وزیر بهداشت: آدم سالم کسی است که مالیات می‌دهد و ایدز نمی‌گیرد

وزیر بهداشت گفته در حوزه دارو رانت وجود دارد و آمپول تستوسترون را به عنوان پودر نارگیل و پودر کاکائو وارد کرده‌اند. وزیر بهداشت و درمان ایران ضمن تاکید بر مبارزه با فساد گفته است در این مسیر نیاز به آدم سالم داریم و آدم سالم کسی است که «توسعه یافته باشد، دروغ نمی‌گوید، مالیاتش را انکار نمی‌کند و HIV نمی‌گیرد».
 
به گزارش خبرگزاری ایسنا، سعید نمکی این سخنان را روز سه‌شنبه ۱۶مهرماه در جریان یک سخنرانی در شهرک صنعتی کاوه بیان کرده است.
 
اظهارنظر وزیر بهداشت درباره رابطه انسان سالم و بیماری ایدز در حالی مطرح شده که در روزهای اخیر ماجرای ابتلای ده‌ها نفر از اهالی یک روستا در شهرستان لردگان به ویروس HIV سبب بروز حاشیه‌های گسترده‌ای شده است.
 
هنوز گزارش دقیقی درباره علت ابتلای این افراد به ویروس HIV منتشر نشده ولی در آن ماجرا نیز برخی نمایندگان مجلس، وزیر بهداشت را متهم کرده‌اند که اظهارات توهین‌آمیز درباره روستائیان داشته و او را برای پاسخگویی به مجلس فراخوانده‌اند.
 
آقای نمکی در این سخنرانی همچنین گفته است در مبارزه با فساد و رانت در حوزه دارو جدی است و «کاسه‌لیس نیست» و با کسی هم شراکت ندارد.
 
سعید نمکی همچنین به مواردی از فساد در حوزه دارو اشاره کرده و گفته است به علت ضعف سامانه‌های نظارتی، «یک نفر توانسته آمپول تستوسترون را به عنوان پودر نارگیل و پودر کاکائو به کشور وارد کند».
+4
رأی دهید
-46

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  کی مملکت و مردم از دست شما پ +فیوز ها خلاص می شود خدا داند .
  2
  36
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خاک بر سرت با این مدیریتت. اگر جرات نداری دزد ها را نام ببری برو بشین گوشه منزلت و مثل باقی مردم نان حلال پیدا کن.
  2
  35
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  مثل اینکه اصفهانی ها راست می گویند که ... به شقیقه کار دارد. می گویند که وقتی کسی محکم ..... شقیقه اش هم تکان می خورد! حالا در این رابطه مالیات را به ایدز بچسبانید!
  1
  22
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  آدم فاسد کسی است که با زدوبند وزیر میشه در حالی که مالیات هم نمیده و ایدز هم نمیگیره. راستی داستان نصب پوز برای دکترها به کید؟ میخوان مالیات بدهند یا نه؟ اداره مالیات اعلام کرده پزشکها در خود اظهاری انقدر رقمهای پایین اعلام میکنند که قراره وزیر بدون ایدز اسامی دکترها رو برای گرفتن یارانه بده به دولت.
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران
  باور شیطانی که در همه جا در کسوت یک متخصص حمله میکنه شعار میده و چرند میگه در این باره نظری نداره . نمی خواد لوده گی کنه تلخک امرو حضور نداره . تا با ادعا و لوده گی خنده بر لب اربابان خود بیاره و بازیچه و جاده صاف کن حضرات دین فروش . شیادی همین بسه که با شرارت و لوده گی بخواهی مانع احقاق حق ملت بشی و حق را زیر پا له کنی . کسی که حق را نابود کند همانند شمری است که سر امام حسین رو برید اگر حسین نماد حق بود . و شمر نماد باطل . امروز حکومتیان و دلقک های اونها همانند باور عمیق نماد . ظلم و شمر زمانه هستند . ماکافت عمل زندگی این کاسه لیسان رو نابود خواهد کرد و و بلایی بر سر آنها نازل خواهد شد از نقطه ای که گمان ان را نمی برند . در سوره اسرا خداوند وعده داده شمنان تا خانه این ایعمال ظلم را جستجو خواهند نمود بترسید از خشم الهی
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  آنتی خرافات - دوسلدورف، آلمان
  این مردک روانیه آخه معلون گودزی چه ربطی به شقایق دارد اینارو از کدام طویله پیدا می کنند
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  Dianna - سیدنی، استرالیا
  امیدوارم شما و خانواده و فرزندانتان همگی‌ باهم ایدز و سرطان بگیرید که مردم از دست شما آسایش داشته باشند!
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.