ماجرای اخاذی مربی تکواندو

نخستین جلسه محاکمه مأمور قلابی که به اتهام اخاذی از یک مرد دستگیر شده بود صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد.‌

به گزارش خبرنگار حوادث«ایران»، حدود یک سال قبل مرد جوانی با مراجعه به پلیس گفت: مردی در خیابان با نشان دادن کارت شناسایی خود را مأمورمعرفی کرده و از من شش میلیون تومان پول گرفته است. این متهم خیلی زود تحت تعقیب قرار گرفت و فروردین امسال دستگیر شد. فرید 38 ساله در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و صبح دیروز در حالی که بازداشت بود از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی دکتر محسن زالی و قاضی دلداری مستشار ارشد دادگاه منتقل شد و تحت محاکمه قرار گرفت.

در ابتدای جلسه منشی دادگاه متن کیفر خواست را خواند، آنگاه شاکی پرونده به طرح شکایت پرداخت. سپس متهم در دفاع از خودش به قضات گفت: شب حادثه من ودوستم از خیابانی واقع در سعادت آباد رد می‌شدیم که به‌صورت اتفاقی شاهد ارتباط نامشروع مردی با یک زن جوان در خودرو شدیم من از روی کنجکاوی به شیشه خودرو زدم. زن جوان در حالی که ترسیده بود گفت به خاطر اینکه پول خرید دارو برای مادرش نداشته تن به این کار داده است. من با شنیدن این حرف‌ها خیلی عصبانی شدم و از آنجایی که مربی تکواندو هستم مرد جوان را کتک زدم و خودم را مأمور معرفی کردم. بعد او حاضر شد به من پولی بدهد تا بازداشتش نکنم می‌گفت نمی‌خواهم زن وبچه‌ام بفهمند و آبرویم برود. شاکی می گوید شش میلیون تومان به حساب من واریز کرده است اما او سه میلیون واریز کرده است.
به‌دنبال اظهارات متهم، قضات دادگاه برای صدور رأی وارد شور شدند.
+7
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  از آنجایی که من مربی تکواندو هستم او را زدم. مثلا اگر مربی منچ با مانع بودم با او منچ با مانع بازی میکردم. یعنی ملتی داریم انگ حکومت.
  0
  20
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.