چهره اینستاگرامی معروف به «سحر تبر» بازداشت شد

رسانه‌های ایران روز شنبه گزارش دادند فاطمه خ. که در اینستاگرام به «سحر تبر» معروف است، به دستور دادسرای ارشاد تهران بازداشت شد.
 
خبرگزاری تسنیم اتهام‌های این دختر را «ترویج خشونت، تحصیل مال از طریق نامشروع، توهین به مقدسات، توهین به حجاب اسلامی، گسترش اباحه‌گری، و تشویق جوانان به فساد» ذکر کرده است.
 
درباره این دختر و جراحی‌های زیبایی که بر روی وی انجام شده گزارش‌های مختلفی منتشر شده است؛ عده‌ای با عنوان جراحی‌های «ناموفق» از این ماجرا یاد کرده‌اند و برخی دیگر نیز تصاویر وی را «گریم‌شده» و متفاوت از چهره واقعی او پس از عمل دانسته‌اند.
دستگاه قضایی جمهوری اسلامی بارها خواستار فیلتر شدن اینستاگرام شده و سال گذشته نیز پس از مسدود شدن صفحات پرطرفدار چند مربی رقص در اینستاگرام، چند نفر از آنها برای انجام «اعتراف» به تلویزیون برده شدند.
+33
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  هر چه نگاه میکنیم ببینیم در یک قرن گذشته چه تعداد بانوی فرهیخته، صاحب اندیشه، هنر یا لااقل هر شیرین کاری وزین دیگری در این مملکت ظهور کرده ، بیشتر میگردیم و کمتر پیدا میکنیم . البته مختص به ایران نیست . وقتی بانوی اول یک مملکت بر .....خود عکس برج و هواپیما نقش میکند، چه انتظاری از این جوان کم عقل میتوان داشت؟ دنیا کلا در این زمینه افول کرده . زن تبدیل شده به کالای صرفا سکسی که به تازگی اقدام میکنند به برپایی نمایشگاههای نمایش واژن به نقل از خبر منتشر شده در همین سایت . از این تفکر غربی، واژن را که حذف کنی، چیزی باقی نمیماند
  135
  19
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  باور برو این دری وری را برای .....پای منبر بگو. "زن در اروپا کالای جنسی‌ است." شرافت از بین رفته. پاک بودن دیگر نیست. لاب لاب لاب. با این چرند گویی .دیگر کسی‌ فریب نمی‌‌خورد. شدید بزرگترین رقیب پورنو هالیوود. و در اینجا جا نماز آب می‌‌کشید. پدوفیلی را در قانون اساسی‌ قانونی کرده. در اینجا سخن از شرافت؟ شما بیا در اروپا .یک ۱۰ ساله را صیغه بکن. شرافت را به شما نشان می‌‌دهند. آخر‌ای عدوی زمان. کی‌ به این مغز مریض شما وارد می‌‌شود. که شرافت ربطی‌ به لباس. جراحی بینی‌. حجاب ندارد.کافی‌ است.یک نگاه به دولت زمان کرد. از بی‌ شرافتی دست .جنگیز. هیتلر. استالین. را از پشت بسته. خجالت نمی‌‌کشی‌؟ هنوز سخن از شرافت؟
  9
  93
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
  ۳۵
  پیامک1 - منچستر، انگلستان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. کاملا درسته گرامی در زمان شاه خدا بیامرز بانوانی سیاسی همچو فرخ رو پارسا .فرح پهلوی .وهنرمندان بزرگ مثل بانو هایده بانو روشنک.مرضیه دلکش .سیما بینا و غیره داشتیم ولی از برکات حکومت دزدها زنها و دخترها اینطوری میشن
  5
  105
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
  ۶۴
  PAARISA - آمستردام، هلند

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. البته این امثال زنان خانواده تو بودن که آدم بودن رو نه تنها با ماده بودن بلکه همونطور که گفتی با واژن بودن طاق زدن , لچک توحش به سر بستن و باور هایی آنچنان عمیق تولید کردن , که از زن چیزی جز هیچ با لچکی به سر باقی نموند , نتیجه ۴۰ سال پتیارگی در دنیا , برای فاحشه بودن در بهشت چیزی جز باور های تو نیست , پیغمبرت هم همین روشش بود همه زنانی که در صدر اسلام چیزی فرا تر از واژن بودن پرورش یافته قبل از اسلام بودن , خدیجه , زینب , عایشه معدود زنانی که کاری هم در زندگیشون کردن همه تولید قبل از اسلام بودن , تولید اسلام , فاطمه بود , یک هیچ مطلق که در همه زندگی مطلقا هیچ کاری انجام نداد ! تولید رژیم اسلامی هم تو بودی , مادرت و خواهرت , که بزرگترین افتخار زندگیشون کتلت سرخ کردن و تمکین کردن هست , چرا تو این ۴۰ سال , یک مهناز افخمی , یک فرخ رو پارسا یک سیمین بهبهانی تولید نشد ؟ غیر از اینکه باور های پست و بیابانی تو اون رو متوقف کرد ؟
  7
  108
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. ببین آقا جان من ، خب من تقصیر ندارم که نمایشگاه واژن راه میندازن خب . من تقصیر ندارم که پورنو تولید میکنند که . من تقصیر ندارم که از زن فقط و فقط در وجه سکشوال آن استفاده میکنند که . اما بر خلاف هوچی گری در کامنت شما، سن قانونی نکاح برای دختر مطابق با قانون ایران ، 13 سال تمام میباشد . بر خلاف ادعای شما در کشورهای اتریش، بلژیک، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، استونی، فرانسه، یونان، مجارستان، ایتالیا،لوکزامبورگ، اسلوونی، مالت و انگلیس ، ازدواج دختر ، زیر سن قانونی یعنی زیر سن 18 سال مصوب در آنجا ، اجازه ازدواج مذهبی به آنها داده میشود و تنها قابلیت ثبت رسمی ندارد . به عبارت ساده تر، برخورد قانونی صورت نمیگیرد. در انگلیس و در مالت، هم ازدواج زیر 18 سال، از طریق ازدواج مذهبی و هم ثبت قانونی میسر است. در بسیاری از مناطق اروپا خصوصا در مناطق روستایی که بافت قدیمی و فرهنگ سنتی حاکم است، ازدواج های حوالی سن 13 سالگی ، شایع و فراوان است . آمار سنی سقط جنین در اروپا، برای دخترکان از 10 سالگی ثبت شده برو تا بالا و این فقط آمار سقط جنین است نه آغاز رابطه جنسی
  94
  7
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  شیوع وحشتناک آغاز رابطه جنسی در غرب در بین دخترکان و پسران، کار را به جایی رسانده که همین چند وقت پیش داشتم یک مقاله میخوندم توی یکی از همین سایتهای مددکاری انگلیس، اینها پیشنهاد دادن که ما آموزشهای جنسی رو ملغی کنیم . شاید موفق بشیم با حذف آموزشهای جنسی، سن آشنایی و تحریک اینها برای شروع رابطه جنسی رو کاهش بدیم . حالا از سمت و سوی دیگه، وضع وقتی بغرنج تر میشه که اساسا کسی حاضر به تشکیل خانواده نیست الا در حالت پارتنرشیپ . یعنی ازدواج بی ازدواج . مثل دو تا حیوان بیا بریم زیر یه سقف . بنابراین شما میبینید وقتی پسرکی اینقدر خر میشود که حلقه ای را تقدیم دخترکی کند و اعلام خواستگاری نماید، کانه بمب اتم منفجر شده . شما این واقعیت ها رو با هوچی گری نمیتونی کتمان کنی . شما انحطاط شدید اخلاقی در غرب رو نمیتونه لاپوشانی کنی . مشکل ما در ایران، رسوخ همین فرهنگ به بخشهایی از جامعه ایران است . به قول شما، شرافت ربطی به جراحی بینی نداره . حتی ربطی به لباس هم نداره . اما از من نخواه که اعمال و رفتار یکی مثل سحر تبر رو رفتاری شرافتمندانه ببینم . من که مثل بعضی ها احمق نیستم.
  91
  8
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::پیامک1 - منچستر، انگلستان::]. حالا شما یک سری اسامی ردیف کردی ، من کاری ندارم . احترام میذارم . شما بانو لیدی گاگا رو هم میتونی در ردیف بعضی از این اسامی قرار بدی . انصافا به غیر از خدا بیامرز هایده و خدا بیامرز دلکش، بقیه به دل من نمیشینن . ولی اگر دقت کنی ، فرح که کلا اوت . اون خانوم وزیر هم کار شاقی نکرده . شوهرش تیمسار بوده و وصل بود به دربار و یک سمت وزارت گرفت و کلی هم حرف و حدیث که حالا طرف از دنیا رفته کلا بی خیال صحبت در موردش . شما یک لیست تهیه کردی از خوانندگان . دقت میکنی؟ خوانندگی . یعنی رفتی یه چرخ توی اینترنت زدی، اینا رو پیدا کردی . این موضوع هیچ ربطی به حکومت و این مسائل نداره . فرهنگی که به این جامعه تزریق شده، دختر ایرانی رو به جایی رسونده که بر میگرده میگه : دوست دارم خودم رو بکشم تا کاپیتان فرهاد بیاد سر تشییع جنازم!!!! بعد همین بنده خدا اقدام به خودکشی میکنه، مجددا همین خدابیامرز رو میان میکنن سنبل دختر ایرانی . سکشوالیته حاکم بر زن غربی، با رسوخ خودش در میان زنان ایرانی، از سایز و ظرفیت مغز بسیاری از خانمها کم کرده.
  89
  6
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::PAARISA - آمستردام، هلند::]. ممنونم که در ابتدا توضیح بسیار دقیقی از خودتون و خانوادتون ارائه کردید که از قدیم گفته اند، از کوزه همان برون تراود که در اوست . از میزان سواد و اطلاعاتتان بگوییم، همین بس که هنوز نمیدانید زینب علیها السلام مولود بعد از اسلام بود . عایشه مولود بعد از اسلام بود . یعنی من به اواسط کامنت شما که میرسم نتیجه میگیرم اگر خودتان را ندیده باشم یقینا در نمایشگاه زیارتتان کرده ام . موفق باشید.
  89
  7
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
  ۶۴
  PAARISA - آمستردام، هلند

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. .. عمیق !! زینب و عایشه , تولید فرهنگ قبل از اسلام بودن , فرهنگی که درش زن چیزی فرا تر از واژن , یا با قابلیت های .... حضرت عالی بود , به سال تولد ارتباط نداره !! پیغمبر شدن کسی در یک روز تغییر فرهنگی تا چند نسل تولید نمیکنه ! تا وقتی به هیچی مطلق به اسم فاطمه میرسه که همه دگردیسی فرهنگی فرصت تغییر رو پیدا کرده بوده ! چند تا کار که این حضرت فاطمه تو زندگیشون فرمودن غیر از زایمان , بفرمایید ما از از اشتباه در بیاییم ! در ضمن خانواده من رو با واژن های اطرافتون مقایسه نفرمایید , باور عمیق بفرمایید که تحصیلات مادر بزرگ من حتما از خود شما هم بیشتره ! راستی خانم والده سواد خوندن نوشتن هم دارن ؟ چند تا فوت و فن قورمه سبزی جا افتاده رو ازشون بپرسین اینجا بنویسین , حیفه این همه توانایی در خفا بمونه !
  2
  71
  یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  [::PAARISA - آمستردام، هلند::]. ببینید شما اینجا رو با ..... اشتباه گرفتی عزیزم، اینجا که آمستردام نیست اولا . دوم اینکه لاپوشانی در حتی دانستن بخش بسیار مختصری از تاریخ مبنی بر تاریخ ولادت در کامنت قبلیتان، با کامنت اخیر قابل دستیابی نیست . من آنم که رستم بود پهلوان . خب تحصیلات مادربزرگ شما چه ربطی به خود شما داره؟ شما که فوق العاده انسان بی نزاکت و کم فهمی هستی . درسته خیلی بی ادبانه و مطابق با کاراکتر نمایشگاهیتان سوال کردید، اما سوال سوال خوبی بود . پرسیدید به غیر از به دنیا آوردن حضرت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام حسین علیه السلام و در واقع به غیر از ولادت جمیع ائمه علیهم آلاف التحیه و السلام، ایشان چه کاری انجام داده اند . من میتونم صد تا کامنت تایپ کنم که حتی به اندازه شرح یک فوتون از اقیانوس بی انتهای نور این بانوی بزرگوار نیست، اما اگر شما طالب فهمیدن باشی، شما را ارجاع میدهم به سرچی ساده برای پیدا کردن ١٠ فایل صوتی ( مقامات حضرت زهرا سلام الله علیها - علامه مروج سبزواری ) . توصیه میکنم خودتون و مادربزرگتون بشینید با هم گوش بدید یعنی برای ایشان هم بفرست
  72
  3
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۰
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  و جعلنا کل شی من الماء حی . فاطمه مظهر اسم حی الهی است . حیات جاری نمیشود مگر به اسم حی خداوند . حیات جاری نمیشود مگر به ادن خانوم . ( اسم ) برای تو الان از نظر لغوی قابل درک نیست . با لغتی مثل ( نور ) جایگزین کن . نور از نظر معنایی برای تو قابل درک نیست، با لغتی مثل ( انرژی ) جایگزین کن . حیات در هیچ مخلوقی آغاز نمیگردد الا به ادن خانم فاطمه الزهرا سلام الله علیها . حتی حیات محمد رسول الله هم به اذن خانم فاطمه الزهرا علیها السلام بوده آخر خانم ام ابیهاست . خانم تنها خانمی است که مادر پدرش بوده، یعنی تنها کسی است که حیات پدرش به واسطه حیات ایشان بوده . آخ آخ چی میشه گفت . گاهی از اوقات وقتی افرادی مثل تو رو میبینم، برای چند ثانیه ناراحت میشم اما چند ثانیه بعد با خودم میگم ولش کن . اون که تقصیری نداره . ندیده، حس نکرده ، نمیدونه، نمیدونه . نمیفهمه که با یک لحظه اراده خانوم میتونه مسیر صد ساله رو یک شبه طی کنه .
  72
  2
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۷
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  بهترین و دقیق ترین تعریف از (آب) برای کسی که هرگز قبلا آب را در زندگی خود مشاهده نکرده است، این است که بگویی یک مولکول آب تشکیل شده از دو مولکول هیدروژن و یک مولکول اکسیژن . اما این تعریف تا چه اندازه به کار کسی میاید که قبلا هرگز آب را مشاهده نکرده ؟ تنها تعریف ممکن این است که یک لیوان آب به او بدهی و بگویی بنوش . بنوش تا بفهمی آب چیست . حالا ان شا الله خدا قسمتت کنه بتونی بچشی تا بتونی بفهمی
  71
  1
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۲
  ۶۴
  PAARISA - آمستردام، هلند

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. سوال من خیلی ساده بود , کار هایی که این فاطمه در زندگیش کرده که یک کاری بوده نام ببر ! خزعبلات سر هم نکن ! حیات جاری نمیشود مگر به اسم حی خداوند . حیات جاری نمیشود مگر به اذن خانوم !! رو به دکتری که شیزوفرنی درمان میکنه بگو من سوال پرسیدم این زن چه کاری در زندگیش کرد فرا تر از ماده بودن ! مثلا آنجلینا جولی ۵۰ تا کار خیر تو زندگیش کرده که میشه نام برد , خانم فاطمه زهرا چه میکردن ؟ نشسته بودن اذن حیات برای این و اون میفرمودن ؟یا مادر شما غیر از واژن بودن در زندگی چه کرد ؟ لعنت من بر اون واژن لچک به سری که هیچ چیز غیر از باور های متوحش تولید نکرد .
  2
  58
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  خداوندا ملت ایران را از شر طرفداران تهی مغز بی شعورت بر حذر دار
  0
  13
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
  ۵۰
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  یکی نیست بگه این دختر بدبخت تبر هم که بشه یک درختو نمیتونه بندازه برین بجای این بدبخت دزدها را بگیرین بی ناموسا
  0
  15
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
  ۲۸
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. این چرت و چرت ها چیه در مورد کشورهای اروپایی می بافی ؟ خودت از سن 13 سالگی هوس کوبیده مردانه کردی دیگه اروپا رم با این توهماتت به گند نکش
  0
  18
  دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲
  ۳۸
  باور عمیق - قم، ایران

  خب تو ...... خودت اینجوری هستی، ببین ....بزرگت دیگه چیه . اونو باید بهش گفت ...
  30
  0
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۷
  ۲۰
  beni cool - تهران، ایران
  بیننده و شنونده باید عاقل باشه.یک نفر یا الگو میشه یا اینه عبرت. بسته به شعور بیننده و شنونده.سوال من اینه که :طرفداران این اینه عبرت دوست دارن دختری این مدلی داشته باشن؟جواب رو خودتون بدید ونتیجه اش هم مال خودتون
  0
  3
  ‌سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۴۹
  نظر شما چیست؟