فرمانده کل سپاه پاسداران:‌ ظرفیت نابودی اسرائیل را فراهم کرده‌ایم

ایران اینترنشنال :حسین سلامی، فرمانده‌کل سپاه پاسداران، ضمن اشاره به بیانیه «گام دوم انقلاب اسلامی» رهبر جمهوری اسلامی اعلام کرد که سپاه پاسداران ظرفیت نابودی اسرائیل را فراهم کرده‌است.
 
سلامی روز دوشنبه هشتم مهرماه در مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه پاسداران در همین زمینه گفت: «در گام دوم، باید این رژیم از جغرافیای عالم حذف شود و این مهم دیگر آرمان و رویا نبوده و هدفی دست‌یافتنی است.»
 
او در ادامه با اعلام این که جهان در گام دوم در حال «تغییر بنیادین» است، گفت «ذخایر راهبردی دشمنان» رو به پایان است. سلامی اضافه کرد که سپاه پاسداران در این دوره به «بسیج جهانی اسلام»‌ می‌اندیشد.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران اعلام کرد: «آمریکایی‌ها خود به فقدان رهبری روحانی که بر روح و قلب جامعه نفوذ کند اذعان دارند و ناکامی‌های خود را نشات گرفته از این مهم می‌دانند.»
 
سلامی ضمن اشاره به ظرفیت‌ نیروهای نظامی جمهوری اسلامی گفت:‌ «ما امروز در هر اندازه، با هر شدت، دقت و در هر مساحتی می‌توانیم به دشمن هجوم ببریم و قدرت ما معتبر است.»
 
فرمانده‌کل سپاه پاسداران تحریم‌ها علیه ایران را «کم‌اثر و بی‌اثر» خواند. 
 
او با اشاره به تنش‌های منطقه گفت که فاصله گرفتن ناو کشورها از «شعاع عملیاتی» خود در خلیج فارس به معنی «فاصله گرفتن از قدرت» است.
+8
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Zaall - اصفهان، ایران

  درود بر سرداران ایرانی
  43
  4
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  امیدوارم تک تک سپاهی های تروریست به درک واصل شوند
  2
  22
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  جای مهر را بر روی پیشانی این حقه باز ببینید. فکر میکنید چه مدت کسی باید روی مهر نماز بدون حرکت قمبل کند تا صورتش اینگونه شود. مگر ملت های مسلمان دیگر کمتر از این اراذل و اوباش نماز می خوانند؟ پس چرا این کثافت را روی پیشانی هیچکس جز این حقه بازها نمی بینید؟
  2
  25
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  akhoond shepeshoo - ورونا، ایتالیا

  بر فرض که شما قدرتمند باشید. آمریکا و اسرائیل هم بد باشند نه اصلا همه دنیا بد باشند. بعد از اینکه دنیا را متصرف شدید چه چیزی میخواهید برای بشریت بیاورید؟ نمونه آنچه در این چهل سال بر سر مردم ایران آوردید؟
  2
  22
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  البته چون وقت نداریم. مجبور هستیم دوباره ۴۰ سال عقب اندازیم. انشالا یک روزی اتفاق خواهد افتاد. حالا دیگر مته به خشخاش نگذارید. کی‌ کی‌ ؟ خدا صبر دهد
  3
  13
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  سردار دارید زیاده رویی میکنید اخر بی انصاف تمام دنیا میگویند از طرف سپاه پاسداران و از داخل ایران به تاسیسات نفتی عربستان حمله شده شما پاسداران و رهبرانت غیرت این را ندارید که بگوید کار ما بوده . پس بی خود شاخ و شانه نکشید و اسرائیل را هم به نابودی تهدید نکنید برایتان گران تر از حالا تمام خواهد شد. درست است امریکا و عربها نمی خواهند انتقام حمله به عربستان را از شما بگیرند ولی عجله نکنید حتما" ساکت ساکت هم نمیشوند و حتما" جوابتان را هم میدهند. شاید هم دوباره مخفیانه با امریکا وارد مذاکره شدید و دارید علنی برای فریب اذهان عموم این و ان را تهدید به شکست و نابودی میکنید . لعنت بر حکومت پست بی مایه اخوندی
  1
  11
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  خب اگر راست میگی اینهم جنازه سکلات پیچ را که اسراییل هر روز زرودستتون میاندازه بخاطر چیه؟شما که ظرفیت دارید پس چرا نه توان و نه جرات دارید حتی به این حملاتی که گله گله تروریست ۴ پای سپاه را به دیار خوکچه هندی ملعون ارتقاع میده اعتراف کنید.
  1
  13
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اون خال هندو است، خمینی ملعون مگر هندی نبود؟.در ضمن چینیها بزرگترین سود را برای این نشانه کره صیغگی روی پیشانی میبرند ،چرا که اتوهای مخصوص برای این خالهای پیشانی ساختند و با مهر و جانماز تسبیح بجای پول نفت به ایران صادر میکنند.
  1
  15
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  برای چی اسراییل را تحریک میکنی؟؟!
  0
  8
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  ایمای - تهران، ایران
  اره راست میگه میزنند البته شیپور میزنند
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.