رعد و برق جان یک دونده را قبل از رسیدن به خط پایان گرفت

العربیه :هنگامی که توماس استانلی، دونده ماراتن آمریکایی آخرین مسابقه عمر خود را آغاز کرد، گمان نمی‌کرد که پیش از رسیدن به خط پایان، عمرش به سر رسد ولی سرنوشت خط پایان زندگی او را چند صد متر قبل از خط پایام مسابقه کشیده بود.
 
در مسابقه دوی ماراتن «فلات روک» که در «سیتی استیت پارک» ایالت کانزاس آمریکا برگزار شد، دونده‌ای به نام توماس استانلی پس از طی کردن 49 کیلومتر و نیم از مسافت 50 کیلومتری این مسابقه، در اثر ضربه رعد و برق و اصابت آن به بدنش، 500 متر مانده به خط پایان جان باخت.
 
کارلین روبینسون از برگزارکنندگان این مسابقه گفت که روز قبل از برگزاری هوا آفتابی و گرم بود ولی در روز مسابقه به شکل ناگهانی طوفانی شد.
 
توماس استانلی 33 سال سن داشت و پدر سه فرزند خردسال بود. پس از برخورد رعد و برق به او، دیگر شرکت‌کنندگان و از جمله یک پزشک سعی کردند او را احیاء کنند ولی تلاش‌های آنها راه به جایی نبرد. بسیاری از دیگر شرکت‌کنندگان نیز از ترس جان خود، مسابقه را رها کردند.
 
علیرغم اینکه آقای استانلی پیش از خط پایان جان باخت، برگزارکنندگان نام او را در فهرست کسانی که به خط پایان رسیدند، درج کردند و جایگاه 11 از مجموع 104 دونده به او رسید.
 
اشلی استانلی، همسر این دونده بدشانس در حالی که از شنیدن خبر مرگ همسرش شوک شده بود، گفت که این خبر را باور نمی‌کند و توماس «بهترین دوست» من بود.
+9
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.