ترامپ: آمریکا بزرگترین قدرت نظامی جهان است؛ امیدواریم هرگز مجبور به استفاده از جنگ‌افزارهایمان نشویم

صدای آمریکا :دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در جریان مراسم شروع به کار رسمی رئیس جدید ستاد مشترک نیروهای نظامی، گفت که آمریکا بزرگترین قدرت نظامی در تاریخ جهان است، ولی امیدوار است هیچ‌گاه مجبور نشود از جنگ‌افزارهای فوق پیشرفته‌اش استفاده کند.
 
پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه هشتم مهر ماه و در مراسمی که برای شروع به کار ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی آمریکا، و پایان کار ژنرال جوزف دانفورد در این سمت، برگزار شد، سخنرانی کرد.
پرزیدنت ترامپ در مراسم معرفی و شروع به کار رسمی ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامیرئیس جمهوری آمریکا با تقدیر از کهنه‌سربازان و حامیان نیروهای نظامی تاکید کرد ایالات متحده در حوزه سلاح‌های متعارف قدرت بدون رقیب در جهان است و ابراز امیدواری کرد هیچ‌گاه مجبور به استفاده از این تسلیحات نشود.
 
برگزاری این مراسم با بارش باران همراه بود. پرزیدنت ترامپ در ابتدای سخنرانی خود گفت: «می‌گویند اگر در یک مراسم مهم باران ببارد، اقبال زیادی به همراه دارد. بنابراین [ژنرال] مارک [میلی]، شما دورانی بسیار پُربار در پیش خواهید داشت.»
در این مراسم که در پایگاه نظامی «مایر-هندرسون» در ایالت ویرجینیا برگزار شد، مارک اسپر وزیر دفاع، مایک پمپئو وزیر خارجه، و مایک پنس معاون رئیس جمهوری آمریکا، هم حضور داشتند.
+30
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  ( باورم عمقش زیاد و بهتر است - چون چلاقی رهبر این کشور است!) ( کَس نشد من را حریف گفتگو - چونکه وراجم، خوراکم ....است!) ( هر چه میخواهد دلم، من میکنم - چون عموی من وزیر کشور است) ( روزها کارم شکنجه در اوین - شامگاهان سایت یوکی دفتر است ) ( مینشینم پای لپتاپ خودم - مینویسم آنچه از بد بدتر است) ( جملگی منفی به حرفم میدهند - چونکه آن زیبنده و زیباتر است) ( گاهگاهی ضمن چرخش روی نت - چشم من در جستجوی دختر است!) ( لیک چون صیغه نیابم روی نت - از غضب چشمان من هر دو تر است) ( چون سحر در آینه چشمم فتد - آنچه میبینم شغال و عنتر است!)
  2
  7
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  تمام ساخت و پاخت ها انجام شده و فقط برای منحرف کردنه اذهان عمومی دارن این فیلمارو بازی میکنن . آخوندا رفتن که برای چهارصد سال دیگه بر ایران حکومت کنن . تسلیت به مردم ایران
  3
  3
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  mosyiran - کرایستچرچ، نیوزلند
  فقط حرف میزنی و شعار میدی و با این حرفات میخوای کشورهای دیگه رو بترسونی دیگه حتی کشورهای عربی هم برای حرف های تو ارزش قائل نیستند و طرف چین و روسیه رفتند چون میدونند تو فقط به فکر جیبت هستی نه متحدان. داخل امریکا هم که به شدت تضعیف شدی و هر لحظه امکان استیضاح تو وجود داره امیدوارم انتخابات بعدی یک رئیس جمهور دیگه بیاد شاید مانع افزایش قدرت کشورهای یاغی مثل جمهوری اسلامی بشه.
  4
  3
  ‌سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.