احمد خاتمی: به بی‌حجاب‌ها پول می‌دهند تا در قم قدم بزنند و حرمت‌شکنی کنند

العربیه :احمد خاتمی عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه با انتقاد از وضعیت حجاب در قم، گفت است دخترانی که در قم با بی حجابی قدم می‌زنند اینها در ازای بی‌حجابی پول دریافت می‌کنند تا حرمت شکنی کنند.
 
خاتمی گفت: «حوزه معنوی، یعنی حوزه‌ای که هر کس وارد آن می شود تابلوی معنویت را ببیند نه بشوند؛ ببیند طلبه‌ها روی غیبت و تهمت حساسند، متأسفانه گناه در فضای مجازی و غیره می بارد حتی اطراف حرم صحنه‌ای می‌بینید که قبل از انقلاب کسی جرات نمی‌کرد چنین حرکتی انجام دهد، کسانی که بی‌حجاب وارد دروازه قم می شدند، چادر سر می‌کردند، اما الان به راحتی چادر برداشته است، قمی که بی‌حجابی جرات نمی کردند وارد آن شود، اما الان با کمال وقاهت می‌خواهند حریم شکنی کنند.»
 
به گزارش خبر انلاین، خاتمی گفت: «یکی از مسئولین می‌گفت، اینها اعتراف کردند، به آنها پول می‌دهند تا اطراف صفائیه ساعتی قدم بزنید تا حریم بشکنند، اما طلبه‌ها مواظب حریم‌شکنی باشند، نباید حریم‌ها شکسته شود.»
 
مام جمعه موقت تهران افزود: باید بدانیم مطالبه‌گری دعوا کردن نیست، امروز اداره کردن حوزه با وجود مشکلات مالی بسیار سخت است، بسیاری از طرح‌ها بدلیل نبود پول مانده است؛ اگر کسی اعتراضی دارد، برادرانه بیان کند، داد و بیداد کردن ندارد.
 
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه اظهار داشت : «خصوصیت دیگر، حوزه بصیر است؛ حوزه‌ای که دشمن‌شناس باشد و ببیند دشمن چه برنامه‌ای دارد، هیچ شکی نداشته باشید که از کانون‌های که دشمن به شدت در حال نفوذ است، حوزه است، چون انقلاب از حوزه شروع شد و ضد انقلاب دنبال این است حوزه را بشکند ولی بداند نمی‎تواند چون بنیه حوزه بسیار قوی است».
 
گفتنی است که احمد خاتمی در یکی از سخنرانی‌ها خود که برخی آن را تحریک به خشونت علیه زنان تلقی کردند گفته بود که باید خون‌های پاک ریخته شود تا بی حجابی در جامعه ایران از بین برود.
+6
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  rahjoo - بابل، ایران

  چقدر افکار داغونی دارن این جماعت!ینی اینا حرکت پشه رو هوارو هم اگر در مخالفت با اسلامشون باشه توطئه اسرائیل و آمریکا میدونن.ازین متوهما زیاد داریم مخصوصا یکیشون اینجا خیلی محتاج به آمپول هواست!!خخ
  5
  38
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  ظاهر این ها که با این عبا و عمامه جار میزند که عقب افتاده هستند اما مغز فندقی و کوچک این ها هم تمام مشکلات و مقدرات دنیا را در ریش و لچک می بیند
  2
  38
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  دوست دارم یه زمانی اگه زنده بودم ، رژیم ج ا عوض که شد ، همین مردک عوضی رو بیارن تو میدون شهر ، ببندنش به یه جایی ، به مدت 30 روز ، مردم هر روز بیان رو سر و کلش ادرار کنن ! اینقده این کار رو کنن تا بوی کثافتش ، تا شعای 500 متری بپیچه ! اونقوت از فرط کثافتی و نجس بودن جون بکنه و بمیره ، ایل و تبارت رو من ( سه تا نقطه )
  6
  35
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  mehdi sadigh - دوسلدروف، آلمان
  این دلقکی بیش نیست حیف نون
  0
  19
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک

  [::Revolver_Ocelot - رشت، ایران::]. من یکی از خویشاوندان (ایل و تبار) ایشان هستم. مواظب باش شست پات تو گوشت نره.
  31
  0
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  از ترس بی حجابی زنان اخوندها زهره ترک شده اند! بخاطر این دروغ بزرگ هم که اخوند خاتمی زده که گویا دختران پول جهت بی حجابیشان دریافت میکنن , باید روزی در دادگاه ای مردمی جوابگو باشد.
  0
  19
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. آقایون و خانوما لطفا ایشون رو به فیض برسونید ! میگه از ایل و تبار این مردک شخمیه
  0
  13
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. آبجی! کلی من ترسیدم. اگر تو شکل این عزرائیل باشی هر هزار سال هم یک خواستگار در خانه ات را نمی زند . مگر اینکه کور مادرزاد باشد. طبیعت در خلقت او منتهای بی لطفی را کرده و علاوه بر عربده جوئی حتی یک ابروی موزون در پیکرش نمی بینی
  0
  19
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::Revolver_Ocelot - رشت، ایران::]. برای ڪسانی ڪہ بہ شما حسادت میڪنند اینگونه دعا ڪنید: پروردگارا ....اگر در این جهان ڪسی هست ڪہ تاب دیدن خوشبختی مرا ندارد، آنقدر خوشبختش ڪن ڪہ خوشبختی مرا از یاد ببرد.
  7
  1
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.