاویس دیگه خیلی علنی بر منبرهاشون کاین جلوه در محراب میکنن و در خلوت هم که دیگه از مُد افتاده و در ملا عام آن کار دیگر رو میکنن و خودشون رو لو میده ن
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  شما تمام قد و قواره حکومت را نگاه بکنید چیزی از پیروزی . موفقیت . آبرو . امید به آینده میتوانید پیدا کنید . فقط حمله . شرارت . ترس . غارت . سرقت . خیانت . در تمام ابعاد این کشور پیدا ست حتی در کلمات بزرگان این فرقه و کاسه لیسان همانند باور شیطانی . این همه اختلاس دزدی از زیر سر کاسنی پیدا میشود که از کانال گزینش سخت حضرات حکومتی رد و تائید شده بودند . فقط هرچه شنیدیم از آخوند و مرجع تقلید و کاسه لیسان و دلقکان فقط دروغ و شیادی و بی شرمی . لجن تمام سر روی این اعمال حکومتی را برداشته . رفتار همین بچه آخوند حکومتی شیطان صفت . باور شیطانی رو ببینید . مثل جققه دائم صدای مختلف از خودش در میاره . هر چی گفته بشه این ادعا تخصص در آنجا رو داره . این تهی مغز از بی خردی سگ پاسبان حضرات شده . و دائم پارس میکنه .
  1
  10
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۱
  ۷۰
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا
  خو ١٠یوث تو جنیفر و تیلور و نیکی رو از کجا میشناسی اگه ریگی به کفش ت نیست؟ ها ؟ دوسر قاف!
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۸
  ۶۱
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  حاجی همه را می شناسی هاااا آخه میکروب بتو چه ربطی داره خدایت راضی تو چرا ناراضی، برو به الله ات بگو اینا چیه آفریدی اگر جوابی شنیدی مارا هم خبر کن
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۰
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران
  [سلطنت طلب سابق، مشهد، ایران::]. توضیح ندادی، قضیه تغییر نام کاربریت چیه؟
  7
  0
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. وای تو چقدر زیرکی؟؟ ..... چقدر عشق اطلاعاتی بودن خفه ات کرده. بابا اینقدر تو احساس غرقی، خفه نشی
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
  نظر شما چیست؟